דשא סינטטי זול אשדוד

בעת האחרונה התפתח תחום הדשא הסינטטי, בין היתר לאור מצוקת המים בארץ. הביקוש ל דשא סינטטי זול אשדוד התגבר ולכן התפתחו מוצרי דשא מלאכותי מגוונים, שונים זה מזה ברמת האיכות שלהם. קיים שימוש בדשא מלאכותי בגינות פרטיות, מגרשי ספורט, שטחים ציבוריים ועוד. העובדה שאין כמעט צורך לבצע פעולות אחזקה לדשא סינטטי זול אשדוד, והוא מייתר את השימוש להשקיה הופך את הדשא הסינטטי למוצר מבוקש ויעיל עבור מגוון צרכים ושימושים. מומלץ לבחור את סוג הדשא אשר יספק מענה בצורה הטובה ביותר לצרכים. קיימים כמה פרמטרים שעשויים להעיד על איכות  מחיר הדשא, צפיפות הסיבים, גובה הסיבים, איכות היצור וגוון הדשא.

רמת הצפיפות של הסיבים בדשא סינטטי זול אשדוד

ככול שמשטח דשא סינטטי זול אשדוד יהיה בעל סיבים צפופים יותר, כך מדובר על משטח איכותי יותר, אשר יהיה עמיד בפני שחיקה, ויישאר זקוף ורענן גם לאחר שידרכו עליו. נתון זה אמור להיות כתתוב במסמך המפרט הטכני של המוצר. במידה וברצונכם לקנות דשא מלאכותי לאזור בו צפוי להיות שימוש משמעותי, יש להתקין דשא בעל צפיפות סיבים גבוהה יותר. למשטחים בהם הדשא הסינטטי צפוי לשמש יותר לנוי, ואין כוונה לשבת עליו או לדרוך עליו דרך קבע, אפשר להתפשר להתקין דשא בעל צפיפות סיבים נמוכה יותר

כמה שוקל המשטח

ככול שדשא מסוג מלאכותי שוקל יותר, כך סביר שמדובר בדשא באיכות גבוהה יותר. פרמטר זה מושפע בין היתר מהרמה בה צפופים הסיבים ומאיכות הדשא. אם יש צורך בדשא שיחזיק לאורך זמן מומלץ לבחור בדשא כבד יותר.

אורך הסיבים

קיימים דגמים בהם גובה סיבי הדשא הסינטטי נמוכים וניתן למצא דגמים מסוג אחר אשר מכילים סיבים יותר גבוהים. מומלץ להימנע מדשא מלאכותי אשר סיביו נמוכים מ- עשרים וחמישה מילימטר, לאור העובדה שרמת השחיקה שלו גבוהה ביותר. דשא אשר יש בו סיבים נמוכים פחות עמיד כאשר דורכים או יושבים עליו. לעומת זאת, חשוב גם לא לקנות דשא סינטטי זול אשדוד המכיל סיבים גבוהים מ- ארבעים וחמישה מילימטר. דשא עם סיבים גבוהים מ- 45 מ"מ יראה כמו שטיח לאחר מספר פעמים שידרכו עליו.

עיצוב וגוון של דשא מלאכותי

ספקים של דשא בארץ ובחו"ל מייצרים דשא מלאכותי בגוונים שונים, כך שכל אחד יכול לקנות את משטח הדשא בהתאם לטעם ולסגנון האהוב. על מנת לבדוק שגוון וסוג הדשא יתאים לעיצוב הכולל, מומלץ להגיע ליצרן ולבדוק כיצד נראה הדשא כאשר הוא מותקן לצד חפצים נוספים, וכך לוודא כיצד הוא משתלב ליד צמחיה טבעית ואביזרי גינה דקורטיביים אחרים. אפשר לקנות דשא אשר עשוי מכמה גוונים של ירוק או סוג אחר המיוצר מגוון של צבע אחד בלבד. כמו כן ניתן לבחור בין עיצובים שונים של דשא: גזום או פראי.

