pvc מחיר למטר

PVC (פוליוויניל כלוריד) הינו חומר מסוג פולימר משמש בענפים רבים בתעשיה וכמו כן למגוון צרכים פרטיים. חומר זה יוצר לראשונה בגרמניה במאה הקודמת הוא אינו חומר טבעי אלא חומר אשר מיוצר באופן סינטטי. ניתן לייצר את חומר זה במגוון צורות ומרקמים. נעשה שימוש בחומר זה בענף הבניה, במעבדות רפואיות, בבתי חולים, במשרדים, באולמות ספורט, בחדרי כושר, בענף התעופה ועוד.  ניתן לעשות שימוש בpvc מחיר למטר לצורך חיפוי וריצוף.

אין ספור יתרונות

לא בכדי שנעשה שימוש כה תדיר בחומר pvc מחיר למטר וזאת לאור יתרונותיו הרבים. להלן יתרונותיו השכיחים: PVC קיים ניתן להשיג חומר זה כמעט בכל צורה, כולל לוחות, יריעות, גלילים ואריחים. גמישותו של חומר זה גבוהה במיוחד דבר אשר הופך את העבודה עימו לנעימה וקלה. חומר זה עמיד במים, עמיד בפני כימיקלים. קל לניקוי ואינו מאפשר חדירת אבק. חומר זה עמיד בדר"כ בפני אש, דבר אשר הופך אותו לבטיחותי מאוד לשימוש] . חומר זה קיים גם מסוג pvc מחיר למטר אנטיסטטי, אשר כולל בידוד מפני זרם חשמלי. pvc מחיר למטר  עמיד בפני תופעה של שחיקה לאורך זמן. הוא מאפשר ריצוף במראה של פרקט והוא מוצע לרכישה במגוון סגנונות ודוגמאות. כמו כן קל מאוד לתחזק אותו ולנקות אותו.

pvc מחיר למטר  מסוגים שונים

ניתן לרכושpvc מחיר למטר מסוגים שונים ולכן משמש למטרות מגוונות: pvc מחיר למטר בהדפסה דיגיטאלית, המיוצרת על פי לצרכי הלקוח, מגוון דוגמאות הדומות לפרקט, pvc מחיר למטר אנטיסטטי שמשתמשים בו לקירוי וחיפוי במפעלי אלקטרוניקה ובחדרי מחשב, בדוגמא של אריחים, חומר קירוי, ריצוף או חיפוי המשמש באולמות ספורט, חדרי כושר ובריכות שחיה. בנוסף משתמשים בחומר לצורך ריצוף מסעדות, מבני ציבור, משטחים מסחריים ועוד.

קירוי בעזרת PVC

כאמור ניתן ליצר מחומר זה מגוון רחב של מוצרים. דוגמא אחת הינה מוצר בשם פלרוף. פלרוף משמש לצורך קירוי של מחסנים, קירוי של רפתות או לולים, קירוי אולמות פתוחים, מבני חוף וכדומה. חומר זה עמיד בפני פגעי מזג האוויר וזה הוא יתרונו הגדול. לאור העובדה שחומר זה עמיד בפני כימיקלים ואש, ניתן לעשות בו שימוש גם במפעלים ומבני תעשייה, והוא אינו נשחק או מחליד. כאמור החומר קיים בצורות שונות, וגמישותו מאפשרת ליצור ממנו מוצרים שונים, לרבות לוחות, ריפודים, צינורות, ציפוי רצפות ועוד.

אפשרויות ריצוף נרחבות

בתחילת הדרך שימש חומר זה בעיקר לצורך ריצוף וחיפוי של מבני תעשייה, מעבדות, גני ילדים, אזורי מסחר וכדומה. בימים אלו מצא גם המגזר הפרטי את חומר זה כמתאים לשימושים רבים ומגוונים. pvc מחיר למטר שכיח ונפוץ בתחום הבניה הפרטית, וניתן לראות כי נעשה בו שימוש לשם חיפוי, קירוי וריצוף של חללים בנכסים פרטיים. כיום חומר זה קיים במראה דומה למראה של פרקט. יתרונות אלו ואחרים הפכו את pvc מחיר למטר  למבוקש ופופולרי בקרב צרכנים רבים.

שלבי הכנת הרצפה לpvc מחיר למטר

קל מאוד להתקין חומר pvc מחיר למטר. על מנת להתקין רצפה אשר עשויה מpvc מחיר למטר, צריך קודם לכן להכין את הרצפה הקיימת. הכנת הרצפה נעשית על ידי החלקתה בעזרת חומר מיוחד. מטרת מריחת החומר היא ליצור רצפה חלקה וללא חורים. באם קיימים חורים משמעותיים ברצפה ניתן לסתום אותם תוך שימוש בגבס, מלט או צלוטיט. לאחר מריחת שכבה של חומר מחליק על הרצפה, יש להחליק אותה תוך שימוש בנייר ליטוש בינוני ועד גס, לפי המצב של הרצפה. לפני שמדביקים לוחות pvc מחיר למטר חשוב לוודא שהרצפה יבשה ונקייה לחלוטין מלכלוך.

שלבים בהתקנת ריצוף pvc מחיר למטר

עבור מי שמעוניין לרצף רצפת מבנה מסחרי, תעשייתי או בית פרטי או דירה, מומלץ לקנות את החומר בצורת גליל. עם תום שלב הכנת הרצפה בהתאם ל ההנחיות שניתנו בהסבר הקודם, יש לחתוך את החומר על פי הצורך, ולפרוס את יריעותיו על פני שטח הרצפה. אחר כך יש לחתוך את שאריות החומר ליד המשקופים ולצידי הקירות. מומלץ להתקין את משטח pvc מחיר למטר  תוך סיוע של 2 אנשים, בכדי שהיה אפשר להדביק את היריעות באופן מדויק. יש להדביק את היריעות תוך שימוש בדבק אקרילי. מומלץ למרוח דבק על היריעות, ולחכות כעשרים דקות ועד חצי שעה לפני הדבקת היריעות על הרצפה.יש לבצע את שלב ההדבקה בזהירות ובאיטיות על מנת שתיווצר רצפה ללא בליטות או סימנים של הדבקה. ניתן להדביק חומר pvc מחיר למטר גם על הפנלים, בדוגמא המתאימה לחומר שנעשה בו שימש על גבי הרצפה..

שלל דוגמאות

pvc מחיר למטר הינו חומר מעוצב כדמוי פרקט או טפט וניתן לרכוש אותו בהרבה מאוד סגנונות. קיימת אפשרות למצוא חומר זה במגוון צבעים של פרקט, בהדפס של צורות גאומטריות, במגוון סגנונות רחב לרבות סגנון קלאסי, מודרני, כפרי או רטרו בגוונים שונים של צבעים, בהדפסים צבעוניים המתאימים לצורך ריצוף של חדרי ילדים, בצבעים חלקים בכל הגוונים, ובאין ספור דוגמאות נוספות. המגוון הרחב של דוגמאות וצבעים הופך את חומר זה לאטרקטיבי במיוחד.