דשא סינטטי נפוליאון מחיר

בעשור האחרון התפתח תחום הדשא הסינטטי, בין היתר עקב מצוקת המים בארץ. הביקוש ל דשא סינטטי נפוליאון מחיר גבר ולכן התפתחו כמה וכמה מוצרי דשא, שונים זה מזה ברמת האיכות שלהם. ניתן לראות שימוש בדשא מלאכותי בגינות פרטיות, מגרשי ספורט, שטחים ציבוריים ועוד. העובדה שאין כמעט צורך לבצע פעולות אחזקה לדשא סינטטי נפוליאון מחיר, ואין צורך להשקות אותו הופך את הדשא הסינטטי למוצר פופולארי ויעיל עבור צרכים מגוונים וסוגי אנשים שונים. כדאי לקנות את סוג הדשא אשר יהלום בצורה הטובה ביותר את הצרכים. איכות דשא מלאכותי נמדדת על ידי מספר פרמטרים  משקל הדשא, צפיפות הסיבים של הדשא, איכות היצור, גובה הסיבים, גוון וצבע הדשא ומחיר הדשא.

צפיפות הסיבים של דשא סינטטי נפוליאון מחיר

ככול שמשטח דשא סינטטי נפוליאון מחיר יהיה בעל סיבים צפופים יותר, כך מדובר על משטח איכותי יותר, אשר יהיה עמיד בפני שחיקה, ויישאר זקוף ורענן גם לאחר שידרכו עליו. פרט זה אמור להופיע במסגרת המפרט הטכני של המוצר. אם אתם רוצים לרכוש דשא סינטטי נפוליאון מחיר למיקום בו אמור להיות שימוש מוגבר, יש להתקין דשא בעל צפיפות סיבים גבוהה יותר. לאזורים בהם הדשא המלאכותי צפוי לשמש יותר לנוי, ואין תכנון לדרוך עליו או לשבת עליו בקביעות, אפשר להתפשר ולרכוש דשא אשר הסיבים שלו פחות צפופים

כמה שוקל המשטח

ככול שדשא סינטטי הינו בעל משקל גבוה יותר, כך ניתן להעריך שמדובר בדשא איכותי יותר. נתון זה מושפע מצפיפות הסיבים ומאיכות הדשא. אם יש צורך בדשא שיחזיק לאורך זמן מומלץ לבחור בדשא כבד יותר.

האורך של סיבי הדשא הסינטטי

ניתן למצוא דגמים בהם גובה סיבי הדשא הסינטטי נמוכים וניתן למצא דגמים אחרים אשר להם סיבים גבוהים. כדאי להימנע מדשא סינטטי נפוליאון מחיר אשר בו הסיבים קצרים מ- 25 מ"מ, מכיוון שרמת השחיקה שלו גבוהה מאוד. דשא אשר יש בו סיבים שאינם גבוהים פחות עמיד כאשר יושבים או דורכים עליו. מאידך, כדאי גם לא לקנות דשא סינטטי נפוליאון מחיר שבו הסיבים גבוהים מ- 45 ס"מ. דשא עם סיבים גבוהים מ- 45 מ"מ יראה כמו שטיח לאחר מספר פעמים שידרכו עליו.

עיצוב הדשא וצבעו

ספקי דשא מלאכותי הן בארץ והן בחו"ל מייצרים משטחי דשא מלאכותי בגוונים ובצבעים שונים שונים, כך שכל אחד יכול לרכוש את משטח הדשא שתואם בגוונו את טעמו. על מנת לבחון שגוון וסוג הדשא יתאים לעיצוב הכולל, רצוי להגיע ליצרן ולבדוק כיצד נראה הדשא בחצר של הספק או באולם התצוגה שלו, וכך לבחון כיצד הוא משתלב ליד אביזרים דקורטיביים אחרים ולצד צמחייה טבעית. ניתן לרכוש דשא אשר עשוי מכמה גוונים של ירוק לעומת סוג אחר המיוצר מגוון של צבע אחד בלבד. ניתן לרכוש דשא בעיצובים שונים, דשא גזום או דשא בעיצוב פראי.