מגע ותחושה

חשוב לבחור דשא מלאכותי גם על בסיס מגע בו. דשא רך ונעים עדיף מדשא קוצני וקשיח יחסית

איכות חומרי היצור

נושא נוסף שמומלץ לבחון כאשר בוחרים  דשא סינטטי זול אשדוד מלאכותי הוא מאיזה סוג חומרים הוא מיוצר. מומלץ לבדוק האם הדשא מיוצר מחומר הכולל מגן קרינה UV, האם יש בדשא חומרים מעקבי בעירה, האם הדשא עומד בתקני אי רעילות, והאם תהליך היצור נעשה תחת עמידה בתקני איכות ובטיחות. כדאי ביותר לבקש מהיצרן כי יציג בפניכם אישורים על בגין הנושאים שצויינו.

רמת האחריות על המוצר

ממש כמו במוצרים אחרים גם יש לדרוש מהספקים השונים אחריות על הדשא שרכשתם. כדאי לקנות דשא מלאכותי באם ניתנת עליו אחריות מינימום לתקופה של חמש שנים. יש לבקש בשעת הרכישה מסמך המעיד על אחריות, ולא להסתפק בהבטחה בע"פ.

עלות דשא מלאכותי

רכישה של דשא סינטטי זול אשדוד טוב ואיכותי עולה לא מעט כסף, אך מומלצת בהשוואה ל האלטרנטיבה של רכישת דשא מסוג פחות אכותי. דשא איכותי יעלה מחיר גבוה יור באופן חד פעמי, מאידך ישמש את רוכשו לתקופה של שנים רבות. טווח המחירים של משטח דשא מסוג סינטטי מושפע מכל הפרמטרים שצוינו : צפיפות הסיבים, משקל המשטח, אורך הסיבים ואיכות היצור. אפשר לרכוש דשא מלאכותי בעלות של 25 ₪ למטר מרובע ועד מאתיים וחמישים ₪ לסוג איכותי במיוחד. חשוב שלא להתפתות ולבחור רק תוך הסתמכות המחיר, מכיוון שמחיר נמוך לרוב תעיד על דשא פחות איכותי ובעל צפיפות סיבים נמוכה. כדאי לקנות דשא מסוג איכותי שיאריך ימים למשך תקופה ארוכה.

אופי השימוש

דשא סינטטי זול אשדוד יכול לשמש לצרכים שונים ומגוונים, ולכן חשוב להתאים את סוג הדשא שנרכש לצורך הספציפי. כיום דשא מסוג סינטטי מיוצר כך שיוכל להתאים לצרכים רבים

כיצד להתקין דשא מלאכותי

התקנה של דשא סינטטי זול אשדוד אינה דבר פשוט לאדם שאינו מקצועי, ולכן מומלץ לפנות לאדם מומחה בהתקנות על מנת שיגיע ויתקין את הדשא. דשא מלאכותי קיימת אפשרות להתקין על משטח בטון או על משטח צמחיה. אם רוצים להתקין דשא מלאכותי על משטח צמחיה חייבים לעקור קודם לכן את כל הצמחייה ולסלק אבנים בכדי שניתן יהיה להתקין במקום זה את הדשא.

תחזוקה

דשא מלאכותי אינו מחייב תחזוקה מרובה. לצד זה חשוב כן פעם כמה זמן לנקות אותו בשביל לאפשר לו להישמר איכותי לאורך זמן. בשביל לנקות דשא סינטטי זול אשדוד ניתן להשתמש במפוח עלים,צינור מים, מגרפה ועוד. חשוב לנקות את הדשא בעזרת סירוק שנעשה נגד כיוון הסיבים. במידה וקיימים חרקים, ניתן בהחלט לרסס את הדשא בעזרת חומרי הדברה. במצב בו צומחת צמחיה לא רצויה ליד הדשא המלאכותי קיימת אפשרות להיעזר בחומר קוטל צמחיה.