לוחות pvc מחירים

PVC (פוליוויניל כלוריד) הינו חומר מסוג פולימר משמש בענפים רבים בתעשיה וכמו כן למגוון צרכים פרטיים. חומר זה יוצר לראשונה בגרמניה במאה הקודמת הוא אינו חומר טבעי אלא חומר אשר מיוצר באופן סינטטי. אפשר לייצר את חומר זה במגוון צורות ומרקמים. נעשה שימוש בחומר זה בבתי חולים, בענף התעופה, בחדרי כושר, בענף הבניה, באולמות ספורט,במעבדות וכ'ו.  לוחות pvc מחירים משמש הן לצורך חיפוי וקירוי והן לצורך יצירת מוצרי בידוד.

שפע של יתרונות

לוחות pvc מחירים הוא חומר בעל יתרונות רבים ומגוונים, דבר אשר הופך אותו לחומר מועדף לצרכים רבים. לחומר זה מגוון יתרונות רחב לרבות: חומר זה קיים ניתן להשיג חומר זה כמעט בכל צורה, כולל לוחות, יריעות, גלילים ואריחים. גמישות PVC  גבוהה  ביותר ולכן קל לעבוד איתו להתקין אותו בהתאם לצורך. חומר זה עמיד במים, עמיד בפני כימיקלים. חומר זה אינו כולל חריצים ולכן לא מתרחשת בו תופעה של חדירה של אבק, ולפיכך קל מאוד לנקות אותו. חומר זה עמיד בדר"כ בפני אש, דבר אשר הופך אותו לבטיחותי מאוד לשימוש] . ניתן למצוא חומר זה גם מסוג לוחות pvc מחירים אנטיסטטי, והוא כולל בידוד מפני זרם חשמלי. החומר עמיד בפני שחיקה. חומר זה מקנה את היכולת ל ריצוף בנראות של פרקט והוא קיים בסגנונות וגומאות מגוונים. כמו כן קל מאוד לתחזק אותו ולנקות אותו.

לוחות pvc מחירים  מסוגים שונים

ניתן לרכושלוחות pvc מחירים מסוגים שונים עובדה אשר הופכת אותו מתאים לשימושים וצרכים שונים: לוחות pvc מחירים בהדפסה דיגיטאלית, אשר מותאמת אישית לצרכי הלקוח, מגוון דוגמאות הדומות לפרקט, לוחות pvc מחירים אנטיסטטי אשר נעשה בו שימוש לקירוי וחיפוי בחדרי מחשב, מעבדות וחדרי אלקטרוניקה, בדוגמא של אריחים, חומר ציפוי וריצוף המשמש באולמות ספורט, חדרי כושר ובריכות שחיה. בנוסף נעשה שימוש בחומר במטרה לרצף מבני ציבור, מסעדות ובתי קפה ושטחים ציבוריים.

קירוי מבנים שונים

אחת הדוגמאות למוצר אשר עשוי מחומר זה הינו פלרוף. מוצר זה משמש לצורך קירוי של מחסנים, קירוי של רפתות או לולים, קירוי אולמות פתוחים, מבני חוף וכדומה. הסיבה שחומר זה מתאים כל כך לקירוי היא בעובדה שהוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר השונים. לאור העובדה שחומר זה עמיד בפני כימיקלים ואש, ניתן לעשות בו שימוש גם במפעלים ומבני תעשייה, והוא אינו נשחק או מחליד. ניתן לרכוש חומר זה במגוון תצורות רחב לרבות משטחים, גלילים, יריעות, צינורות, ריפודים ועוד.

אפשרויות ריצוף נרחבות

בתחילת הדרך שימש חומר זה בעיקר לצורך ריצוף וחיפוי של מבני תעשייה, מעבדות, גני ילדים, אזורי מסחר וכדומה. בעשרות השנים האחרונות נעשה שימוש נרחב בחומר זה גם במגזר הפרטי. לוחות pvc מחירים פופולארי ביותר בשימוש בתחום הבניה הפרטית, וניתן לראות כי נעשה בו שימוש לשם חיפוי, קירוי וריצוף של חללים בנכסים פרטיים. ניתן לרכוש את חומר זה לשם התקנת של משטח דמוי פרקט. כל היתרונות הללו הפכו את לוחות pvc מחירים  חנוח במיוחד ולכן מבוקש ומועדף בקרב צרכנים רבים.

שלבי הכנת הרצפה ללוחות pvc מחירים

התקנה של חומר לוחות pvc מחירים קלה ביותר. על מנת להתקין רצפה אשר עשויה מלוחות pvc מחירים, יש בשלב ראשון להכין את הרצפה הקיימת. הכנת הרצפה נעשית על ידי החלקתה בעזרת חומר מיוחד. חומר זה משמש לטובת יישור הרצפה. באם קיימים חורים משמעותיים ברצפה ניתן לסתום אותם תוך שימוש בגבס, מלט או צלוטיט. בשלב הבא יש לעבור עם נייר ליטוש על הרצפה על מנת להחליק אותה. חשוב לנקות היטב את הרצפה לפני שמדביקים עליה את היריעות.

שלבים בהתקנת ריצוף לוחות pvc מחירים

באם אתם מעוניינים לרצף רצפת דירה, בית פרטי, או כל מבנה אחר, יש לרכוש את החומר בצורת גליל. לאחר הכנת הרצפה על פי ההנחיות שצוינו קודם לכן, צריך לחתוך את החומר ע"פ הצרכים שלכם, ולפרוס את יריעותיו על פני שטח הרצפה. בשלב הבא מומלץ לגזור את החומר שנותר כשארית לצד הקירות והמשקופים. רצוי להתקין את שכבת לוחות pvc מחירים  על יד 2 אנשים, בכדי שיהיה ניתן להדביק את היריעות בצורה מדויקת. רצוי לעשות שימוש בדבק מסוג אקרילי. כדאי לשים דבק על היריעות, ולחכות כעשרים דקות ועד חצי שעה לפני שאתם מדביקים את היריעות על הרצפה. את ההדבקה יש לעשות באופן זהיר ובאיטיות על מנת שתיווצר רצפה ללא סימני הדבקה או בליטות. ניתן להדביק חומר לוחות pvc מחירים גם על הפנלים, בדוגמא המתאימה לחומר שנעשה בו שימש על גבי הרצפה..

דוגמאות מגוונות

חומר זה הוא חומר דמוי פרקט או טפט וניתן לרכוש אותו במגוון רחב של סגנונות. אפשר למצוא חומר זה בדוגמאות שונות של פרקט, בעל הדפס צורות גאומטריות שונות, בשלל סגנונות כולל סגנון כפרי, קלאסי, רטרו או סגנון מודרני בגוון כחול או תכלת המתאים במיוחד לריצוף של בריכות שחיה, בצבעים חיים ושמחים המתאימים לריצוף חדרי ילדים, בצבעים חלקים בכל הגוונים, ובאין ספור דוגמאות נוספות. בשונה מפרקט למינציה אשר מגיע רק בדוגמאות דמוי עץ, לוחות pvc מחירים קיים במגוון צורות ודוגמאות רחב במיוחד.