עיצוב הבית באמצעות פרקט

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים ברצפת פרקט לעיצוב הבית, המשרד ואף לעיצוב חללי שירות ומכירה.

הפרקט אשר מאפשר מראה נקי ומשולם הינו חומר קל להרכבה שמשתלב בצורה נפלאה עם שלל רהיטים, חפצים וסגנונות עיצוב.

אז מה צריך לדעת על פרקטים? וכיצד מעצבים את הבית בצורה נעימה ומזמינה באמצעות פרקט? כל התשובות בהמשך.

קווים לדמותו של הפרקט

עיצוב באמצעות לוחות פרקט הוא כזה שהגיע אלינו מאירופה תוך שהוא ידוע כתחליף מעולה ואטרקטיבי יותר מלוחות עץ. הפרקט שעשוי מלוחות דמויות עץ , הוא כזה שעשוי מחומרים שקל לתחזק ולעבוד איתם.

פרקט הינו אמצעי ריצוף אשר מקנה מראה רך וטבעי לכל חלל, והוא מאפשר ריצוף כל חלל בשיטה קלה. בנוסף הפרקט נוח לתחזוקה וניקיון, וקל להחליף את לוחות הפרקט במידה ונגרם להן נזק.

סוגים של פרקטים

עם התפתחות היכולת לרצף חללים באמצעות פרקט, ניתן כיום למצוא שלל סוגים של פרקטים ביניהם:

פרקט למינציה – פרקט מסוג זה עשוי מומר סינטטי שמורכב מסיבי עץ דחוסים שיוצרים מראה נפלא של עץ טבעי, והוא פרקט נעים ונוח למגע, תוך שהוא מוגן בשכבת ניילון איכותית.

פרקט עץ – פרקט עץ הינו עשוי מעץ גושני מסוג אלון דובדבן בוק ושאר עצים המתאימים לריצוף, תוך שהוא שומר על המראה הטבעי של העץ. פרקט זה עשוי עץ לא מעובד ומקנה תחושה כפרית מושלמת לבית. בנוסף ניתן ליהנות מפרקט עץ שכבתי עשוי שכבות עץ לבן מהולים בנסורת ודבק שהופכים אותו לאיכותי, בעיקר ששכבת הפרקט העליונה עשויה עץ מלא.

פרקט במבוק – פרקט במבוק מאפשר ריצוף מקסים, יפיפה אשר מתכתב בצורה טובה עם כל עיצוב, ריהוט ואפילו עם תאורה ייחודית שמקרינה את יופייה לכל עבר. הפרקט מצמח הבמבוק הינו כזה שמאפשר חוזקה בריצוף, יופי ומראה ייחודי לרצפות.

פרקט סינטטי – לרשימת הפרקטים נכנס בגאווה רבה גם הפרקט הסינטטי, כאשר פרקט מסוג זה מקנה מקסימום פרקטיות והוא מתאים למי שרוצה להכניס לביתו אווירה חמימה. הפרקט יציב, דמוי עץ וכזה שמתאים לבתים שיש בהם פעילות רבה, וזאת משום שקל מאד ואף זול במיוחד להרכיב את הפרקט ולתקן אותו במידת הצורך.

עיצב הבית באמצעות פרקט

אז אם אתם רוצים לרצף את הבית שלכם את העסק ואת המשרד עם פרקט, חשוב שתדעו כי ריצוף כזה מתאים כמעט לכל סגנון עיצוב בחל מהעיצוב הכפרי שמתאפיין בריהוט כבד שטיחים צבעוניים ואף תאורה חמימה של נורות פחם גדולות, עד עיצוב מודרני ותעשייתי שמתאפיין בריהוט קל, קווים נקיים, שטיחי שאגי פרוותיים ואווירה שכולה לובן וניקיון.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן