דשא סינטטי זול חולון

בתקופה האחרונה התפתח תחום הדשא הסינטטי, בין היתר לאור מצוקת המים בישראל. הצורך ב דשא סינטטי זול חולון עלה ולכן התפתחו מוצרי דשא מלאכותי מגוונים, שונים אחד מהשני ברמת האיכות שלהם. השימוש בדשא מלאכותי בגינות פרטיות, מגרשי ספורט, שטחים ציבוריים ועוד. העובדה שאין כמעט צורך לבצע פעולות אחזקה לדשא סינטטי זול חולון, ואין צורך להשקות אותו הופך אותו למוצר פופולארי ויעיל עבור צרכים מגוונים וסוגי אנשים שונים. מומלץ לבחור את סוג המוצר אשר יספק מקסימום תועלת ויענה על כלל הצרכים. איכות דשא מלאכותי נמדדת על ידי מספר פרמטרים  מחיר הדשא, צפיפות הסיבים, גובה הסיבים, איכות היצור וגוון הדשא.

מידת צפיפות הסיבים של דשא סינטטי זול חולון

ככול שמשטח דשא סינטטי זול חולון יהיה בעל סיבים צפופים יותר, כך מדובר על משטח איכותי יותר, אשר יהיה עמיד בפני שחיקה, ויישאר זקוף ורענן גם לאחר שידרכו עליו. נושא זה אמור להופיע במסגרת המפרט הטכני של המוצר. אם אתם רוצים להתקין דשא סינטטי זול חולון לאזור בו אמור להיות שימוש בהיקף גבוה, כדאי להתקין דשא שיש לו סיבים בצפיפות גבוהה. למשטחים בהם הדשא המלאכותי צפוי לשמש בעיקר לצרכי נוי, ואין כוונה לשבת עליו או לדרוך עליו דרך קבע, ניתן להתפשר לקנות דשא אשר הסיבים שלו פחות צפופים

כמה שוקל המשטח

ככול שדשא מסוג מלאכותי שוקל יותר, כך סביר שמדובר בדשא איכותי יותר. נתון זה מושפע מרמת הצפיפות של הסיבים ומאיכות הדשא. אם יש צורך בדשא שיחזיק לאורך זמן מומלץ לבחור בדשא כבד יותר.

כמה ארוכים הסיבים

ניתן למצוא דגמים בהם גובה סיבים נמוכים ויש דגמים אחרים אשר בהם גובה הסיבים גדול יותר. חשוב להימנע מדשא מסוג סינטטי אשר סיביו נמוכים מ- עשרים וחמישה מילימטר, לנוכח העובדה שרמת השחיקה שלו גבוהה במיוחד. דשא בעל סיבים נמוכים עמיד פחות כאשר דורכים או יושבים עליו. מאידך, כדאי גם להימנע מרכישת דשא סינטטי זול חולון בעל סיבים גבוהים מ- 45 ס"מ. דשא בעל סיבים גבוהים ישכב ויראה כמו שטיח לאחר שידרכו עליו מספר פעמים בודדות.

גוון הדשא ועיצובו

ספקים של דשא בארץ ובחו"ל מייצרים דשא סינטטי זול חולון בכמה וכמה גוונים שונים, כך שכל אחד יכול לבחור את משטח הדשא שתואם בגוונו את טעמו. בשביל לבדוק שגוון וסוג הדשא יתאים לעיצוב הכולל, כדאי להגיע ליצרן ולבחון איך נראה הדשא בחצר של הספק או באולם התצוגה שלו, וכך לראות כיצד הוא משתלב ליד צמחים אחרים וחפצי דקורציה. אפשר לקנות דשא אשר עשוי גוונים שונים של ירוק לצד סוג אחר המיוצר מגוון אחד של צבע. קיים שוני גם בעיצוב של משטחי דשא שונים. יש דשא גזום לעומת דשא בעיצוב יותר פראי.

מגע ותחושה

רגע לפני שאתם רוכשים דשא מלאכותי מומלץ לגעת בו ולוודא כי מגעו נעים ורך

תהליך יצור דשא מלאכותי

פרמטר נוסף שמומלץ לבחון בבחירה של  דשא סינטטי זול חולון מלאכותי הוא מאיזה סוג חומרים הוא מיוצר. כדאי לבדוק האם הדשא מיוצר מחומר הכולל מגן קרינה UV, האם יש בדשא חומרים מעקבי בעירה, האם הדשא נותן מענה לצרכי אי רעילות, והאם תהליך היצור נעשה תחת עמידה בתקני בטיחות ואיכות. כדאי ביותר לבקש מהספק ש יציג בפניכם אישורים על בגין נושאים אלו ואחרים.

רמת האחריות על המוצר

כמו מוצרים אחרים גם יש לדרוש מהספקים השונים אחריות על הדשא שרכשתם. כדאי לקנות דשא מלאכותי אם ניתנת עליו אחריות לתקופה של מינימום 5 שנים. יש לבקש בשעת הרכישה מסמך המעיד על אחריות, ולא להסתפק בהצהרה על האחריות עם ניתנת בעל פה.

כמה עולה דשא מלאכותי

קניית דשא סינטטי זול חולון איכותי עולה לא מעט כסף, אך מומלצת בהשוואה ל האלטרנטיבה של רכישת דשא לא איכותי. דשא איכותי יעלה יותר באופן חד פעמי, מאידך ישמש את בעליו לתקופה של שנים רבות. טווח המחירים של דשא מלאכותי מושפע מכל הפרמטרים שצוינו : איכות היצור, משקל המשטח, צפיפות הסיבים ואורכם. אפשר לרכוש דשא מוסג סינטטי בעלות של 25 ₪ למטר מרובע ועד 250 ₪ לסוג איכותי במיוחד. מומלץ שלא להתפתות ולבחור רק תוך הסתמכות המחיר, מכיוון שמחיר זול במיוחד לרוב תעיד על דשא באיכות ירודה ובעל צפיפות סיבים נמוכה. חשוב לקנות דשא מסוג איכותי שיחזיק מעמד ויוכל לשמש אתכם לתקופה של שנים רבות.

שימושים שונים

כאמור דשא סינטטי זול חולון יכול לשמש למגוון צרכים, ולכן חשוב להתאים את סוג הדשא שנרכש לצורך הספציפי. כיום דשא מסוג סינטטי מיוצר כך שיוכל להתאים לצרכים רבים

התקנת דשא מלאכותי

התקנת דשא סינטטי זול חולון אינה דבר פשוט לאדם שאינו מקצועי, ולכן כדאי לפנות לאיש מקצוע על מנת שיגיע ויתקין את הדשא. דשא מסוג זה אפשר להתקין על משטח בטון או על צמחיה. במידה והכוונה לבצע התקנה על משטח צמחיה מומלץ לעקור טרום ההתקנה את הצמחיה כולה ולסלק אבנים על מנת שיהיה אפשרי להתקין במקום זה את הדשא.

כיצד לתחזק דשא מלאכותי

דשא מלאכותי אינו מחייב תחזוקה מרובה. כמו כן חשוב כן מעת לעת לנקות אותו בכדי לאפשר לו להישמר איכותי לאורך זמן. בכדי לנקות דשא סינטטי זול חולון ניתן להשתמש במגרפה, צינור מים, מפוח עלים ועוד. חשוב לנקות את הדשא באמצעות סירוק שנעשה נגד כיוון הסיבים. במידה וקיימים חרקים, רצוי לרסס את הדשא עם חומרי הדברה. במצב בו צומחת צמחיה לא רצויה לצד הדשא המלאכותי ניתן להיעזר בחומר קוטל צמחיה.