פרקט בהיר

פרקט בהיר – עולם ומלואו בתוך הבית

אור בעיניים, מרחב ותחושת חופש מאפיינים כל בית בו מונח פרקט בהיר. הפרקט הבהיר הוא ככל הנראה המדרך הנעים והרך ביותר עלי אדמות המעניק תחושה של גן עדן אמיתי.

אתנו תוכלו להכניס את המרחבים הביתה – התקשרו עכשיו ל: 072-3340-710 ונעמוד לשירותכם

 

אם אתם חולמים ליצור בבית שלכם מרחבים אינסופיים של ניקיון וחופש, אם יש לכם נפש רחבה ואתם אנשי חזון, אם שלוות נפש הוא איננו ביטוי גס בביתכם –  פרקט בהיר של רויאל פרקט הוא הפרקט המותאם לכם באופן אישי.

 

פרקט בהיר – עולם של הצעות מפתות

הפרקטים הבהירים של רויאל פרקט מיוצרים ממגוון רחב של חומרי גלם שונים, סוגי עצים מרחבי העולם כולו ומגוון טכניקות ייצור ולכן אין זה אלא טבעי כי לאוהבי הפרקט הבהיר מוצעים פרקטים בטקסטורות שונות ועשירות:

עץ האדר –  מעץ האדר ניתן לייצר פרקטים מרהיבי עיניים היוצר פרקט משובב בצבעי מייפל. לרוב, צבעי הפרקט יהיו לבן בעל גוון צהבהב או אדמדם. פרקט בהיר מעץ אדר בעל גוונים צהבהבים או צבעי בז' יעניקו לבית את המראה הרך והנעים.

יתרון משמעותי של פרקט בהיר העשוי מעץ אדר וצבעו כצבע המייפל הינו מניעת אפקט הזיקית, אותו אפקט הגורם לפרקטים השונים לשנות את צבעם בהתאם לאור בסביבה.

עץ אלון – עץ האלון הינו בין העצים הפופולאריים והאהובים ביותר בין מזמיני הפרקטים, ולא בכדי. עמידותו ואיכותו של הפרקט העשוי עץ אלון מצדיקה את שמו של הפרקט למשך שנים רבות.

פרקט מולבן – הפרקט המולבן ברוב המקרים יהיה עשוי עץ אלון. אם אתם חולמים על בית חמים המעניק תחושת שלווה ויחד עם זאת, מרחבים וחופש תנועה, פרקט מולבן העשוי עץ אלון הינו הבחירה האלגנטית והמעודנת ביותר שישנה.

אפר – מראהו של הפרקט העשוי עץ אפר יכול להעביר בכם רעד קל בפעם הראשונה שתפגשו בו. בשל היותו עשוי בטכניקות מורכבות, מראהו של פרקט האפר הינו רב רושם ובעל ייחודיות משלו. יתרון משמעותי נוסף של אוהבי עץ האדר הינו עמידות הפרקט המאפשרת שימוש שוטף בתחזוקה המינימלית למשך שנים רבות ובהנאה המקסימלית לאורך כל השנים.

עץ שדר – איכות, עמידות ובהירות הן אינן מילים גסות עבור פרקט המיוצר מעץ שדר. אוהבי הקלילות שבינינו ימצאו את התשובה האולטימטיבית לעיצוב ביתם באמצעות עץ השדר המעניק תחושה אוורירית בבית. מאחר ועץ השדר מאפשר יצירת פרקט קליל יחסית באיכות גבוהה ביותר.

רויאל פרקט מציעה לכם מגוון עצום של פרקטים בהירים ממגוון סוגים ומינים. באמצעות היועצים המקצועיים שלנו תוכלו לעצב את ארמון המלוכה הפרטי שלכם בכל חדרי הבית מכל חומר גלם אפשרי ומכל סוג, להשגת הסגנון עליו חלמתם. 

לייעוץ מקצועי חינם והזמנות חייגו עכשיו: 072-3340-710 ונשמח לעמוד לשירותכם!

דילוג לתוכן