דשא סינטטי 10 ממ מחיר

בתקופה האחרונה התפתח תחום הדשא הסינטטי, בין היתר לאור מצוקת המים בישראל. הביקוש ל דשא סינטטי 10 ממ מחיר עלה ולכן התפתחו מגוון מוצרי דשא מלאכותי, שונים זה מזה ברמת האיכות שלהם. השימוש בדשא מלאכותי במגרשי ספורט, גינות פרטיות, שטחים ציבוריים וכדומה. העובדה שאין כמעט צורך לבצע פעולות אחזקה לדשא סינטטי 10 ממ מחיר, והוא מייתר את השימוש להשקיה הופך את הדשא הסינטטי למוצר מבוקש ומוביל עבור צרכים מגוונים וסוגי אנשים שונים. חשוב לרכוש את סוג המוצר אשר יספק מענה בצורה הטובה ביותר לצרכים. איכות דשא מלאכותי נמדדת על ידי מספר פרמטרים  משקל הדשא, צפיפות הסיבים של הדשא, איכות היצור, גובה הסיבים, גוון וצבע הדשא ומחיר הדשא.

צפיפות הסיבים של דשא סינטטי 10 ממ מחיר

ככול שמשטח דשא סינטטי 10 ממ מחיר יהיה בעל סיבים צפופים יותר, כך מדובר על משטח איכותי יותר, אשר יהיה עמיד בפני שחיקה, ויישאר זקוף ורענן גם לאחר שידרכו עליו. נתון זה אמור להיות מצויין על המפרט הטכני של המוצר. במידה וברצונכם לרכוש דשא סינטטי 10 ממ מחיר למקום בו אמור להיות שימוש בהיקף גבוה, כדאי להתקין דשא בעל צפיפות סיבים גבוהה יותר. למקומות בהם הדשא הסינטטי צפוי לשמש לצרכי נוי, ואין תכנון לדרוך עליו או לשבת עליו בקביעות, ניתן להתפשר ולרכוש דשא בעל צפיפות סיבים נמוכה יותר

כמה שוקל המשטח

ככול שדשא מלאכותי הינו בעל משקל גבוה יותר, כך ניתן להניח שמדובר בדשא באיכות גבוהה יותר. נושא זה מושפע מצפיפות הסיבים ומאיכות הדשא. כאמור מומלץ לבחור את סוג הדשא בהתאם לשימוש הצפוי לו.

אורך הסיבים

קיימים דגמים בהם גובה סיבי הדשא הסינטטי נמוכים וניתן למצא דגמים אחרים אשר מכילים סיבים יותר גבוהים. מומלץ להימנע מדשא סינטטי 10 ממ מחיר אשר הסיבים שלו קצרים מ- 25 מילימטר, מכיוון שרמת השחיקה שלו גבוהה מאוד. משטח דשא עם סיבים שאינם גבוהים פחות עמיד כאשר דורכים עליו. מצד שני, כדאי גם להימנע מרכישת דשא סינטטי 10 ממ מחיר בעל סיבים גבוהים מ- 45 ס"מ. דשא עם סיבים גבוהים מ- 45 מ"מ יראה כמו שטיח לאחר מספר פעמים שידרכו עליו.

עיצוב וגוון של דשא מלאכותי

יצרנים שונים בארץ ובחו"ל מייצרים דשא מלאכותי בגוונים ובצבעים שונים שונים, כך שכל אחד יכול לקנות את משטח הדשא על פי הטעם האישי. על מנת לבחון שגוון וסוג הדשא יתאים בסגנון שלו, רצוי להגיע ליצרן ולבחון את מראה הדשא כאשר הוא מותקן לצד חפצים נוספים, וכך לבחון כיצד הוא משתלב ליד אביזרים דקורטיביים אחרים ולצד צמחייה טבעית. אפשר לקנות דשא אשר עשוי גוונים שונים של ירוק לעומת סוג אחר המיוצר מגוון אחד של צבע. כמו כן ניתן לבחור בין עיצובים שונים של דשא: גזום או פראי.

מגע ותחושה

בדיקה נוספת שחשוב לערוך היא בדיקת מגע. וודאו שהדשא שאתם קונים נעים ורך

איכות חומרי היצור

נושא נוסף שמומלץ לבחון רגע לפני שרוכשים  דשא סינטטי 10 ממ מחיר מלאכותי הוא מאילו חומרים הוא מיוצר. כדאי לבדוק האם הדשא מיוצר מחומר שיש בו מגן קרינה UV, האם יש בדשא חומרים מעקבי בעירה, האם הדשא מספק צרכי אי רעילות, והאם יצורו נעשה תחת עמידה בתקני איכות ובטיחות. מומלץ מאוד לבקש מהיצרן כי יציג בפניכם אישורים על בגין נושאים אלו ואחרים.

אחריות מוצר

בדומה למוצרים אחרים גם יש לדרוש מהספקים השונים אחריות על הדשא שרכשתם. כדאי לקנות דשא סינטטי 10 ממ מחיר באם ניתנת עליו אחריות לפחות לתקופה של 5 שנים. כדאי לבקש בעת הרכישה טופס המעיד על אחריות, ולא להסתפק בהבטחת אחריות שניתנת בעל פה.

עלות דשא מלאכותי

רכישה של דשא סינטטי 10 ממ מחיר טוב ואיכותי עולה לא מעט כסף, אבל מומלצת על פני האלטרנטיבה של רכישת דשא לא איכותי. דשא איכותי יעלה מחיר גבוה יור באופן חד פעמי, מאידך ישמש את רוכשו לתקופה של שנים רבות. עלות דשא מלאכותי מושפע מכל הפרמטרים שכתבנו עליהם : צפיפות הסיבים, משקל המשטח, אורך הסיבים ואיכות היצור. ניתן למצוא דשא מלאכותי בעלות של עשרים וחמישה שקלים למ"ר ועד 250 ₪ לסוג איכותי במיוחד. כדאי שלא להתפתות ולבחור רק על בסיס העלות, מכיוון שעלות נמוכה לרוב תעיד על דשא בעל איכות לא טובה מספיק ובעל צפיפות סיבים נמוכה. מומלץ לקנות מוצר איכותי שיחזיק מעמד ויוכל לשמש אתכם לתקופה של שנים רבות.

אופי השימוש

כאמור דשא סינטטי 10 ממ מחיר יכול לשמש לצרכים שונים ומגוונים, ולכן כדאי להתאים את סוג הדשא לצרכים. כיום תעשיית הדשא הסינטטי מייצרת מוצרים רבים אשר יכולים לשמש לכל צורך ולכל מטרה

כיצד להתקין דשא מלאכותי

התקנת דשא סינטטי 10 ממ מחיר אינה פשוטה לאדם שאינו מקצועי, ולכן יש לפנות לאיש מקצוע על מנת שיגיע ויתקין את הדשא. דשא מלאכותי אפשר לבצע התקנה של דשא על משטח בטון או על צמחיה. אם רוצים להתקין דשא מלאכותי על משטח צמחיה מומלץ לעקור טרום ההתקנה את כל הצמחייה ולסלק אבנים בשביל שניתן יהיה להתקין על שטח זה את הדשא.

פעולות תחזוקה

דשא סינטטי 10 ממ מחיר לא מצריך תחזוקה מרובה. לצד זה כן חשוב מידי פעם לנקות אותו על מנת לאפשר לו להיות יפה ונעים לשימוש. על מנת לנקות דשא סינטטי 10 ממ מחיר ניתן להשתמש במגרפה, צינור מים, מפוח עלים ועוד. מומלץ לנקות את הדשא על ידי סירוק שנעשה נגד כיוון הסיבים. אם יש חרקים, אפשר לרסס אותו עם חומרי הדברה. במידה ו צומחת צמחיה לא רצויה על הדשא המלאכותי ניתן להשתמש בחומר קוטל צמחיה.