פי וי סי לגני ילדים

PVC   הוא בעצם פולימר בשם פוליוויניל כלוריד אשר נעשה בו שימוש הן לצרכים תעשייתיים והן עבור צרכים פרטיים. חומר זה יוצר לראשונה בגרמניה במאה הקודמת הוא אינו חומר טבעי אלא חומר אשר מיוצר באופן סינטטי. אפשר לייצר PVC במרקמים שונים ובצורות שונות. נעשה שימוש בחומר זה בתחום המעבדות, באולמות ספורט, בענף הבניה, בתחום התעופה, במשרדים, חדרי כושר וכדומה.  פי וי סי לגני ילדים משמש הן לצורך חיפוי וקירוי והן לצורך יצירת מוצרי בידוד.

אין ספור יתרונות

פי וי סי לגני ילדים הוא חומר בעל יתרונות רבים ומגוונים, דבר אשר הופך אותו לחומר מועדף לצרכים רבים. בין יתרונותיו ניתן למנות את הנושאים הבאים: PVC קיים ניתן להשיג חומר זה כמעט בכל צורה, כולל לוחות, יריעות, גלילים ואריחים. החומר מאוד גמיש ולכן קל ונוח לעבוד איתו. PVC  הינו חומר אשר עמיד הן בפני מים והן בפני כימיקלים. חומר זה אינו כולל חריצים ולכן לא מתרחשת בו תופעה של חדירה של אבק, ולפיכך קל מאוד לנקות אותו. חומר זה עמיד בדר"כ בפני אש, דבר אשר הופך אותו לבטיחותי מאוד לשימוש] . אפשר לרכוש חומר זה גם מסוג פי וי סי לגני ילדים אנטיסטטי, אשר מבודד חשמל ומגן מפני זרם חשמלי. שימוש בחומר זה מבטיח רצפה או חיפוי עמידים לאורך זמן. הוא מאפשר ריצוף בנראות של פרקט והוא קיים בסגנונות וגומאות מגוונים. בנוסף פשוט וקל לנקות ולתחזק אותו.

פי וי סי לגני ילדים  מסוגים שונים

פי וי סי לגני ילדים  ניתן לרכוש מסוגים שונים נתון אשר מקנה לו את היכולת לשמש לצרכים מגוונים: פי וי סי לגני ילדים בהדפסה דיגיטאלית, בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, דוגמאות שונות של פרקט, פי וי סי לגני ילדים אנטיסטטי המשמש לקירוי וחיפוי בחדרי מחשב, מעבדות וחדרי אלקטרוניקה, בדוגמא של אריחים, חומר חיפוי, ציפוי וריצוף המשמש באולמות ספורט, חדרי כושר ובריכות שחיה. בנוסף משתמשים בחומר על מנת לרצף מבני ציבור, מסעדות ובתי קפה ושטחים ציבוריים.

קירוי בעזרת PVC

פלרוף הוא דוגמא מצוינת לשימוש בפי וי סי לגני ילדים   לצורך קירוי. מוצר זה משמש לקירוי של לולים, רפתות, מבני חוף, מחסנים וכיוצא בזה. הסיבה שחומר זה מתאים כל כך לקירוי היא בעובדה שהוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר השונים. לאור העובדה שחומר זה עמיד בפני כימיקלים ואש, ניתן לעשות בו שימוש גם במפעלים ומבני תעשייה, והוא אינו נשחק או מחליד. אפשר להשיג חומר זה במגוון צורות רחב כגון גלילים, יריעות, ריפודים, אריחים וכדומה.

מגוון אפשרויות ריצוף

בתחילת הדרך שימש חומר זה בעיקר לצורך ריצוף וחיפוי של מבני תעשייה, מעבדות, גני ילדים, אזורי מסחר וכדומה. כיום נעשה שימוש נרחב בחומר זה גם במגזר הפרטי. חומר זה שכיח ונפוץ בתחום הבניה הפרטית, ונעשה בו שימוש לשם חיפוי, קירוי וריצוף של חללים בנכסים פרטיים. חומר זה מהווה פרקט לכל דבר ועניין. מגוון רחב של יתרונות אלו הפכו את פי וי סי לגני ילדים  למבוקש ופופולרי בקרב צרכנים רבים.

שלבי הכנת הרצפה לפי וי סי לגני ילדים

התקנה של חומר פי וי סי לגני ילדים קלה ביותר. בכדי להתקין רצפה אשר מצופה PVC, צריך בשלב ראשון להכין את הרצפה הקיימת. הכנת הרצפה נעשית על ידי החלקתה בעזרת חומר מיוחד. חומר זה משמש לטובת יישור הרצפה. עבור חורים גדולים או סדקים משמעותיים יש לעשות שימוש בצלוטיט, גבס או מלט. בשלב הבא יש לעבור עם נייר ליטוש על הרצפה על מנת להחליק אותה. חשוב לנקות היטב את הרצפה לפני שמדביקים עליה את היריעות.

שלבים בהתקנת ריצוף פי וי סי לגני ילדים

באם אתם מעוניינים לרצף רצפת חלל בית פרטי, דירה או מבנה מסחרי או תעשייתי, מומלץ לקנות את החומר בגליל או בלוחות. לאחר הכנת הרצפה בהתאם ל ההנחיות שניתנו בהסבר הקודם, צריך לחתוך את החומר בהתאם לגודל הרצוי מבחינתכם, ולפרוס את יריעותיו על פני שטח הרצפה. בשלב הבא צריך לחתוך את השאריות של החומר שנותר ליד המשקופים ולצידי הקירות. כדאי לבצע התקנת רצפת פי וי סי לגני ילדים  בעזרת 2 אנשים, כך שיהיה ניתן להדביק את היריעות באופן מדויק. כדאי לעשות שימוש בדבק מסוג אקרילי. מומלץ למרוח דבק על היריעות, ולהמתין למשך 20 דקות ועד 30 דקות לפני הדבקת היריעות על הרצפה.יש לבצע את שלב ההדבקה באופן זהיר ובאיטיות על מנת שתיווצר רצפה ללא בליטות או סימנים של הדבקה. לאחר סיום שלב הדבקת הרצפה ניתן להשתמש בחומר זה גם לצורך ציפוי של הפנלים.

מגוון דוגמאות רחב

פי וי סי לגני ילדים הינו חומר מעוצב כדמוי פרקט או טפט והוא קיים במגוון רחב של סגנונות. קיימת אפשרות למצוא חומר זה במגוון צבעים של פרקט, בעל הדפס צורות גאומטריות שונות, בשלל סגנונות כולל סגנון כפרי, קלאסי, רטרו או סגנון מודרני בגוונים שונים של צבעים, בצבעים חיים ושמחים המתאימים לריצוף חדרי ילדים, בעיצוב של פאזל, הדפסים של ריבועים או פרחים, ובמגוון דוגמאות צבעוניות ללא הדפסים. בשונה מפרקט למינציה אשר מגיע רק בדוגמאות דמוי עץ, פי וי סי לגני ילדים קיים במגוון צורות ודוגמאות רחב במיוחד.