דשא סינטטי 40 ממ מחיר

בתקופה האחרונה התפתח תחום הדשא הסינטטי, בין היתר עקב מצוקת המים בישראל. הצורך ב דשא סינטטי 40 ממ מחיר עלה ולכן התפתחו מוצרי דשא מלאכותי מגוונים, שונים זה מזה ברמת האיכות שלהם. קיים שימוש בדשא מלאכותי בשטחים ציבוריים, גינות פרטיות, מגרשי ספורט וכיוצא בזה. העובדה שאין כמעט צורך לבצע פעולות אחזקה לדשא סינטטי 40 ממ מחיר, והוא מייתר את השימוש להשקיה הופך אותו למוצר מבוקש ויעיל עבור צרכים מגוונים וסוגי אנשים שונים. חשוב לקנות את סוג הדשא אשר יספק מקסימום תועלת ויענה על כלל הצרכים. קיימים כמה פרמטרים שעשויים להעיד על איכות  צפיפות הסיבים, משקל המשטח, גובה הסיבים, איכות תהליך היצור, ומחיר המוצר.

רמת הצפיפות של הסיבים בדשא סינטטי 40 ממ מחיר

ככול שמשטח דשא סינטטי 40 ממ מחיר יהיה בעל סיבים צפופים יותר, כך מדובר על משטח איכותי יותר, אשר יהיה עמיד בפני שחיקה, ויישאר זקוף ורענן גם לאחר שידרכו עליו. נושא זה אמור להיות כתתוב במסמך המפרט הטכני של המוצר. אם מטרתכם הינה לרכוש דשא סינטטי 40 ממ מחיר למיקום בו צפוי להיות שימוש בהיקף גבוה, כדאי לקנות דשא בעל צפיפות סיבים גבוהה יותר. למשטחים בהם הדשא המלאכותי אמור לשמש יותר לנוי, ואין תכנון לדרוך עליו או לשבת עליו בקביעות, אפשר להתפשר ולרכוש דשא אשר הסיבים שלו פחות צפופים

כמה שוקל המשטח

ככול שדשא מלאכותי הינו בעל משקל גבוה יותר, כך ניתן להניח שמדובר בדשא באיכות גבוהה יותר. נתון זה מושפע מצפיפות הסיבים ומאיכות הדשא. אם יש צורך בדשא שיחזיק לאורך זמן מומלץ לבחור בדשא כבד יותר.

כמה ארוכים הסיבים

קיימים דגמים אשר בהם גובה סיבי הדשא הסינטטי נמוכים וניתן למצא דגמים מסוג אחר אשר בהם גובה הסיבים גדול יותר. כדאי להימנע מדשא מסוג סינטטי אשר סיביו נמוכים מ- עשרים וחמישה מילימטר, לאור העובדה שרמת השחיקה שלו גבוהה במיוחד. משטח דשא אשר יש בו סיבים לא גבוהים עמיד פחות כאשר דורכים או יושבים עליו. מצד שני, מומלץ גם להימנע מרכישת דשא סינטטי 40 ממ מחיר בעל סיבים גבוהים מ- 45 מיטלימטר. דשא עם סיבים גבוהים מ- 45 מ"מ יראה כמו שטיח לאחר מספר פעמים שידרכו עליו.

עיצוב הדשא וצבעו

ספקי דשא מלאכותי הן בארץ והן בחו"ל מייצרים דשא מלאכותי בגוונים ובצבעים שונים שונים, כך שכל אחד יכול לקנות את משטח הדשא בהתאם לטעם ולסגנון האהוב. בשביל לבדוק שגוון וסוג הדשא יתאים לעיצוב הכולל, מומלץ להגיע ליצרן ולבחון את מראה הדשא בחצר של הספק או באולם התצוגה שלו, וכך לוודא כיצד הוא משתלב ליד אביזרים דקורטיביים אחרים ולצד צמחייה טבעית. אפשר לקנות דשא אשר עשוי מספר גוונים של ירוק או סוג אחר המיוצר מגוון אחד של צבע. קיים שוני גם בעיצוב של משטחי דשא שונים. יש דשא גזום לעומת דשא בעיצוב יותר פראי.

