פרקטים במבוק והשילוב ביניהם

סוגים של פרקטים לבחירתכם:

טכנולוגיית ייצור מתקדמת ומחירים סבירים מאפשרים כיום הנחת פרקט עץ לא רק בבתים של אנשים עשירים ובאולמות ספורט אלא בבתים ובמשרדים רבים. קיבלתם החלטה על החלפת הריצוף הקיים בפרקט עץ? תתחדשו על החידוש. מאחר שקיימים סוגים שונים ובהם: אורן, אגוז אמריקני, במבוק, גושני, סינטטי, תלת-שכבתי ועוד, חשוב להתייעץ עם מומחה, אשר יוכל לייעץ לכם על-פי הרצון, הכדאיות והתועלת שיש בכל סוג.

עץ:

לא נדרשת מומחיות מיוחדת כדי להשיא עצה פשוטה וחשובה: על-מנת למנוע שריטות העלולות להיגרם כתוצאה מגרירת רהיטים, יש להקפיד שעל רגלי הרהיטים השונים ( ברהיטים הניצבים על גלגלים יש לוודא שהגלגלים עשויים מגומי או מסיליקון). יותקנו סיומות עשויות פלאסטיק, למנוע את החיכוך וכתוצאה מכך את "פציעת" הפרקט. ניתן להשיג את ציפויי הפלסטיק בחנויות המוכרות פרקטים ובחנויות המוכרות אביזרי פרזול.

קל לתחזק ולנקות פרקט מעץ. על-פי רוב די לנקותו באמצעות מטלית לחה. רצוי להתייעץ עם יצרני הפרקט על אודות חומר הניקוי המיוחד המיועד לפרקט. לבד מהניקוי חשוב להתייעץ גם על טיפולי תחזוקה הנדרשים, כגון ציפוי בלמינציה, צביעה ועוד.

חיפוי הבית בפרקט עשוי לשנות את חזותו הפנימית ואת האווירה בו. בכניסה לבתים שיש בהם פרקט מעץ המבט הראשון, המופתע, של האורחים הנכנסים אליו "נופל" על הרצפה, בשל השוני והייחוד שבה.

שילוב הבמבוק

תיחום הגינה יכול לנבוע גם מהרצון לסמן את הגינה שלנו בצורה ברורה וגם כדי למנוע מחיות, גשמים ולכלוך לחדור אל הגינה הפרטית שלנו. בזמן שיש כאלה שבוחרים בחומרים שמזיקים לסביבה כמו פלסטיק או מתכת, יש אחרים שגם חושבים איך להפוך את הגינה שלהם למקום יפה יותר וגם חושבים על הסביבה. גדרות במבוק זו ההמלצה של רוב המומחים בתחום הגינון והגינות הפרטיות שכן גדרות במבוק טומנים בתוכם יתרונות רבים הן כלפי בעל הגינה והן כלפי האוויר וכדור הארץ.

גדרות במבוק – חזק, יציב ועמיד

גדרות במבוק לא רק נראים מעולה ולא רק מקנים לגינה מראה טבעי ופראי, אלא הם גם חזקים מאוד ויכולים להחזיק שנים ארוכות. הבמבוק הוא חזק בצורה בלתי רגילה, הוא יכול לשרוד שנים על גבי שנים ובחירה בתיחום הגינה באמצעות גדרות במבוק גם מאפשרת לכם להיות בטוחים שאף אדם לא חודר לפרטיות שלכם וגם להיות רגועים שיש לכם גדר לעוד הרבה מאוד שנים. הבמבוק הוא גם מאוד יציב, גם מאוד חזק וגם מאוד עמיד – כל אלו מבטיחים לכם שקט ורוגע לעוד הרבה מאוד שנים.

גדרות במבוק – משתלב נהדר עם פרקטים

גינה פרטית מחוברת לבית מבטון, שבו יש דלתות ממתכת ופרקט ובתוך הגינה ישנם חפצים ורהיטים שאינם משתלבים בצורה מושלמת עם הטבע. גדרות במבוק זו הדרך שלכם להעניק את התחושה שאתם באמצע היער, תחושה של משהו טבעי, תחושה של טבע במלוא עוצמתו ולא בכדי יותר ויותר אנשים בוחרים לתחום את הגינה שלכם עם גדרות במבוק. החומר הטבעי שגדל בטבע מעניק לגינה הפרטית שלכם מראה שונה, מראה אחר, מראה שמשתלב מצוין עם הדשא והעצים בגינה שלכם.

גדרות במבוק – בחום, בקור, בגשם ובשמש

בזמן שיש חומרים שהם חזקים ויציבים אבל קורסים מול מזג האוויר או אקלים מסוים, הבמבוק עומד איתן גם בחורף, גם בקיץ, גם בקור, גם בחום, גם בגשם וגם בשמש היוקדת. שאתם בוחרים גדר במבוק אתם לא צריכים לדאוג למה יהיה בחורף הקפוא או מה יהיה בחודשי הקיץ הלוהטים- אתם יכולים להיות בטוחים שהגדר שלכם תהיה חזקה מול כל דבר שקשור במזג האוויר.

התקנה קלה ופשוטה

בנוסף לכל היתרונות של גדרות במבוק, יש יתרון נוסף והוא ההתקנה הקלה והפשוטה. ההמלצה שלנו היא להתקין את הגדר בגובה המתאים כדי שגם תעשה עבורכם את העבודה ותתחום את הגינה שלכם וגם לא תהיה גבוהה מדי ותחסום את האוויר. גדרות במבוק נמצאים איתנו כבר הרבה מאוד שנים. אם גם אתם רוצים לבחור בטוב ביותר בחרו בבמבוק שבנוסף לכל היתרונות שלו גם נראה פשוט נפלא.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן