פרקט בלטריו

פרקט בלטריו – כשהדיוק הוא קדוש

עבור אלו שהדיוק חשוב להם ואינם מסתפקים במועט, לא כל פרקט יוכל לענות על מבוקשם, אבל פרקט בלטריו כן. זאת משום שאמינות ואיכות הן המאפיינים הבולטים של החברה, כמו גם של הפרקט מתוצרתה. אנחנו ברויאל פרקטים גאים להביא אליכם את מיטב הפרקטים העולמיים מתוצרת החברות המקצועיות ביותר בעולם כולו בכלל, ובפרט את פרקט בלטריו – הפרקט המדויק והאיכותי ביותר.

 

צרו עמנו קשר עוד היום: 072-3340-710 ונשמח לסייע לכם בבחירת הפרקט המתאים לאופייכם.

 

אם אתם טיפוסים שלא מקבלים טעויות, אם שלמות היא השפה בה אתם מדברים ואם דיוק מהווה עבורכם דרישת סף, פרקט בלטריו יספק את התשובה לכל צרכיכם. משטח נעים לדריכה, רמת דחיסה מושלמת ואיכות שאין שנייה לה – אלו הן התכונות העיקריות של פרקט בלטריו, החברה הבלגית המתקדמת בעולם לייצור פרקטים.

 

מי היא חברת בלטריו?                                                                     

חברת בלטריו הינה חברה בלגית מקצועית המתמחה בייצור פרקטים איכותיים, דחוסים ויוקרתיים ברמת דיוק ודחיסה שאינן מוכרות בארץ. החברה מייצרת פרקטים מרשימים ומרהיבי עין מסוג למינציה ו-PVC, המצטיינים בשמירה על איכות ועל עמידות בפני שחיקה למשך שנים רבות.

אנחנו ברויאל פרקטים מחויבים להביא ללקוחותינו את מיטב המוצרים מרחבי העולם כולו. על מנת לאפשר לכם הלקוחות, ליהנות מעולם ומלואו של פרקטים איכותיים ברמת הייצור הגבוהה בעולם, אנו מספקים, בין היתר, גם את הפרקטים הייחודיים והאיכותיים של חברת בלטריו.

 

דיוק גרמני בפרקט בלגי

דוגמה מוחשית לכל האמור לעיל, הוא הפרקט הבלגי מתוצרת חברת בלטריו. פרקט זה מיוצר בתהליך מדויק להפליא, הכולל שילוב מושלם של סוגי העצים העמידים ביותר שקיימים. בזכות זאת, התוצר המוגמר הינו יצירת מופת, אמנות לשמה, ולא בכדי הוא מעניק לכל בית בו הוא מותקן אווירת יוקרה ארוכת שנים.

 

פטנט משנה חיים

אנחנו בחברת רויאל פרקטים מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מכל סוגי החיפויים היוקרתיים והאיכותיים ביותר בעולם, כשפרקט בלטריו הוא ספינת הדגל שלהם. חברת בלטריו הינה בעלת הפטנט הייחודי המאפשר לכם ליהנות מפרקט פאזה – מבלי לשלם את תוספת המחיר הכבדה בשל כך. כידוע, פרקט פאזה הינו פרקט המעניק תחושה ייחודית של יוקרה ומשתקף במחיר הגבוה. הפטנט הייחודי של חברת בלטריו מאפשר הנאה מלאה מהאיכות, היוקרה והמראה המרשים של פרקט פאזה, ולשלם מחיר סביר ביותר בעבור האיכות.

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות של פרקט בלטריו היוקרתי, אתם מוזמנים לפנות אלינו : 072-3340-710
ונשמח לספק לכם שירות מלא – באחריות.

דילוג לתוכן