דשא סינטטי טיטניום מחיר

בשנים האחרונות התפתחה תעשיית הדשא הסינטטי, בין היתר עקב מצוקת המים בישראל. הביקוש ל דשא סינטטי טיטניום מחיר התגבר ולכן התפתחו מוצרי דשא מלאכותי מגוונים, שונים אחד מהשני ברמת האיכות שלהם. השימוש בדשא מלאכותי בשטחים ציבוריים, גינות פרטיות, מגרשי ספורט וכיוצא בזה. העובדה שאין כמעט צורך לבצע פעולות אחזקה לדשא סינטטי טיטניום מחיר, לצד העובדה שאין צורך לדאוג ולהשקות אותו הופך אותו למוצר מבוקש ומוביל עבור צרכים מגוונים וסוגי אנשים שונים. כדאי לרכוש את סוג המוצר אשר יספק מקסימום תועלת ויענה על כלל הצרכים. קיימים כמה פרמטרים שעשויים להעיד על איכות  מחיר הדשא, צפיפות הסיבים, גובה הסיבים, איכות היצור וגוון הדשא.

צפיפות הסיבים של דשא סינטטי טיטניום מחיר

דשא מלאכותי סינטטי אשר הסיבים שלו צפופים הינו דשא איכותי יותר, אשר יחזיק מעמד לאורך זמן גם אחרי שידרכו עליו. נושא זה אמור להופיע במסגרת המפרט הטכני של המוצר. אם מטרתכם הינה לקנות דשא מלאכותי לאזור בו צפוי להיות שימוש בהיקף גבוה, מומלץ להתקין דשא בעל צפיפות סיבים גבוהה יותר. לאזורים בהם הדשא המלאכותי צפוי לשמש לצרכי נוי, ולא מתוכנן לדרוך או לשבת עליו, ניתן להתפשר להתקין דשא אשר הסיבים שלו פחות צפופים

משקל של משטח דשא

ככול שדשא מלאכותי שוקל יותר, כך ניתן להעריך שמדובר בדשא איכותי יותר. נושא זה מושפע מצפיפות הסיבים ומאיכות הדשא. גם בשיקול זה יש לבחון את סוג השימוש המתוכנן, ואת המקום בו צפוי הדשא להיות מותקן.

האורך של סיבי הדשא הסינטטי

יש דגמים אשר בהם גובה סיבי הדשא הסינטטי נמוכים וניתן למצא דגמים אחרים אשר מכילים סיבים יותר גבוהים. חשוב להימנע מדשא סינטטי טיטניום מחיר אשר בו הסיבים באורך נמוך מ- עשרים וחמישה מילימטר, מכיוון שרמת השחיקה שלו גבוהה במיוחד. משטח דשא בעל סיבים נמוכים פחות עמיד כאשר יושבים או דורכים עליו. לעומת זאת, כדאי גם לא לקנות דשא סינטטי טיטניום מחיר שבו הסיבים גבוהים מ- ארבעים וחמישה מילימטר. דשא עם סיבים גבוהים מ- 45 מ"מ יראה כמו שטיח לאחר מספר פעמים שידרכו עליו.

גוון הדשא ועיצובו

ספקים של דשא בארץ ובחו"ל מייצרים דשא סינטטי טיטניום מחיר בגוונים ובצבעים שונים שונים, כך שכל אחד יכול לבחור את משטח הדשא שתואם בגוונו את טעמו. על מנת לבחון שגוון וסוג הדשא יתאים בעיצובו ליתר החלל, רצוי להגיע ליצרן ולבדוק את מראה הדשא באולם התצוגה או בחצר, וכך לראות כיצד הוא משתלב ליד אביזרים דקורטיביים אחרים ולצד צמחייה טבעית. יש דשא אשר עשוי גוונים שונים של ירוק לעומת סוג אחר המיוצר מגוון של צבע אחד בלבד. קיים שוני גם בעיצוב של משטחי דשא שונים. יש דשא גזום לעומת דשא בעיצוב יותר פראי.

מגע ותחושה

חשוב לבחור דשא מלאכותי גם על בסיס מגע בו. דשא רך ונעים עדיף מדשא קוצני וקשיח יחסית

תהליך יצור דשא מלאכותי

פרמטר נוסף שחשוב לבחון רגע לפני שרוכשים  דשא סינטטי טיטניום מחיר מלאכותי הוא איכות החומרים ממנו הוא מיוצר. מומלץ לבדוק האם הדשא מיוצר מחומר אשר יש בו מגן קרינה UV, האם קיימים בו חומרים מעקבי בעירה, האם הדשא עומד בתקני אי רעילות, והאם יצורו נעשה תחת עמידה בתקני איכות ובטיחות. ניתן ומומלץ לבקש מהספק כי יציג בפניכם אישורים על בגין הנושאים שצויינו.

רמת האחריות על המוצר

ממש כמו במוצרים אחרים גם חשוב לבדוק כמה שנות אחריות ניתנות על דשא סינטטי טיטניום מחיר. מומלץ לקנות דשא סינטטי טיטניום מחיר באם ניתנת עליו אחריות מינימום לתקופה של חמש שנים. כדאי לבקש בזמן הרכישה אסמכתא המעיד על אחריות, ולא להסתפק בהצהרה על האחריות עם ניתנת בעל פה.

כמה עולה דשא מלאכותי

רכישת דשא סינטטי טיטניום מחיר טוב ואיכותי עולה לא מעט כסף, אך מומלצת בהשוואה ל האלטרנטיבה של רכישת דשא לא איכותי. דשא איכותי יעלה מחיר גבוה יור באופן חד פעמי, אך ישמש את רוכשו לתקופה ממושכת במיוחד. מחירו של דשא מלאכותי מושפע מכל הפרמטרים שכתבנו עליהם : אורך הסיבים, צפיפותם, משקל המשטח ואיכות היצור. ניתן לקנות דשא מוסג סינטטי במחיר של עשרים וחמישה שקלים למטר מרובע ועד 250 ₪ לסוג איכותי במיוחד. חשוב שלא להתפתות ולקבל החלטה רק על סמך העלות, מכיוון שמחיר זול במיוחד לרוב תעיד על דשא פחות איכותי ובעל צפיפות סיבים נמוכה. מומלץ לקנות דשא מסוג איכותי שיחזיק מעמד ויוכל לשמש אתכם לתקופה של שנים רבות.

אופי השימוש

כאמור דשא סינטטי טיטניום מחיר יכול לשמש לצרכים שונים ומגוונים, ולכן כדאי להתאים את סוג הדשא לצרכים. כיום דשא מסוג סינטטי מיוצר כך שיוכל להתאים לצרכים רבים

התקנת דשא מלאכותי

התקנת דשא סינטטי טיטניום מחיר אינה דבר פשוט לאדם שאינו מקצועי, ולכן מומלץ לפנות לאיש מקצוע על מנת שיגיע ויתקין את הדשא. דשא סינטטי קיימת אפשרות לבצע התקנה של דשא על משטח בטון או על משטח צמחיה. אם רוצים להתקין דשא מלאכותי על משטח צמחיה חייבים לעקור טרום ההתקנה את כל הצמחייה ולסלק אבנים בשביל שיהיה אפשרי להתקין במקום זה את הדשא.

כיצד לתחזק דשא מלאכותי

דשא מסוג סינטטי כלל אינו מצריך תחזוקה מרובה. כמו כן כן חשוב מידי פעם לנקות אותו על מנת לאפשר לו להיות יפה ונעים לשימוש. בשביל לנקות דשא סינטטי טיטניום מחיר אפשר להשתמש במגרפה, צינור מים, מפוח עלים ועוד. מומלץ לנקות את הדשא על ידי סירוק שנעשה נגד כיוון הסיבים. אם מגיעים חרקים, ניתן בהחלט לרסס את הדשא הסינטטי בעזרת חומרי הדברה. במידה ו צומחת צמחיה לא רצויה על הדשא המלאכותי ניתן לעשות שימוש בחומר קוטל צמחיה.