פי וי סי לרצפה ראשון לציון

PVC   הוא בעצם פולימר בשם פוליוויניל כלוריד משמש בענפים רבים בתעשיה וכמו כן למגוון צרכים פרטיים. זהו חומר שמיוצר בצורה סינטטית, והוא החל דרכו במאה הקודמת בגרמניה. אפשר לייצר פי וי סי לרצפה ראשון לציון בצורות שונות ובמרקמים שונים. אפשר לראות שימוש בחומר זה בתחום המעבדות, באולמות ספורט, בענף הבניה, בתחום התעופה, במשרדים, חדרי כושר וכדומה.  לרוב יעשה שימוש בחומר פי וי סי לרצפה ראשון לציון  לצורך ריצוף וחיפוי של רצפות וחללים.

יתרונות

כאשר לחומר אחד יש כל כך הרבה יתרונות, הוא מאפשר שימושים רבים ומגוונים. לחומר זה מגוון יתרונות רחב לרבות: PVC קיים בלוחות, גלילים, אריחים ורצועות. גמישותו של חומר זה גבוהה במיוחד דבר אשר הופך את העבודה עימו לנעימה וקלה. PVC  הינו חומר אשר עמיד הן בפני מים והן בפני כימיקלים. חומר זה אינו כולל חריצים ולכן לא מתרחשת בו תופעה של חדירה של אבק, ולפיכך קל מאוד לנקות אותו. חומר זה עמיד בדר"כ בפני אש, דבר אשר הופך אותו לבטיחותי מאוד לשימוש] . אפשר לרכוש חומר זה גם מסוג פי וי סי לרצפה ראשון לציון אנטיסטטי, והוא מבודד חשמל ומגן מפני זרם חשמלי. פי וי סי לרצפה ראשון לציון  עמיד בפני תופעה של שחיקה לאורך זמן. חומר זה מקנה את היכולת ל ריצוף בסגנון של פרקט והוא קיים בסגנונות וגומאות מגוונים. יתרה מכך, ניקיונו ותחזוקתו קלים ונוחים במיוחד.

סוגי פי וי סי לרצפה ראשון לציון

החומר קיים מסוגים שונים נתון אשר מקנה לו את היכולת לשמש לצרכים מגוונים: פי וי סי לרצפה ראשון לציון בדוגמא של הדפסה דיגיטלית, המיוצרת על פי לצרכי הלקוח, דמוי פרקט, פי וי סי לרצפה ראשון לציון אנטיסטטי המשמש לקירוי וחיפוי במפעלי אלקטרוניקה ובחדרי מחשב, פי וי סי לרצפה ראשון לציון  בדמוי של אריחים, חומר קירוי, ריצוף או חיפוי המשמש לאולמות אירועים, חדרי כושר ואולמות ספורט. בנוסף משתמשים בחומר על מנת לרצף שטחים ציבוריים, מבני ציבור ומסעדות.

פי וי סי לרצפה ראשון לציון לצורך קירוי

אחת הדוגמאות למוצר אשר עשוי מחומר זה הינו פלרוף. מוצר זה משמש לקירוי של מחסנים, קירוי של רפתות או לולים, קירוי אולמות פתוחים, מבני חוף וכדומה. חומר זה עמיד בפני פגעי מזג האוויר וזה הוא יתרונו הגדול. חומר זה גם עמיד בפני אש וכימיקלים ולכן משמש לצורך קירוי במפעלי תעשייה מגוונים. ניתן לרכוש חומר זה במגוון תצורות רחב לרבות משטחים, גלילים, יריעות, צינורות, ריפודים ועוד.

ריצוף באמצעות פי וי סי לרצפה ראשון לציון

בתחילת הדרך שימש חומר זה בעיקר לצורך ריצוף וחיפוי של מבני תעשייה, מעבדות, גני ילדים, אזורי מסחר וכדומה. בעשרות השנים האחרונות נעשה שימוש נרחב בחומר זה גם במגזר הפרטי. פי וי סי לרצפה ראשון לציון נפוץ בשימוש ושכיח ביותר בתחום הבניה הפרטית, וכיום משתמשים בו לשם חיפוי, קירוי וריצוף של חללים בנכסים פרטיים. ניתן לרכוש את חומר זה לשם התקנת של משטח דמוי פרקט. מגוון רחב של יתרונות אלו הפכו את פי וי סי לרצפה ראשון לציון  חנוח במיוחד ולכן מבוקש ומועדף בקרב צרכנים רבים.

כיצד להכין את הרצפה להדבקה של פי וי סי לרצפה ראשון לציון

התקנה של חומר פי וי סי לרצפה ראשון לציון קלה ביותר. בכדי להתקין רצפה מחומר זה, צריך קודם לכן להכין את הרצפה הקיימת. בכדי שהרצפה תהיה מוכנה להדבקה של משטח פי וי סי לרצפה ראשון לציון   צריך להחליק אותה עם חומר מיוחד. מטרת מריחת החומר היא ליצור רצפה חלקה וללא חורים. עבור חורים גדולים או סדקים משמעותיים יש לעשות שימוש בצלוטיט, גבס או מלט. לאחר מריחת שכבה של חומר מחליק על הרצפה, יש להחליק אותה תוך שימוש בנייר ליטוש בינוני ועד גס, לפי המצב של הרצפה. חשוב לנקות היטב את הרצפה לפני שמדביקים עליה את היריעות.

שלבים בהתקנת ריצוף פי וי סי לרצפה ראשון לציון

כאשר מעוניינים לרצף רצפת חלל בית פרטי, דירה או מבנה מסחרי או תעשייתי, מומלץ לקנות את החומר בגליל או בלוחות. עם תום שלב הכנת הרצפה על פי ההנחיות בשלב החלקת הרצפה, יהיה עליכם לחתוך את החומר על פי הצורך, ולפרוס את יריעותיו על פני שטח הרצפה. אחר כך יש לגזור את שאריות החומר ליד המשקופים ולצידי הקירות. רצוי להתקין את משטח פי וי סי לרצפה ראשון לציון  תוך סיוע של 2 אנשים, בכדי שניתן יהיה להדביק את היריעות בצורה מדויקת. רצוי להשתמש בדבק אקרילי לצורך הדבקת היריעות. מומלץ למרוח את הדבק על היריעות, ואז להמתין כעשרים דקות ועד חצי שעה לפני שאתם מדביקים את היריעות על הרצפה.יש להדביק בזהירות ובאיטיות על מנת שתיווצר רצפה ללא בליטות או סימנים של הדבקה. לאחר סיום שלב הדבקת הרצפה ניתן להשתמש בחומר זה גם לצורך ציפוי של הפנלים.

דוגמאות מגוונות

PVC הוא חומר מעוצב כדמוי פרקט או טפט וניתן למצוא אותו בסגנונות רבים ומגוונים. קיימת אפשרות למצוא חומר זה במגוון צבעים של פרקט, בעל הדפס צורות גאומטריות שונות, בשלל סגנונות כולל סגנון כפרי, קלאסי, רטרו או סגנון מודרני בגוונים שונים של צבעים, בהדפסים מיוחדים לטובת ריצוף חדרי ילדים, בעיצוב של פאזל, הדפסים של ריבועים או פרחים, ובמגוון דוגמאות צבעוניות ללא הדפסים. בשונה מפרקט למינציה אשר מגיע רק בדוגמאות דמוי עץ, פי וי סי לרצפה ראשון לציון קיים במגוון צורות ודוגמאות רחב במיוחד.