יריעות pvc מחיר

PVC   הוא בעצם פולימר בשם פוליוויניל כלוריד המשמש לצרכים מגוונים בתעשיות שונות והן לצרכים פרטיים. זהו חומר שמיוצר בצורה סינטטית, והוא החל דרכו במאה הקודמת בגרמניה. קיימת אפשרות לייצר יריעות pvc מחיר בצורות שונות ובמרקמים שונים. אפשר לראות שימוש בחומר זה בענף הבניה, במעבדות רפואיות, בבתי חולים, במשרדים, באולמות ספורט, בחדרי כושר, בענף התעופה ועוד.  לרוב יעשה שימוש בחומר יריעות pvc מחיר  לצורך ריצוף וחיפוי של רצפות וחללים.

יתרונות

כאשר לחומר אחד יש כל כך הרבה יתרונות, הוא מאפשר שימושים רבים ומגוונים. להלן יתרונותיו השכיחים: חומר זה קיים ניתן להשיג חומר זה כמעט בכל צורה, כולל לוחות, יריעות, גלילים ואריחים. גמישותו של חומר זה גבוהה במיוחד דבר אשר הופך את העבודה עימו לנעימה וקלה. PVC  הינו חומר אשר עמיד הן בפני מים והן בפני כימיקלים. חומר זה אינו כולל חריצים ולכן לא מתרחשת בו תופעה של חדירה של אבק, ולפיכך קל מאוד לנקות אותו. חומר זה עמיד בדר"כ בפני אש, דבר אשר הופך אותו לבטיחותי מאוד לשימוש] . ניתן למצוא חומר זה גם מסוג יריעות pvc מחיר אנטיסטטי, אשר מבודד חשמל ומגן מפני זרם חשמלי. שימוש בחומר זה מבטיח רצפה או חיפוי עמידים לאורך זמן. חומר זה מקנה את היכולת ל ריצוף בסגנון של פרקט והוא ניתן לרכישה במגוון דוגמאות וסגנונות. כמו כן קל מאוד לתחזק אותו ולנקות אותו.

יריעות pvc מחיר  מסוגים שונים

יריעות pvc מחיר  ניתן לרכוש מסוגים שונים ולכן משמש למטרות מגוונות: יריעות pvc מחיר בדוגמא של הדפסה דיגיטלית, בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, מגוון דוגמאות הדומות לפרקט, יריעות pvc מחיר אנטיסטטי שמשתמשים בו לקירוי וחיפוי במעבדות, חדרי אלקטרוניקה וחדרי מחשב, יריעות pvc מחיר  בדמוי של אריחים, חומר קירוי, ריצוף או חיפוי המשמש באולמות ספורט, חדרי כושר ובריכות שחיה. כמו כן ניתן להשתמש בחומר על מנת לרצף מסעדות, מבני ציבור, משטחים מסחריים ועוד.

יריעות pvc מחיר לצורך קירוי

כאמור ניתן ליצר מחומר זה מגוון רחב של מוצרים. דוגמא אחת הינה מוצר בשם פלרוף. מוצר זה משמש לצורך קירוי של לולים, רפתות, מבני חוף, מחסנים וכיוצא בזה. חומר זה עמיד בפני פגעי מזג האוויר וזה הוא יתרונו הגדול. בנוסף חומר זה משמש במפעלים ומבני תעשיה וזאת לאור העובדה שהוא עמיד בפני אש וכימיקלים. אפשר להשיג חומר זה במגוון צורות רחב כגון גלילים, יריעות, ריפודים, אריחים וכדומה.

אפשרויות ריצוף נרחבות

בתחילת הדרך שימש חומר זה בעיקר לצורך ריצוף וחיפוי של מבני תעשייה, מעבדות, גני ילדים, אזורי מסחר וכדומה. כיום נעשה שימוש נרחב בחומר זה גם במגזר הפרטי. PVC נפוץ בשימוש ושכיח ביותר בתחום הבניה הפרטית, ונעשה בו שימוש לצורך ריצוף של חללים פרטיים ולצורך ציפוי פנימי וחיצוני של מבנים. ניתן לרכוש את חומר זה לשם התקנת של משטח דמוי פרקט. כל היתרונות הללו הפכו את יריעות pvc מחיר  חנוח במיוחד ולכן מבוקש ומועדף בקרב צרכנים רבים.

שלבי הכנת הרצפה ליריעות pvc מחיר

התקנה של חומר יריעות pvc מחיר קלה ביותר. בכדי להתקין רצפה אשר מצופה PVC, צריך בתור התחלה להכין את הרצפה הקיימת. הכנת הרצפה נעשית על ידי החלקתה בעזרת חומר מיוחד. חומר זה משמש לטובת יישור הרצפה. עבור חורים גדולים או סדקים משמעותיים יש לעשות שימוש בצלוטיט, גבס או מלט. לאחר מכן יש להחליק את הרצפה בעזרת נייר ליטוש. יש להימנע מהדבקה של יריעות פי וי סי על רצפה מלוכלכת.

התקנת ריצוף פי וי סי

עבור מי שמעוניין לרצף רצפת דירה, בית פרטי, או כל מבנה אחר, עדיף לרכוש את החומר בצורת גליל. עם תום שלב הכנת הרצפה על פי ההנחיות שצוינו קודם לכן, יש לחתוך את החומר ע"פ הצרכים שלכם, ולפרוס את יריעותיו על פני שטח הרצפה. לאחר מכן מומלץ לגזור את החומר שנותר כשארית ליד המשקופים ולצידי הקירות. רצוי לבצע התקנת רצפת יריעות pvc מחיר  תוך סיוע של 2 אנשים, על מנת שיהיה ניתן להדביק את היריעות באופן מדויק. כדאי לעשות שימוש בדבק מסוג אקרילי. מומלץ למרוח דבק על היריעות, ואז להמתין למשך 20 דקות ועד 30 דקות לפני שאתם מדביקים את היריעות על הרצפה.יש להדביק באופן זהיר ובאיטיות בשביל שתיווצר רצפה ללא בליטות או סימנים של הדבקה. לאחר סיום שלב הדבקת הרצפה ניתן להשתמש בחומר זה גם לצורך ציפוי של הפנלים.

דוגמאות מגוונות

חומר זה הינו חומר מעוצב כדמוי פרקט או טפט וניתן לרכוש אותו במגוון רחב של סגנונות. אפשר למצוא חומר זה בדוגמאות שונות של פרקט, בעל הדפס צורות גאומטריות שונות, בשלל סגנונות כולל סגנון כפרי, קלאסי, רטרו או סגנון מודרני בגוונים שונים של צבעים, בהדפסים צבעוניים המתאימים לצורך ריצוף של חדרי ילדים, בצבעים חלקים בכל הגוונים, ובאין ספור דוגמאות נוספות. בשונה מפרקט למינציה אשר מגיע רק בדוגמאות דמוי עץ, יריעות pvc מחיר קיים במגוון צורות ודוגמאות רחב במיוחד.