דשא סינטטי זול חיפה

בשנים האחרונות התפתחה תעשיית הדשא הסינטטי, בין היתר לאור מצוקת המים בישראל. הביקוש ל דשא סינטטי זול חיפה עלה ולכן התפתחו מוצרי דשא מלאכותי מגוונים, שונים אחד מהשני ברמת האיכות שלהם. השימוש בדשא מלאכותי במגרשי ספורט, גינות פרטיות, שטחים ציבוריים וכדומה. דשא מלאכותי אינו דורש כמעט פעולות אחזקה, לשם אחזקה של דשא מלאכותי לא נדרש כמעט שום דבר, ואין צורך להשקות אותו הופך את הדשא המלאכותי למוצר פופולארי ויעיל עבור צרכים מגוונים וסוגי אנשים שונים. מומלץ לקנות את סוג המוצר אשר יספק מענה בצורה הטובה ביותר לצרכים. ישנם מספר פרמטרים אשר מעידים על איכותו ועמידותו של דשא מלאכותי  משקל הדשא, צפיפות הסיבים של הדשא, איכות היצור, גובה הסיבים, גוון וצבע הדשא ומחיר הדשא.

צפיפות הסיבים של דשא סינטטי זול חיפה

דשא מלאכותי סינטטי אשר הסיבים שלו צפופים הינו דשא איכותי יותר, אשר יחזיק מעמד לאורך זמן גם אחרי שידרכו עליו. נושא זה אמור להיות מצויין על המפרט הטכני של המוצר. במידה וברצונכם להתקין דשא מלאכותי לאזור בו אמור להיות שימוש מוגבר, יש לרכוש דשא בעל צפיפות סיבים גבוהה יותר. למקומות בהם הדשא הסינטטי אמור לשמש בעיקר לצרכי נוי, ואין כוונה לשבת עליו או לדרוך עליו דרך קבע, ניתן להתפשר להתקין דשא אשר הסיבים שלו פחות צפופים

משקל של משטח דשא

ככול שדשא סינטטי הינו בעל משקל גבוה יותר, כך ניתן להעריך שמדובר בדשא יותר איכותי. פרמטר זה מושפע מצפיפות הסיבים ומאיכות הדשא. כאמור מומלץ לבחור את סוג הדשא בהתאם לשימוש הצפוי לו.

האורך של סיבי הדשא הסינטטי

ניתן למצוא דגמים בהם גובה סיבים נמוכים לצד דגמים אחרים אשר מכילים סיבים יותר גבוהים. מומלץ להימנע מדשא סינטטי זול חיפה אשר סיביו קצרים מ- 25 מילימטר, מכיוון שרמת השחיקה שלו גבוהה במיוחד. דשא אשר יש בו סיבים נמוכים פחות עמיד כאשר יושבים או דורכים עליו. לעומת זאת, כדאי גם להימנע מרכישת דשא סינטטי זול חיפה שבו הסיבים גבוהים מ- 45 מיטלימטר. דשא בעל סיבים בגובה כזה ישתטח כאשר ילכו או ישבו עליו.

גוון הדשא ועיצובו

יצרנים שונים בארץ ובחו"ל מייצרים משטחי דשא מלאכותי בגוונים שונים, כך שכל אחד יכול לרכוש את משטח הדשא על פי הטעם האישי. בכדי לבחון שגוון וסוג הדשא יתאים בסגנון שלו, כדאי להגיע ליצרן ולבחון כיצד נראה הדשא בחצר של הספק או באולם התצוגה שלו, וכך לוודא כיצד הוא משתלב ליד צמחיה טבעית ואביזרי גינה דקורטיביים אחרים. אפשר לקנות דשא אשר עשוי מספר גוונים של ירוק לצד סוג אחר המיוצר מגוון אחד של צבע. קיים שוני גם בעיצוב של משטחי דשא שונים. יש דשא גזום לעומת דשא בעיצוב יותר פראי.

