דשא סינטטי 4 צבעים מחיר

בתקופה האחרונה התפתחה תעשיית הדשא הסינטטי, בין היתר לאור מצוקת המים בישראל. הצורך ב דשא סינטטי 4 צבעים מחיר עלה ולכן התפתחו מוצרי דשא מלאכותי מגוונים, שונים אחד מהשני ברמת האיכות שלהם. השימוש בדשא מלאכותי בשטחים ציבוריים, גינות פרטיות, מגרשי ספורט וכיוצא בזה. העובדה שאין כמעט צורך לבצע פעולות אחזקה לדשא סינטטי 4 צבעים מחיר, והוא מייתר את השימוש להשקיה הופך אותו למוצר מבוקש ומוביל עבור צרכים מגוונים וסוגי אנשים שונים. חשוב לרכוש את סוג המוצר אשר יהלום בצורה הטובה ביותר את הצרכים. קיימים כמה פרמטרים שעשויים להעיד על איכות  צפיפות הסיבים, משקל המשטח, גובה הסיבים, איכות תהליך היצור, ומחיר המוצר.

צפיפות הסיבים של דשא סינטטי 4 צבעים מחיר

דשא מלאכותי סינטטי אשר הסיבים שלו צפופים הינו דשא איכותי יותר, אשר יחזיק מעמד לאורך זמן גם אחרי שידרכו עליו. נתון זה אמור להיות כתתוב במסמך המפרט הטכני של המוצר. אם מטרתכם הינה לרכוש דשא סינטטי 4 צבעים מחיר לאזור בו אמור להיות שימוש משמעותי, יש לרכוש דשא בעל צפיפות סיבים גבוהה יותר. למקומות בהם הדשא המלאכותי צפוי לשמש יותר לנוי, ואין כוונה לשבת עליו או לדרוך עליו דרך קבע, אפשר להתפשר להתקין דשא אשר סיביו פחות צפופים

משקל המשטח

ככול שדשא מסוג מלאכותי שוקל יותר, כך ניתן להעריך שמדובר בדשא באיכות גבוהה יותר. נתון זה מושפע מרמת הצפיפות של הסיבים ומאיכות הדשא. אם יש צורך בדשא שיחזיק לאורך זמן מומלץ לבחור בדשא כבד יותר.

אורך הסיבים

קיימים דגמים בהם גובה סיבים נמוכים לצד דגמים מסוג אחר אשר להם סיבים גבוהים. חשוב להימנע מדשא מלאכותי אשר הסיבים שלו קצרים מ- 25 מ"מ, לאור העובדה שרמת השחיקה שלו גבוהה ביותר. דשא מלאכותי עם סיבים נמוכים פחות עמיד כאשר יושבים או דורכים עליו. מצד שני, חשוב גם להימנע מרכישת דשא סינטטי 4 צבעים מחיר בעל סיבים גבוהים מ- ארבעים וחמישה מילימטר. דשא בעל סיבים גבוהים ישכב ויראה כמו שטיח לאחר שידרכו עליו מספר פעמים בודדות.

גוון הדשא ועיצובו

ספקי דשא מלאכותי הן בארץ והן בחו"ל מייצרים דשא סינטטי 4 צבעים מחיר בכמה וכמה גוונים שונים, כך שכל אחד יכול לקנות את משטח הדשא על פי הטעם האישי. בכדי לבדוק שגוון וסוג הדשא יתאים בסגנון שלו, רצוי להגיע ליצרן ולבדוק את מראה הדשא באולם התצוגה או בחצר, וכך לראות כיצד הוא משתלב ליד אביזרים דקורטיביים אחרים ולצד צמחייה טבעית. ניתן לרכוש דשא אשר עשוי מכמה גוונים של ירוק לעומת סוג אחר המיוצר מגוון של צבע אחד בלבד. ניתן לרכוש דשא בעיצובים שונים, דשא גזום או דשא בעיצוב פראי.

תחושה ומגע

בדיקה נוספת שחשוב לערוך היא בדיקת מגע. וודאו שהדשא שאתם קונים נעים ורך

תהליך יצור דשא מלאכותי

שיקול נוסף שכדאי לבחון רגע לפני שרוכשים  דשא סינטטי 4 צבעים מחיר מלאכותי הוא מאיזה סוג חומרים הוא מיוצר. כדאי לבדוק האם הדשא מיוצר מחומר שמכיל מגן קרינה UV, האם יש בדשא חומרים מעקבי בעירה, האם הדשא נותן מענה לצרכי אי רעילות, והאם תהליך היצור נעשה תחת עמידה בתקני בטיחות ואיכות. ניתן ומומלץ לבקש מהיצרן כי יציג בפניכם אישורים על בגין נושאים אלו ואחרים.

רמת האחריות על המוצר

בדומה למוצרים אחרים גם יש לדרוש מהספקים השונים אחריות על הדשא שרכשתם. מומלץ לקנות דשא מלאכותי אם ניתנת עליו אחריות לתקופה של מינימום 5 שנים. כדאי לבקש בזמן הרכישה אסמכתא המעיד על אחריות, ולא להסתפק בהצהרה על האחריות עם ניתנת בעל פה.

כמה עולה דשא מלאכותי

רכישת דשא סינטטי 4 צבעים מחיר טוב ואיכותי עולה לא מעט כסף, אך מומלצת בהשוואה ל האלטרנטיבה של רכישת דשא מסוג פחות אכותי. דשא איכותי יעלה יותר באופן חד פעמי, אבל ישמש את בעליו לתקופה ארוכה. מחירו של דשא סינטטי 4 צבעים מחיר מושפע מכל הפרמטרים שצוינו : אורך הסיבים, צפיפותם, משקל המשטח ואיכות היצור. ניתן לקנות דשא סינטטי 4 צבעים מחיר במחיר של עשרים וחמישה שקלים למטר מרובע ועד 250 שקלים לסוג איכותי במיוחד. כדאי שלא להתפתות ולקבל החלטה רק על סמך העלות, מכיוון שמחיר זול במיוחד לרוב תעיד על דשא פחות איכותי ובעל צפיפות סיבים נמוכה. כדאי לקנות דשא איכותי שיהיה עמיד לתקופה ממושכת.

שימושים שונים

דשא מלאכותי יכול לשמש לצרכים שונים ומגוונים, ולכן כדאי להתאים את סוג הדשא שנרכש לצורך הספציפי. כיום דשא מסוג סינטטי מיוצר כך שיוכל להתאים לצרכים רבים

התקנה של דשא סינטטי 4 צבעים מחיר

התקנה של דשא סינטטי 4 צבעים מחיר אינה דבר פשוט לאדם שאינו מקצועי, ולכן יש לפנות לאדם מומחה בהתקנות על מנת שיגיע ויתקין את הדשא. דשא סינטטי קיימת אפשרות לבצע התקנה של דשא על משטח בטון או על משטח צמחיה. במידה ומדובר בהתקנה על משטח צמחיה יש לעקור קודם לכן את כל הצמחייה ולסלק אבנים בכדי שיהיה אפשרי להתקין על שטח זה את הדשא.

פעולות תחזוקה

דשא מסוג סינטטי אינו מחייב תחזוקה מרובה. יחד עם זאת כן חשוב מעת לעת לנקות אותו על מנת לאפשר לו להישמר איכותי לאורך זמן. בכדי לנקות דשא סינטטי 4 צבעים מחיר ניתן לעשות שימוש במגרפה, צינור מים, מפוח עלים ועוד. כדאי לנקות את הדשא באמצעות סירוק שנעשה נגד כיוון הסיבים. במידה וקיימים חרקים, אפשר לרסס את הדשא בעזרת חומרי הדברה. במצב בו צומחת צמחיה לא רצויה ליד הדשא המלאכותי ניתן לעשות שימוש בחומר קוטל צמחיה.