פרקט במבוק

פרקט במבוק של רויאל פרקטים –

הבחירה המושלמת לעיצוב הבית בסטנדרטים גבוהים.

לפרטים נוספים ולהזמנות התקשרו עכשיו: 072-3340-710 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

למה דווקא פרקט במבוק?

למעשה, על מנת לקבל תשובה לשאלה זו, אפשר פשוט להסתכל על הפרקט המיוחד הזה; יופיו ניכר כבר למרחוק, והאווירה היוקרתית-אך-ביתית שהוא מכניס לכל חלל בו הוא מותקן אינה ניתנת להשגה על ידי שום ריצוף אחר.

למרות זאת, כמו שאומר הביטוי, הרי אסור להסתכל בקנקן וחשוב לבחון את מה שיש בו, ובמקרה הזה – יש בו הרבה.

פרקט במבוק כשמו כן הוא – ריצוף העשוי מצמח הבמבוק, וככזה הוא טומן בחובו יתרונות רבים. לפני שנמנה אותם, חשוב רק לציין, כי במבוק (או בשמו השני – חזרן) הוא השם הכולל שניתן לצמחים רב שנתיים ירוקי עד ממשפחת הדגניים, אשר מתאפיין בצורתו הייחודית – קנה ארך וחלול לגמרי. מאפיין נוסף של החזרן הוא קצב הגדילה המהיר שלו, שהינו למעשה הקצב המהיר ביותר בעולם הצומח (יכול לצמוח עד מטר שלם ביממה אחת). הגובה והקוטר משתנים בהתאם למינים השונים של הצמח, ובזכות החוזק הרב שלו הוא משמש לייצור מוצרים רבים בתעשייה שלנו (רהיטים, פיגומים, גדרות, גשרים, צעצועים ועוד). בין היתר משמש החזרן ליצירת פרקט הבמבוק המיוחד.

 

רויאל פרקטים גאה להציג: חיפוי עם כל היתרונות

החוזק המיוחד של הבמבוק הופך אותו להיות חומר גלם מצוין לייצור פרקטים, משום שהוא מעניק להם יתרונות שעצים אחרים לא יכולים להעניק:

  • חוזק ועמידות לאורך זמן – אמנם, יש סוגי פרקטים נוספים שהינם חזקים, אבל פרקט הבמבוק הוא חזק במיוחד. התוצאה: גם לאחר שנים רבות ממועד הקנייה הפרקט ייראה ממש כמו חדש.
  • חידוש בקלי-קלות – את הפרקט הייחודי הזה ניתן לחדש בדרך קלה ומהירה גם לאחר שנים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם המומחים של רויאל פרקטים, ואנחנו נדאג להשיב לפרקט שלכם מראה של חדש.
  • יופי מושלם וגימורים נהדרים – כמובן שמעבר לחוזק ולעמידות, אתם בוודאי רוצים שהפרקט שאתם בוחרים גם יהיה יפה. אם אתם מתעניינים בפרקט הבמבוק – אין לכם מה לדאוג. את היופי שלו אי אפשר לפספס. הגימורים הנפלאים שלו תורמים מאוד למראה המיוחד שלו, שלא מוצאים באף פרקט אחר.

כמובן שלכל היתרונות המיוחדים של פרקט הבמבוק מצטרפים שלל היתרונות של פרקט בכלל, כמו קלות תחזוקה, למשל, ולכן, כשאתם בוחרים בפרקט זה כדי להוות חיפוי לרצפה שלכם, אתם רק מרוויחים.

אם אתם רוצים לשמוע עוד אודות פרקט הבמבוק ולראות את שלל הדוגמאות והגוונים –
התקשרו עכשיו: 072-3340-710, והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן