כל הדרכים להעניק לבית שלכם מראה חדשני

בעידן בו אנו חיים, כמעט כל אחד רוצה להיראות חדשני. כשזה נוגע לבתים בהם אנו מתגוררים, יש מספר דרכים לקבל את המראה החדשני הרצוי – ולא, איננו מתכוונים רק לאותם אמצעים טכנולוגיים שיכולים להיכנס לתמונה, או אפילו לבתים שהם חכמים במלוא מובן המילה. באמצעות מספר דגשים בסיסיים ניתן להצעיד את הבית שלכם למאה ה-21, תוך כדי שמירה על אלמנטים קלסיים.

פרקטים

הבחירה בפרקטים משדרגת מראה של כל בית, ואף מעניקה לו את המראה המודרני הצפוי. הפרקטים משנים את ה"נוסחה" המקובלת של ריצוף הבית ומביאים לכך שהמראה שלו הוא ייחודי ולכן גם חדשני – השילוב שנוצר בין מודרניזציה מצד אחד לבין קלסיות וחמימות מהצד האחר הוא בבחינת שלם הגדול מסך כל חלקיו.

לכך יש להוסיף את העובדה שהפרקטים פשוט נוחים הרבה יותר עבור בני הבית, במיוחד בכל מה שנוגע לניקוי ולתחזוקה. יש להדגיש כי ככל שחולפות השנים, כך איכותם של הפרקטים עולה והליך הייצור שלהם הופך ליעיל ולפשוט יותר. כיום, אפשר למצוא אינספור וריאציות של פרקטים, ומכאן שכל בית יכול לבחור בפתרון האידאלי עבורו.

שטיחים

שטיחים מעוצבים תמיד יכולים להוסיף בקלות מראה חדשני לבית בלי השקעה כספית משמעותית.
צריך תמיד לקחת בחשבון את נושא התחזוקה באמצעות ניקוי שטיחים אחת לתקופה או אחרי שהשטיח התלכלך.

תאורה

אמצעי תאורה כוללים היבט פונקציונלי, אך גם אסתטי. בתחום הזה, אפשר להבחין בשלל חידושים, טרנדים ומגמות, שמשפיעים הן על צריכת האור (נניח נורות לד חסכוניות) והן על המראה. כיום, קיימת התייחסות לאמצעי תאורה כאל פריט עיצובי לכל דבר ועניין, עם דגמים "הייטקיסטיים" ולצידם גם כאלה קלסיים הרבה יותר. מומלץ לחשוב כיצד יוצרים שילובים רצויים של התאורה ושל יתר מרכיבי הבית, דוגמת הפרקט שיכול להיות מודגש ומואר באור המחמיא לו ביותר בדרך זו.

דלתות פנים

בשימוש בדלתות פנים מעוצבות ומותאמות לסגנון העיצוב הכולל של הבית, ניתן לשדרג משמעותית את מראה הבית ולהקנות לו לוק מודרני יותר. תשכחו מהדלתות המשעממות והאחידות של פעם. במהלך השנים גברה המודעות לחשיבות האסתטית של הדלתות, מה שבא לידי ביטוי בהיצע כמעט אינסופי של דגמים. הדגמים השונים נבדלים זה מזה בחומרי הגלם, בעיצוב, בטקסטורה, באביזרי הפרזול (בעיקר הידית) ואפילו בתוספות מעניינות שחלקם כוללים על גבי הדלת.

החדשות הטובות עבורכם הן שממש אין צורך לשפץ את הבית מאפס כדי לזכות במראה החדיש לו אתם מצפים. התוספות שהוזכרו כאן, כמו רבות אחרות, ניתנות להוספה בכל עת ללא צורך לשבור קירות או לשנות מ-א' ועד ת' את תשתיות הבית הקיימות. מכאן נובע שכל משפחה יכולה לשדרג את הבית שלה עם מינימום מאמץ ובהוצאה כספית שאינה משמעותית כלל.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן