דשא סינטטי דגם נפוליאון מחיר

בעת האחרונה התפתח תחום הדשא הסינטטי, בין היתר לאור מצוקת המים בישראל. הביקוש ל דשא סינטטי דגם נפוליאון מחיר התגבר ולכן התפתחו כמה וכמה מוצרי דשא, שונים אחד מהשני ברמת האיכות שלהם. קיים שימוש בדשא מלאכותי במגרשי ספורט, גינות פרטיות, שטחים ציבוריים וכדומה. העובדה שאין כמעט צורך לבצע פעולות אחזקה לדשא סינטטי דגם נפוליאון מחיר, לצד העובדה שאין צורך לדאוג ולהשקות אותו הופך את הדשא הסינטטי למוצר פופולארי ויעיל עבור לקוחות שונים וצרכים מגוונים. מומלץ לבחור את סוג המוצר אשר יספק מקסימום תועלת ויענה על כלל הצרכים. איכות דשא מלאכותי נמדדת על ידי מספר פרמטרים  מחיר הדשא, צפיפות הסיבים, גובה הסיבים, איכות היצור וגוון הדשא.

צפיפות הסיבים של דשא סינטטי דגם נפוליאון מחיר

ככול שמשטח דשא סינטטי דגם נפוליאון מחיר יהיה בעל סיבים צפופים יותר, כך מדובר על משטח איכותי יותר, אשר יהיה עמיד בפני שחיקה, ויישאר זקוף ורענן גם לאחר שידרכו עליו. נתון זה אמור להיות מצויין על המפרט הטכני של המוצר. במידה וברצונכם לקנות דשא מלאכותי למיקום בו אמור להיות שימוש בהיקף גבוה, מומלץ לרכוש דשא אשר סיביו צפופים במיוחד. לאזורים בהם הדשא הסינטטי אמור לשמש לצרכי נוי, ואין תכנון לדרוך עליו או לשבת עליו בקביעות, ניתן להתפשר להתקין דשא בעל צפיפות סיבים נמוכה יותר

כמה שוקל המשטח

ככול שדשא מסוג מלאכותי הינו בעל משקל גבוה יותר, כך סביר שמדובר בדשא באיכות גבוהה יותר. פרמטר זה מושפע מרמת הצפיפות של הסיבים ומאיכות הדשא. כאמור מומלץ לבחור את סוג הדשא בהתאם לשימוש הצפוי לו.

האורך של סיבי הדשא הסינטטי

ניתן למצוא דגמים אשר בהם גובה סיבים נמוכים וניתן למצא דגמים אחרים אשר להם סיבים גבוהים. חשוב להימנע מדשא סינטטי דגם נפוליאון מחיר אשר סיביו קצרים מ- 25 מ"מ, לאור העובדה שרמת השחיקה שלו גבוהה ביותר. דשא עם סיבים נמוכים עמיד פחות כאשר יושבים או דורכים עליו. מאידך, מומלץ גם להימנע מרכישת דשא סינטטי דגם נפוליאון מחיר שבו הסיבים גבוהים מ- ארבעים וחמישה מילימטר. דשא בעל סיבים בגובה כזה ישתטח כאשר ילכו או ישבו עליו.

עיצוב וגוון של דשא מלאכותי

יצרנים שונים בארץ ובחו"ל מייצרים משטחי דשא מלאכותי בכמה וכמה גוונים שונים, כך שכל אחד יכול לרכוש את משטח הדשא שתואם בגוונו את טעמו. בשביל לבדוק שגוון וסוג הדשא יתאים בסגנון שלו, כדאי להגיע ליצרן ולראות איך נראה הדשא בחצר של הספק או באולם התצוגה שלו, וכך לבחון כיצד הוא משתלב ליד צמחיה טבעית ואביזרי גינה דקורטיביים אחרים. אפשר לקנות דשא אשר עשוי מספר גוונים של ירוק או סוג אחר המיוצר מגוון בודד. ניתן לרכוש דשא בעיצובים שונים, דשא גזום או דשא בעיצוב פראי.

מגע ותחושה

בדיקה נוספת שחשוב לערוך היא בדיקת מגע. וודאו שהדשא שאתם קונים נעים ורך

איכות חומרי היצור

פרמטר נוסף שחשוב לבחון רגע לפני שרוכשים  דשא סינטטי דגם נפוליאון מחיר מלאכותי הוא מאילו חומרים הוא מיוצר. יש לבדוק האם הדשא מיוצר מחומר שיש בו מגן קרינה UV, האם הדשא כולל חומרים מעקבי בעירה, האם הדשא נותן מענה לצרכי אי רעילות, והאם תהליך היצור נעשה תחת עמידה בתקני איכות ובטיחות. כדאי ביותר לבקש מהספק כי יציג בפניכם אישורים על בגין הנושאים שצויינו.

אחריות מוצר

ממש כמו במוצרים אחרים גם יש לדרוש מהספקים השונים אחריות על הדשא שרכשתם. כדאי לקנות דשא מלאכותי כאשר ניתנת עליו אחריות מינימום לתקופה של חמש שנים. כדאי לבקש בעת הרכישה טופס המעיד על אחריות, ולא להסתפק בהבטחת אחריות שניתנת בעל פה.

מחיר דשא סינטטי

קניית דשא סינטטי דגם נפוליאון מחיר איכותי ועמיד עולה לא מעט כסף, אך מומלצת בניגוד ל האלטרנטיבה של רכישת דשא מסוג פחות אכותי. דשא איכותי יעלה מחיר גבוה יור באופן חד פעמי, מאידך ישמש את בעליו לתקופה של שנים רבות. טווח המחירים של משטח דשא מסוג סינטטי מושפע מכל הפרמטרים שכתבנו עליהם : איכות היצור, משקל המשטח, צפיפות הסיבים ואורכם. אפשר לרכוש דשא סינטטי דגם נפוליאון מחיר במחיר של 25 ₪ למטר מרובע ועד מאתיים וחמישים ₪ לסוג איכותי במיוחד. כדאי שלא להתפתות ולבחור רק על בסיס העלות, מכיוון שמחיר זול במיוחד לרוב תעיד על דשא באיכות ירודה ובעל צפיפות סיבים נמוכה. חשוב לקנות מוצר איכותי שיהיה עמיד לתקופה ממושכת.

שימושים שונים

דשא סינטטי דגם נפוליאון מחיר יכול לשמש למגוון צרכים, ולכן כדאי להתאים את סוג הדשא לצרכים. כיום תעשיית הדשא הסינטטי מייצרת מוצרים רבים אשר יכולים לשמש לכל צורך ולכל מטרה

התקנת דשא מלאכותי

התקנת דשא סינטטי דגם נפוליאון מחיר אינה קלה במיוחד לאדם שאינו מקצועי, ולכן יש לפנות לאדם מומחה בהתקנות על מנת שיגיע ויתקין את הדשא. דשא סינטטי קיימת אפשרות לבצע התקנה על משטח צמחיה או בטון. אם רוצים להתקין דשא מלאכותי על משטח צמחיה מומלץ לעקור קודם לכן את הצמחיה כולה ולסלק אבנים על מנת שאפשר יהיה להתקין במקום זה את הדשא.

פעולות תחזוקה

דשא מסוג סינטטי אינו דורש תחזוקה מרובה. יחד עם זאת כן חשוב פעם כמה זמן לנקות אותו בשביל לאפשר לו להישמר איכותי לאורך זמן. בשביל לנקות דשא סינטטי דגם נפוליאון מחיר אפשר לעשות שימוש במגרפה, צינור מים, מפוח עלים ועוד. כדאי לנקות את הדשא באמצעות סירוק שנעשה נגד כיוון הסיבים. אם יש חרקים, ניתן בהחלט לרסס את הדשא בחומרים מדברים רגילים. במידה ו צומחת צמחיה לא רצויה על הדשא המלאכותי ניתן להיעזר בחומר קוטל צמחיה.