pvc אשקלון

PVC (פוליוויניל כלוריד) הינו חומר מסוג פולימר אשר נעשה בו שימוש הן לצרכים תעשייתיים והן עבור צרכים פרטיים. חומר זה יוצר לראשונה בגרמניה במאה הקודמת הוא אינו חומר טבעי אלא חומר אשר מיוצר באופן סינטטי. ניתן לייצר את חומר זה במרקמים שונים ובצורות שונות. אפשר לראות שימוש בחומר זה בתחום המעבדות, באולמות ספורט, בענף הבניה, בתחום התעופה, במשרדים, חדרי כושר וכדומה.  ניתן לעשות שימוש בpvc אשקלון לצורך חיפוי וריצוף.

יתרונות

pvc אשקלון הוא חומר בעל יתרונות רבים ומגוונים, דבר אשר הופך אותו לחומר מועדף לצרכים רבים. בין יתרונותיו ניתן למנות את הנושאים הבאים: חומר זה קיים בלוחות, גלילים, אריחים ורצועות. גמישותו של חומר זה גבוהה במיוחד דבר אשר הופך את העבודה עימו לנעימה וקלה. יש לו עמידות גבוהה בפני כימיקלים ובפני מים. חומר זה אינו כולל חריצים ולכן לא מתרחשת בו תופעה של חדירה של אבק, ולפיכך קל מאוד לנקות אותו. חומר זה עמיד בדר"כ בפני אש, דבר אשר הופך אותו לבטיחותי מאוד לשימוש] . אפשר לרכוש חומר זה גם מסוג pvc אשקלון אנטיסטטי, אשר מבודד חשמל ומגן מפני זרם חשמלי. החומר עמיד בפני שחיקה. הוא מאפשר ריצוף במראה של פרקט והוא קיים במגוון סגנונות ודוגמאות. כמו כן קל מאוד לתחזק אותו ולנקות אותו.

סוגים שונים של pvc אשקלון

ניתן לרכושpvc אשקלון מסוגים שונים עובדה אשר הופכת אותו מתאים לשימושים וצרכים שונים: pvc אשקלון בהדפסה דיגיטאלית, אשר מותאמת אישית לצרכי הלקוח, דוגמאות שונות של פרקט, pvc אשקלון אנטיסטטי שמשתמשים בו לקירוי וחיפוי בחדרי מחשב, מעבדות וחדרי אלקטרוניקה, pvc אשקלון  בדמוי של אריחים, חומר חיפוי, ציפוי וריצוף המשמש באולמות ספורט, חדרי כושר ובריכות שחיה. כמו כן משתמשים בחומר לצורך ריצוף מבני ציבור, מסעדות ובתי קפה ושטחים ציבוריים.

pvc אשקלון לצורך קירוי

אחת הדוגמאות למוצר אשר עשוי מחומר זה הינו פלרוף. מוצר זה משמש לצורך קירוי של לולים, רפתות, מבני חוף, מחסנים וכיוצא בזה. לחומר זה יתרון של עמידות בפני פגעי מזג האוויר, ולכן הוא כל כך מתאים לצורך קירוי וחיפוי. לאור העובדה שחומר זה עמיד בפני כימיקלים ואש, ניתן לעשות בו שימוש גם במפעלים ומבני תעשייה, והוא אינו נשחק או מחליד. ניתן לרכוש חומר זה במגוון תצורות רחב לרבות משטחים, גלילים, יריעות, צינורות, ריפודים ועוד.

אפשרויות ריצוף נרחבות

בתחילת הדרך שימש חומר זה בעיקר לצורך ריצוף וחיפוי של מבני תעשייה, מעבדות, גני ילדים, אזורי מסחר וכדומה. כיום נעשה שימוש נרחב בחומר זה גם במגזר הפרטי. חומר זה פופולארי ביותר בשימוש בתחום הבניה הפרטית, ונעשה בו שימוש לשם חיפוי, קירוי וריצוף של חללים בנכסים פרטיים. כיום חומר זה קיים במראה דומה למראה של פרקט. יתרונות אלו ואחרים הפכו את pvc אשקלון  חנוח במיוחד ולכן מבוקש ומועדף בקרב צרכנים רבים.

כיצד להכין את הרצפה להדבקה של pvc אשקלון

pvc אשקלון  הינו חומר שקל מאוד לעבוד איתו. בכדי להתקין רצפה אשר עשויה מpvc אשקלון, יש בשלב ראשון להכין את הרצפה הקיימת. בשביל להכין את הרצפה צריך להחליקה בעזרת חומר יעודי. מטרת מריחת החומר היא ליצור רצפה חלקה וללא חורים. באם קיימים חורים משמעותיים ברצפה ניתן לסתום אותם תוך שימוש בגבס, מלט או צלוטיט. בשלב הבא יש לעבור עם נייר ליטוש על הרצפה על מנת להחליק אותה. לפני שמדביקים לוחות pvc אשקלון חשוב לוודא שהרצפה יבשה ונקייה לחלוטין מלכלוך.

התקנת ריצוף פי וי סי

כאשר מעוניינים לרצף רצפת חלל בית פרטי, דירה או מבנה מסחרי או תעשייתי, יש לרכוש את החומר בגליל או בלוחות. עם תום שלב הכנת הרצפה בהתאם ל ההנחיות שצוינו קודם לכן, יש לחתוך את החומר על פי הצורך, ולפרוס את יריעותיו על פני שטח הרצפה. בשלב הבא יש לחתוך את החומר שנותר כשארית ליד המשקופים ולצידי הקירות. כדאי להתקין את משטח pvc אשקלון  תוך סיוע של שני אנשים, בכדי שיהיה ניתן להדביק את היריעות באופן מדויק. יש לעשות שימוש בדבק מסוג אקרילי. יש לשים דבק על היריעות, ואז להמתין כעשרים דקות ועד חצי שעה טרום הדבקת היריעות על גבי הרצפה.יש להדביק לאט ובזהירות בשביל שתיווצר רצפה חלקה ללא בליטות או סימני הדבקה. בתום ההדבקה על הרצפה תוכלו לבצע הדבקה גם על הפנלים.

דוגמאות מגוונות

PVC הינו חומר בעל מראה המדמה פרקט או טפט מעוצב וניתן למצוא אותו בהרבה מאוד סגנונות. אפשר למצוא חומר זה בדוגמאות שונות של פרקט, בהדפס של צורות גאומטריות, בשלל סגנונות כולל סגנון כפרי, קלאסי, רטרו או סגנון מודרני בגוון כחול או תכלת המתאים במיוחד לריצוף של בריכות שחיה, בהדפסים צבעוניים המתאימים לצורך ריצוף של חדרי ילדים, בצבעים חלקים בכל הגוונים, ובאין ספור דוגמאות נוספות. אחד ההבדלים המשמעויים בין חומר pvc אשקלון לפרקט למינציה הוא העובדה שהוא אינו מגביל בעיצובו, לאור דוגמאותיו הרבות.