פי וי סי ירושלים

PVC  הינו פולימר בשם פוליוויניל כלוריד משמש בענפים רבים בתעשיה וכמו כן למגוון צרכים פרטיים. זהו חומר שמיוצר בצורה סינטטית, והוא החל דרכו במאה הקודמת בגרמניה. אפשר לייצר פי וי סי ירושלים במגוון צורות ומרקמים. ניתן לראות שימוש בחומר זה בבתי חולים, בענף התעופה, בחדרי כושר, בענף הבניה, באולמות ספורט,במעבדות וכ'ו.  פי וי סי ירושלים משמש הן לצורך חיפוי וקירוי והן לצורך יצירת מוצרי בידוד.

שפע של יתרונות

כאשר לחומר אחד יש כל כך הרבה יתרונות, הוא מאפשר שימושים רבים ומגוונים. להלן יתרונותיו השכיחים: PVC קיים ניתן להשיג חומר זה כמעט בכל צורה, כולל לוחות, יריעות, גלילים ואריחים. החומר מאוד גמיש ולכן קל ונוח לעבוד איתו. יש לו עמידות גבוהה בפני כימיקלים ובפני מים. קל לניקוי ואינו מאפשר חדירת אבק. חומר זה עמיד בדר"כ בפני אש, דבר אשר הופך אותו לבטיחותי מאוד לשימוש] . אפשר לרכוש חומר זה גם מסוג פי וי סי ירושלים אנטיסטטי, והוא כולל בידוד מפני זרם חשמלי. פי וי סי ירושלים  עמיד בפני תופעה של שחיקה לאורך זמן. חומר זה מקנה את היכולת ל ריצוף בנראות של פרקט והוא ניתן לרכישה בסגנונות וגומאות מגוונים. בנוסף פשוט וקל לנקות ולתחזק אותו.

סוגים שונים של פי וי סי ירושלים

ניתן לרכושפי וי סי ירושלים מסוגים שונים עובדה אשר הופכת אותו מתאים לשימושים וצרכים שונים: פי וי סי ירושלים בדוגמא של הדפסה דיגיטלית, המיוצרת על פי לצרכי הלקוח, דוגמאות שונות של פרקט, פי וי סי ירושלים אנטיסטטי אשר נעשה בו שימוש לקירוי ולחיפוי במעבדות, חדרי אלקטרוניקה וחדרי מחשב, דמוי אריחים, חומר קירוי, ריצוף או חיפוי המשמש בחדרי כושר, בריכות שחיה ואולמות אירועים. כמו כן נעשה שימוש בחומר על מנת לרצף מבני ציבור, מסעדות ובתי קפה ושטחים ציבוריים.

פי וי סי ירושלים לצורך קירוי

פלרוף הוא דוגמא מצוינת לשימוש בפי וי סי ירושלים   לצורך קירוי. מוצר זה משמש לקירוי של רפתות, לולים, מחסנים, מבני חוף ועוד. חומר זה עמיד בפני פגעי מזג האוויר וזה הוא יתרונו הגדול. חומר זה גם עמיד בפני אש וכימיקלים ולכן משמש לצורך קירוי במפעלי תעשייה מגוונים. כאמור החומר קיים בצורות שונות, וגמישותו מאפשרת ליצור ממנו מוצרים שונים, לרבות לוחות, ריפודים, צינורות, ציפוי רצפות ועוד.

מגוון אפשרויות ריצוף

בתחילת הדרך שימש חומר זה בעיקר לצורך ריצוף וחיפוי של מבני תעשייה, מעבדות, גני ילדים, אזורי מסחר וכדומה. בימים אלו מצא גם המגזר הפרטי את חומר זה כמתאים לשימושים רבים ומגוונים. פי וי סי ירושלים שכיח ונפוץ בתחום הבניה הפרטית, וניתן לראות כי נעשה בו שימוש לשם חיפוי, קירוי וריצוף של חללים בנכסים פרטיים. כיום חומר זה קיים במראה דומה למראה של פרקט. מגוון רחב של יתרונות אלו הפכו את פי וי סי ירושלים  למבוקש ופופולרי בקרב צרכנים רבים.

שלבי הכנת הרצפה לפי וי סי ירושלים

פי וי סי ירושלים  הינו חומר שקל מאוד לעבוד איתו. בשביל להתקין רצפה אשר עשויה מפי וי סי ירושלים, יש בשלב ראשון להכין את הרצפה הקיימת. בשביל להכין את הרצפה צריך להחליקה בעזרת חומר יעודי. חומר זה משמש לטובת יישור הרצפה. אם ברצפה שלכם יש חורים משמעותיים, מומלץ לסתום אותם עם מלט, גבס או צלוטיט. בשלב הבא יש לעבור עם נייר ליטוש על הרצפה על מנת להחליק אותה. לפני שמדביקים לוחות פי וי סי ירושלים חשוב לוודא שהרצפה יבשה ונקייה לחלוטין מלכלוך.

כיצד להתקין ריצוף עשוי PVC

עבור מי שמעוניין לרצף רצפת דירה, בית פרטי, או כל מבנה אחר, יש לרכוש את החומר בצורת גליל. לאחר הכנת הרצפה בהתאם ל ההנחיות שצוינו קודם לכן, יש לחתוך את החומר על פי הצורך, ולשים את היריעות על הרצפה. לאחר מכן צריך לגזור את השאריות של החומר שנותר לצד הקירות והמשקופים. כדאי להתקין את שכבת פי וי סי ירושלים  תוך סיוע של שני אנשים, על מנת שניתן יהיה להדביק את היריעות בצורה מדויקת. רצוי להשתמש בדבק אקרילי לצורך הדבקת היריעות. מומלץ לשים דבק על היריעות, ואז להמתין כעשרים דקות ועד חצי שעה לפני שאתם מדביקים את היריעות על הרצפה. את ההדבקה יש לעשות באופן זהיר ובאיטיות בשביל שתיווצר רצפה ללא בליטות או סימנים של הדבקה. לאחר סיום שלב הדבקת הרצפה ניתן להשתמש בחומר זה גם לצורך ציפוי של הפנלים.

שלל דוגמאות

פי וי סי ירושלים הינו חומר דמוי פרקט או טפט וניתן למצוא אותו בסגנונות רבים ומגוונים. ניתן למצוא חומר זה במגוון צבעים של פרקט, בהדפס של צורות גאומטריות, במגוון סגנונות רחב לרבות סגנון קלאסי, מודרני, כפרי או רטרו בגוונים שונים של צבעים, בהדפסים צבעוניים המתאימים לצורך ריצוף של חדרי ילדים, בצבעים חלקים בכל הגוונים, ובאין ספור דוגמאות נוספות. בשונה מפרקט למינציה אשר מגיע רק בדוגמאות דמוי עץ, פי וי סי ירושלים קיים במגוון צורות ודוגמאות רחב במיוחד.