תחושה ומגע

חשוב לבחור דשא מלאכותי גם על בסיס מגע בו. דשא רך ונעים עדיף מדשא קוצני וקשיח יחסית

איכות תהליך היצור

שיקול נוסף שכדאי לבחון בבחירה של  דשא סינטטי זול חיפה מלאכותי הוא מאילו חומרים הוא מיוצר. מומלץ לבדוק האם הדשא מיוצר מחומר אשר יש בו מגן קרינה UV, האם יש בדשא חומרים מעקבי בעירה, האם הדשא עומד בתקני אי רעילות, והאם תהליך היצור נעשה תחת עמידה בתקני בטיחות ואיכות. כדאי ביותר לבקש מהיצרן כי יציג בפניכם אישורים על כל נושאים אלו ואחרים.

כמה אחריות קיימת למוצר

כמו מוצרים אחרים גם יצרני דשא מלאכותי מספקים רמות שונות של אחריות על המוצר. כדאי לקנות דשא סינטטי זול חיפה באם ניתנת עליו אחריות מינימום לתקופה של חמש שנים. מומלץ לבקש בעת הרכישה מסמך המעיד על אחריות, ולא להסתפק בהבטחת אחריות שניתנת בעל פה.

כמה עולה דשא מלאכותי

רכישת דשא סינטטי זול חיפה טוב ואיכותי עולה לא מעט כסף, אבל מומלצת על פני האלטרנטיבה של רכישת דשא שאינו איכותי. דשא איכותי יעלה מחיר גבוה יור באופן חד פעמי, אבל ישמש את בעליו לתקופה ארוכה. מחירו של דשא סינטטי זול חיפה מושפע מכל הפרמטרים אשר מצויינים בכתבה : איכות היצור, משקל המשטח, צפיפות הסיבים ואורכם. ניתן לקנות דשא סינטטי זול חיפה בעלות של 25 ₪ למ"ר ועד 250 שקלים לסוג איכותי במיוחד. כדאי שלא להתפתות ולבחור רק תוך הסתמכות המחיר, מכיוון שמחיר זול במיוחד לרוב תעיד על דשא באיכות ירודה ובעל צפיפות סיבים נמוכה. מומלץ לקנות דשא מסוג איכותי שיאריך ימים למשך תקופה ארוכה.

שימושים שונים

דשא סינטטי זול חיפה יכול לשמש לצרכים שונים, ולכן מומלץ להתאים את סוג הדשא לצרכים. כיום דשא מסוג סינטטי מיוצר כך שיוכל להתאים לצרכים רבים

כיצד להתקין דשא מלאכותי

התקנת דשא סינטטי זול חיפה אינה דבר פשוט לאדם שאינו מקצועי, ולכן מומלץ לפנות לגורם מקצועי על מנת שיגיע ויתקין את הדשא. דשא סינטטי קיימת אפשרות לבצע התקנה על משטח צמחיה או בטון. במידה ומדובר בהתקנה על משטח צמחיה מומלץ לעקור טרום ההתקנה את הצמחיה ולסלק אבנים על מנת שניתן יהיה להתקין במקום זה את הדשא.

תחזוקה

דשא סינטטי זול חיפה אינו מצריך תחזוקה מרובה. יחד עם זאת חשוב כן פעם כמה זמן לנקות אותו על מנת לאפשר לו להישמר איכותי לאורך זמן. על מנת לנקות דשא סינטטי זול חיפה קיימת אפשרות לעשות שימוש בצינור מים, מגרפת עלים, מטאטא כביש, שואב או מפוח עלים. מומלץ לנקות את הדשא באמצעות סירוק שנעשה נגד כיוון הסיבים. במידה וקיימים חרקים, אפשר לרסס את הדשא הסינטטי בעזרת חומרי הדברה. במידה ו צומחת צמחיה לא רצויה לצד הדשא המלאכותי אפשר להשתמש בחומר קוטל צמחיה.