תחושה ומגע

בדיקה נוספת שחשוב לערוך היא בדיקת מגע. וודאו שהדשא שאתם קונים נעים ורך

תהליך יצור דשא מלאכותי

שיקול נוסף שמומלץ לבחון רגע לפני שרוכשים  דשא סינטטי נפוליאון מחיר מלאכותי הוא איכות החומרים ממנו הוא מיוצר. מומלץ לבדוק האם הדשא מיוצר מחומר שיש בו מגן קרינה UV, האם יש בדשא חומרים מעקבי בעירה, האם הדשא מספק צרכי אי רעילות, והאם תהליך היצור שלו נעשה תחת עמידה בתקני איכות ובטיחות. ניתן ומומלץ לבקש מהספק כי יציג בפניכם אישורים על בגין נושאים אלו ואחרים.

רמת האחריות על המוצר

כמו מוצרים אחרים גם חשוב לבדוק כמה שנות אחריות ניתנות על דשא סינטטי נפוליאון מחיר. כדאי לקנות דשא סינטטי נפוליאון מחיר כאשר ניתנת עליו אחריות לפחות לתקופה של 5 שנים. יש לבקש בעת הרכישה מסמך המעיד על אחריות, ולא להסתפק בהבטחה בע"פ.

עלות דשא מלאכותי

רכישת דשא סינטטי נפוליאון מחיר איכותי ועמיד עולה לא מעט כסף, אך מומלצת בניגוד ל האלטרנטיבה של רכישת דשא מסוג פחות אכותי. דשא איכותי יעלה סכום גבוה יותר באופן חד פעמי, אבל ישמש את בעליו לתקופה של שנים רבות. טווח המחירים של משטח דשא מסוג סינטטי מושפע מכל הפרמטרים אשר מצויינים בכתבה : צפיפות הסיבים, משקל המשטח, אורך הסיבים ואיכות היצור. אפשר לרכוש דשא מוסג סינטטי במחיר של עשרים וחמישה שקלים למ"ר ועד 250 שקלים לסוג איכותי במיוחד. כדאי שלא להתפתות ולקבל החלטה רק על סמך העלות, מכיוון שמחיר זול במיוחד לרוב תעיד על דשא באיכות ירודה ובעל צפיפות סיבים נמוכה. כדאי לקנות מוצר איכותי שיהיה עמיד לתקופה ממושכת.

שימושים שונים

דשא סינטטי נפוליאון מחיר יכול לשמש למגוון צרכים, ולכן מומלץ להתאים את סוג הדשא לצרכים. כיום דשא מסוג סינטטי מיוצר כך שיוכל להתאים לצרכים רבים

התקנה של דשא סינטטי נפוליאון מחיר

התקנת דשא סינטטי נפוליאון מחיר אינה פשוטה לאדם שאינו מקצועי, ולכן כדאי לפנות לאיש מקצוע על מנת שיגיע ויתקין את הדשא. דשא מסוג זה קיימת אפשרות לבצע התקנה על משטח בטון או על משטח צמחיה. במידה ומדובר בהתקנה על משטח צמחיה יש לעקור לפני ההתקנה את כל הצמחייה ולסלק אבנים בשביל שניתן יהיה להתקין באזור זה את הדשא.

פעולות תחזוקה

דשא סינטטי נפוליאון מחיר לא מצריך תחזוקה מרובה. יחד עם זאת כן חשוב פעם כמה זמן לנקות אותו בשביל לאפשר לו להישמר איכותי לאורך זמן. בשביל לנקות דשא סינטטי נפוליאון מחיר ניתן לעשות שימוש במגרפה, צינור מים, מפוח עלים ועוד. כדאי לנקות את הדשא בעזרת סירוק שנעשה נגד כיוון הסיבים. במידה וקיימים חרקים, ניתן בהחלט לרסס את הדשא הסינטטי בעזרת חומרי הדברה. אם צומחת צמחיה לא רצויה לצד הדשא המלאכותי אפשר להיעזר בחומר קוטל צמחיה.