דשא סינטטי זול תל אביב

בתקופה האחרונה התפתחה תעשיית הדשא הסינטטי, בין היתר לאור מצוקת המים בארץ. הצורך ב דשא סינטטי זול תל אביב גבר ולכן התפתחו מגוון מוצרי דשא מלאכותי, שונים זה מזה ברמת האיכות שלהם. ניתן לראות שימוש בדשא מלאכותי במגרשי ספורט, גינות פרטיות, שטחים ציבוריים וכדומה. העובדה שאין כמעט צורך לבצע פעולות אחזקה לדשא סינטטי זול תל אביב, לצד העובדה שאין צורך לדאוג ולהשקות אותו הופך את הדשא הסינטטי למוצר פופולארי ויעיל עבור לקוחות שונים וצרכים מגוונים. כדאי לקנות את סוג הדשא אשר יספק מענה בצורה הטובה ביותר לצרכים. ישנם מספר פרמטרים אשר מעידים על איכותו ועמידותו של דשא מלאכותי  צפיפות הסיבים, משקל המשטח, גובה הסיבים, איכות תהליך היצור, ומחיר המוצר.

רמת הצפיפות של הסיבים בדשא סינטטי זול תל אביב

ככול שמשטח דשא סינטטי זול תל אביב יהיה בעל סיבים צפופים יותר, כך מדובר על משטח איכותי יותר, אשר יהיה עמיד בפני שחיקה, ויישאר זקוף ורענן גם לאחר שידרכו עליו. נושא זה אמור להיות מצויין על המפרט הטכני של המוצר. אם ברצונכם לרכוש דשא סינטטי זול תל אביב למקום בו אמור להיות שימוש משמעותי, יש לרכוש דשא שיש לו סיבים בצפיפות גבוהה. למשטחים בהם הדשא המלאכותי צפוי לשמש לצרכי נוי, ולא מתוכנן לדרוך או לשבת עליו, ניתן להתפשר להתקין דשא אשר הסיבים שלו פחות צפופים

משקל המשטח

ככול שדשא מלאכותי הינו בעל משקל גבוה יותר, כך ניתן להניח שמדובר בדשא איכותי יותר. פרמטר זה מושפע מרמת הצפיפות של הסיבים ומאיכות הדשא. אם יש צורך בדשא שיחזיק לאורך זמן מומלץ לבחור בדשא כבד יותר.

כמה ארוכים הסיבים

ניתן למצוא דגמים אשר בהם גובה סיבים נמוכים לצד דגמים מסוג אחר אשר מכילים סיבים יותר גבוהים. חשוב להימנע מדשא מלאכותי אשר הסיבים שלו נמוכים מ- עשרים וחמישה מילימטר, לנוכח העובדה שרמת השחיקה שלו גבוהה מאוד. משטח דשא בעל סיבים נמוכים עמיד פחות כאשר דורכים או יושבים עליו. לעומת זאת, חשוב גם להימנע מרכישת דשא סינטטי זול תל אביב המכיל סיבים גבוהים מ- ארבעים וחמישה מילימטר. דשא עם סיבים גבוהים מ- 45 מ"מ יראה כמו שטיח לאחר מספר פעמים שידרכו עליו.

עיצוב הדשא וצבעו

ספקים של דשא בארץ ובחו"ל מייצרים דשא מלאכותי בכמה וכמה גוונים שונים, כך שכל אחד יכול לרכוש את משטח הדשא על פי הטעם האישי. על מנת לבדוק שגוון וסוג הדשא יתאים בסגנון שלו, רצוי להגיע ליצרן ולבחון איך נראה הדשא באולם התצוגה או בחצר, וכך לבחון כיצד הוא משתלב ליד צמחיה טבעית ואביזרי גינה דקורטיביים אחרים. ניתן לרכוש דשא אשר עשוי גוונים שונים של ירוק או סוג אחר המיוצר מגוון בודד. קיים שוני גם בעיצוב של משטחי דשא שונים. יש דשא גזום לעומת דשא בעיצוב יותר פראי.

תחושה ומגע

רגע לפני שאתם רוכשים דשא מלאכותי מומלץ לגעת בו ולוודא כי מגעו נעים ורך

איכות תהליך היצור

שיקול נוסף שחשוב לבחון בבחירה של  דשא סינטטי זול תל אביב מלאכותי הוא מאילו חומרים הוא מיוצר. מומלץ לבדוק האם הדשא מיוצר מחומר אשר יש בו מגן קרינה UV, האם קיימים בו חומרים מעקבי בעירה, האם הדשא עומד בתקני אי רעילות, והאם תהליך היצור נעשה תחת עמידה בתקני בטיחות ואיכות. ניתן ומומלץ לבקש מהיצרן כי יציג בפניכם אישורים על כל נושאים אלו ואחרים.

רמת האחריות על המוצר

ממש כמו במוצרים אחרים גם יצרני דשא מלאכותי מספקים רמות שונות של אחריות על המוצר. מומלץ לקנות דשא מלאכותי כאשר ניתנת עליו אחריות מינימום לתקופה של חמש שנים. יש לבקש בשעת הרכישה אסמכתא המעיד על אחריות, ולא להסתפק בהצהרה על האחריות עם ניתנת בעל פה.

מחיר דשא סינטטי

קניית דשא סינטטי זול תל אביב איכותי ועמיד עולה לא מעט כסף, אך מומלצת בהשוואה ל האלטרנטיבה של רכישת דשא שאינו איכותי. דשא איכותי יעלה יותר באופן חד פעמי, אבל ישמש את רוכשו לתקופה ארוכה. מחירו של דשא סינטטי זול תל אביב מושפע מכל הפרמטרים אשר מצויינים בכתבה : צפיפות הסיבים, משקל המשטח, אורך הסיבים ואיכות היצור. ניתן לקנות דשא סינטטי זול תל אביב במחיר של עשרים שקלים למטר מרובע ועד מאתיים וחמישים ₪ לסוג איכותי במיוחד. מומלץ שלא להתפתות ולבחור רק תוך הסתמכות המחיר, מכיוון שמחיר זול במיוחד לרוב תעיד על דשא פחות איכותי ובעל צפיפות סיבים נמוכה. כדאי לרכוש דשא איכותי שיאריך ימים למשך תקופה ארוכה.

אופי השימוש

דשא סינטטי זול תל אביב יכול לשמש למגוון צרכים, ולכן מומלץ להתאים את סוג הדשא לצרכים. כיום דשא מסוג סינטטי מיוצר כך שיוכל להתאים לצרכים רבים

התקנת דשא מלאכותי

התקנה של דשא סינטטי זול תל אביב אינה קלה במיוחד לאדם שאינו מקצועי, ולכן כדאי לפנות לגורם מקצועי על מנת שיגיע ויתקין את הדשא. דשא סינטטי אפשר לבצע התקנה על משטח צמחיה או בטון. במידה והכוונה לבצע התקנה על משטח צמחיה חייבים לעקור לפני ההתקנה את הצמחיה ולסלק אבנים בשביל שיהיה אפשרי להתקין על שטח זה את הדשא.

תחזוקה

דשא מסוג סינטטי אינו דורש תחזוקה מרובה. לצד זה החלט רצוי מידי פעם לנקות אותו בכדי לאפשר לו להיות יפה ונעים לשימוש. בכדי לנקות דשא סינטטי זול תל אביב ניתן לעשות שימוש במפוח עלים,צינור מים, מגרפה ועוד. כדאי לנקות את הדשא בעזרת סירוק שנעשה נגד כיוון הסיבים. אם יש חרקים, רצוי לרסס אותו עם חומרי הדברה. במצב בו צומחת צמחיה לא רצויה ליד הדשא המלאכותי קיימת אפשרות לעשות שימוש בחומר קוטל צמחיה.