מגע ותחושה

רגע לפני שאתם רוכשים דשא מלאכותי מומלץ לגעת בו ולוודא כי מגעו נעים ורך

איכות חומרי היצור

פרמטר נוסף שכדאי לבחון כאשר בוחרים  דשא סינטטי 40 ממ מחיר מלאכותי הוא מאילו חומרים הוא מיוצר. כדאי לבדוק האם הדשא מיוצר מחומר אשר יש בו מגן קרינה UV, האם יש בדשא חומרים מעקבי בעירה, האם הדשא נותן מענה לצרכי אי רעילות, והאם יצורו נעשה תחת עמידה בתקני בטיחות ואיכות. כדאי ביותר לבקש מהספק כי יציג בפניכם אישורים על כל נושאים אלו ואחרים.

רמת האחריות על המוצר

ממש כמו במוצרים אחרים גם יצרני דשא מלאכותי מספקים רמות שונות של אחריות על המוצר. מומלץ לרכוש דשא סינטטי 40 ממ מחיר אם ניתנת עליו אחריות מינימום לתקופה של חמש שנים. יש לבקש בשעת הרכישה טופס המעיד על אחריות, ולא להסתפק בהבטחת אחריות שניתנת בעל פה.

מחיר דשא סינטטי

רכישה של דשא סינטטי 40 ממ מחיר איכותי ועמיד עולה לא מעט כסף, אבל מומלצת על פני האלטרנטיבה של רכישת דשא מסוג פחות אכותי. דשא איכותי יעלה מחיר גבוה יור באופן חד פעמי, מאידך ישמש את רוכשו לתקופה ממושכת במיוחד. מחירו של דשא סינטטי 40 ממ מחיר מושפע מכל הפרמטרים אשר מצויינים בכתבה : אורך הסיבים, צפיפותם, משקל המשטח ואיכות היצור. אפשר לרכוש דשא מלאכותי בעלות של עשרים וחמישה שקלים למטר מרובע ועד מאתיים וחמישים ₪ לסוג איכותי במיוחד. כדאי שלא להתפתות ולקבל החלטה רק על סמך העלות, מכיוון שמחיר זול במיוחד לרוב תעיד על דשא בעל איכות לא טובה מספיק ובעל צפיפות סיבים נמוכה. חשוב לקנות מוצר איכותי שיהיה עמיד לתקופה ממושכת.

אופי השימוש

כאמור דשא סינטטי 40 ממ מחיר יכול לשמש למגוון צרכים, ולכן חשוב להתאים את סוג הדשא שנרכש לצורך הספציפי. כיום תעשיית הדשא הסינטטי מייצרת מוצרים רבים אשר יכולים לשמש לכל צורך ולכל מטרה

התקנה של דשא סינטטי 40 ממ מחיר

התקנה של דשא סינטטי 40 ממ מחיר אינה דבר פשוט לאדם שאינו מקצועי, ולכן יש לפנות לאדם מומחה בהתקנות על מנת שיגיע ויתקין את הדשא. דשא מסוג זה קיימת אפשרות להתקין על משטח בטון או על צמחיה. במידה ומדובר בהתקנה על משטח צמחיה יש לעקור לפני ההתקנה את הצמחיה ולסלק אבנים בשביל שיהיה אפשרי להתקין על שטח זה את הדשא.

פעולות תחזוקה

דשא מסוג סינטטי אינו דורש תחזוקה מרובה. יחד עם זאת כן חשוב מידי פעם לנקות אותו על מנת לאפשר לו להישמר איכותי לאורך זמן. על מנת לנקות דשא סינטטי 40 ממ מחיר קיימת אפשרות לעשות שימוש במגרפה, צינור מים, מפוח עלים ועוד. מומלץ לנקות את הדשא על ידי סירוק שנעשה נגד כיוון הסיבים. במידה וקיימים חרקים, רצוי לרסס את הדשא הסינטטי בעזרת חומרי הדברה. אם צומחת צמחיה לא רצויה ליד הדשא המלאכותי קיימת אפשרות להיעזר בחומר קוטל צמחיה.