תכנון משרדים עם פרקט וריהוט יוקרתי

כשליש משעות היום אנו מבלים במשרד לכן חשוב להשקיע בעיצובו ויש לתכנן אותו היטב כדי לספק לעובדים וללקוחות אווירה נעימה וחמימה. בעת תכנון המשרד יש להתחשב בפרמטרים רבים כגון פתרונות אחסון חכמים לשמירה על סדר וארגון בעסק, ניצול נכון ומיטבי של חללי המשרד, בחירת קונספט המתאים לערכי ולחזון החברה, ריהוט משרדי בהתאמה לצרכי ומאפייני העובדים ועוד. תכנון נכון של המשרד ובחירת עיצוב ייחודי ומתקדם תורמים להצלחת הארגון, משפרים את הפרודוקטיביות של העובדים, וניתן לשלב מסרים שיווקיים ומניעים לפעולה עבור העובדים ועבור הלקוחות המבקרים בעסק. לכן, כדאי לדעת כי התקנת פרקט למשרד תורמת לאווירה ביתית ונעימה, למראה מקצועי ויוקרתי ולעיצוב בעל אמירה אישית וייחודית.

מגוון פרקטים בשלל עיצובים מרהיבים

את הפרקט קל להתאים לקו העיצובי המנחה במשרד, כיוון שיש מבחר עצום של עצים וחומרי גלם נוספים המתאימים לרצפת פרקט. למעשה, נהוג לבחור בין פרקט עץ מלא או עץ תלת שכבתי לבין פרקט למינציה הנחשב לפופולרי ומתאים במיוחד למשרדים. פרקט עץ נחשב ליוקרתי יותר ולרוב עלותו גם גבוהה משמעותית לעומת פרקט למינציה. לכן, נהוג לבחור למשרדים פרקט למינציה שמחירו זול יותר ומציע עמידות גבוהה בפני נזקים כגון שריטות העלולות להיגרם כתוצאה מהזזת רהיטים, כתמים העלולים להיגרם כתוצאה מנוזלים הנשפכים על הרצפה וגם קל לנקות אותו באמצעות שואב אבק, מטאטא או מטלית לחה עם חומרי ניקיון מתאימים.

מה משדר העסק?

בעת תכנון משרדים יש לתת דגש על צרכי הלקוח והבנת מאפייני העסק ואופן העבודה המתבצעת בו. לפיכך, יש לסייע ללקוח ולתרגם את צרכיו הייחודיים במטרה לשקף באמצעות תכנון נכון של המשרד את מהות העסק, חזונו וכן כדי להעביר מסרים מסוימים. רצפת פרקט מעץ מלא ואיכותי משדרת יוקרה, אמינות, ביתיות והצלחה, אך ניתן לבחור בגווני עץ שונים, כל גוון משדר מסר מסוים אחר. לכן, תכנון משרד של עורכי דין שונה מתכנון משרד לחברת פרסום או לחברת הייטק, לכן למשרד מכובד נהוג להתקין פרקט מעץ בגוון חום כהה בעוד שלמשרד צעיר ומודרני ניתן להתקין פרקט בגוון לבן או בהיר.

התאמת הפרקט לריהוט

בעת תכנון המשרד חשוב להקפיד על התאמה בין רצפת הפרקט לריהוט המשרדי כדי ליצור שפה עיצובית זהה ועל מנת ליצור הרמוניה נעימה בעסק. למשרד המשדר יוקרה והצלחה אפשר להתאים פרקט בגוון בהיר כדי לשבור את המראה של הרהיטים הכבדים העשויים משילוב בין עץ, זכוכית וריפודי עור, אך אפשר לבחור גם פרקט למינציה בגוונים נוגדים כדי להשיג אווירה ייחודית ומקורית. למשרד המשקף יצירתיות, למשל משרד אדריכלים או משרד של חברת הייטק, עם ריהוט בגוון בהיר או ססגוני, יש לבחור רצפת פרקט מעץ או למינציה בגוון נוגד כדי ליצור מראה ויזואלי מרשים ומקורי המשקף את ערכי החברה.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן