האם שילוב של דלתות כניסה מעץ מתאים לפרקטים?

אחד היתרונות של ריצוף עץ הוא שכך ניתן להפיק את מלוא התועלת מסגנון עיצוב כפרי. מטבע הדברים, סגנון עיצוב כזה כולל גם את השילוב בין דלתות כניסה ודלתות פנים לבין הפרקט

הדרך הנכונה לעצב את חלל הפנים של הבית היא להחליט מראש על סגנון מועדף. נכון שיש הבדלים בין סגנונות עיצוב שונים ושלא תמיד בעלי בתים או דירות מודעים אליהם, אבל בפועל אפשר להתמקד רק בהבדל בין שני הסגנונות המרכזיים: סגנון עיצוב מודרני לעומת סגנון עיצוב כפרי.

סגנון עיצוב כפרי זוכה כיום לעדיפות כי הוא מתאים גם לדירות קטנות וגם לבתים גדולים. כמו כן, זה סגנון עיצוב שיכול ללוות את בני המשפחה לאורך שנים רבות כי בעזרתו משיגים אווירה חמימה. אם מוסיפים למשוואה את היצע האלמנטים הדקורטיביים שמתכתבים עם סגנון העיצוב הזה, מבינים למה הוא כל כך שכיח.

כל מה שצריך לדעת על סגנון עיצוב כפרי

הדוגמא הכי טובה ליתרונות של סגנון עיצוב כפרי באה לידי ביטוי בשילוב בין דלתות כניסה מעץ לבין הריצוף. מצד אחד, דלת כניסה מעץ כבר מסמנת את הכיוון הכללי ומראה שהסגנון הכפרי הוא זה שמועדף על בני המשפחה. מצד שני, סוגים שונים של פרקטים יכולים להשלים את המראה ולשדרג אותו.

במילים אחרות, פרקטים מעץ הם פחות או יותר בדיוק מה שחובבי סגנון העיצוב הכפרי חיפשו כדי להשיג את המראה ההרמוני. בזכות העובדה שניתן לחסוך בהוצאות ההתקנה עם פרקטים בהדבקה ועם היתרונות שלהם, אפשר גם לעמוד במסגרת התקציב בלי שום פשרה דקורטיבית.

כך בוחרים את הפרקטים הנכונים

שילוב של דלתות כניסה מעץ בהחלט מתאים לפרקטים, אבל עדיין צריך לעבוד קשה כדי לתכנן את המראה הכללי. כך לדוגמא רצוי להתייעץ עם בעלי מקצוע, לשאוב השראה מקטלוגים של עיצובים ולקבל הצעת מחיר קונקרטית. בין לבין, ייתכן והפתרון העיצובי הכי משתלם והכי פונקציונאלי גם יהיה פרקטים בהתאמה אישית ועל פי הצרכים של קהל היעד והלקוחות.

התאמה אישית מביאה בחשבון את כל הדגשים שהכי חשובים עבור הלקוחות. במסגרת התאמה אישית, בודקים למשל מה מסגרת התקציב של הלקוח וכמה כסף הוא מוכן להשקיע על מנת לרצף מחדש את כל חלל הפנים של הבית. לאחר מכן, בוחרים פרקטים לפי שיקולים דקורטיביים של גוון העץ, העיצוב המועדף, גודל האריחים וכן הלאה. זה גם השלב שבו מתייחסים אל האופן שבו הפרקטים משלימים את מראה הדלתות – הן בהשפעה של הפרקטים על דלתות הכניסה המרכזיות והן בהשפעה שלהם על דלתות הפנים של החדרים.

לסיכום, אפשר לשדרג את הבית עם עיצוב והחלפת הריצוף. אם עושים את זה בעזרת בחירת סגנון עיצוב כפרי, הפתרון המשתלם יהיה לשלב דלתות עץ עם פרקטים.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן