פרקט עץ טבעי

מחפשים דרך שתאפשר לכם להכניס את הטבע הביתה?

פרקט עץ טבעי של רויאל פרקטים מביא לכם רכות ישירות מהטבע אל תוך הבית.

התקשרו עכשיו: 072-3340-710 וקבלו שירות אישי מהמומחים שלנו לבחירת הריצוף שמתאים לכם.

כל היתרונות של פרקט עץ טבעי

העץ הטבעי ידוע ביכולותיו המופלאות להרגיע ולאזן, לחמם את הבית ולהכניס אליו אווירה ביתית נעימה. אם רכות ואצילות הן תכונות המאפיינות אתכם, אם אתם רוצים להיכנס הביתה ולהרגיש עם כל צעד ברחבי הבית את הרכות המתפשטת בכל אברי הגוף ומכניסה לגופכם שלווה עם כל פסיעה נוספת, פרקט עץ טבעי ישתלב בבית שלכם כאילו היה שם מאז ומתמיד.

רויאל פרקטים היא הבחירה הטבעית להתאמת הפרקט הרך, הנעים והאצילי לביתכם. אנחנו מאמינים כי הרוגע והשלווה, האצילות והיוקרה מתחילים כבר מהצעד הראשון שלכם בבוקר. אם אתם רוצים לקום מחלום אל חלום רך עוד יותר – פרקט עץ טבעי שתרכשו אצלנו יעניק לכם חוויה נעימה עם כל פסיעה ברחבי ביתכם.

רכות שמורגשת בכל פסיעה       

כדרכם של חומרי גלם איכותיים ואצילים, הפרקט הטבעי אינו 'מרעיש' את האווירה אלא דווקא משקיט ומחמם אותה. הרכות המורגשת בכל פסיעה, הנועם שריצוף זה מעביר בגוף והאווירה החמימה והמכילה שהוא מכניס אל הבית – פרקט עץ טבעי הוא למעשה הבחירה המתבקשת עבור אוהבי היוקרה, האצילות והרכות השקטה.

אז למה לבחור פרקט עץ טבעי?

  • בזכות היופי – כי עליו באמת אי אפשר להתווכח.
  • בזכות העמידות – פרקט עץ טבעי ניחן בעמידות לאורך זמן, שמאפשרת לכם ליהנות ממנו במשך שנים ארוכות.
  • בזכות האפשרות לתקן – גם אם נגרם נזק לריצוף, בדמות סדק או שבר, תמיד אפשר לתקן. התיקון יוכל להתבצע על ידי הצוות המקצועי שלנו, שישיב לפרקט שלכם את המראה היפהפה שלו בדרך קלה ומהירה.

פרקט עץ טבעי – לא לכל אחד

למעשה, הפרקט הטבעי אינו מתאים לכל אחד. אמנם, מגמת החזרה לטבע הולכת ומתפשטת אולם האיכות והיוקרה של הפרקט הטבעי מצריכות הערכה לתכונותיו הייחודיות. הפרקט הטבעי ישמור על מראהו היוקרתי למשך זמן רב יותר מכל פרקט למינציה ותוכלו לחדשו בכל עת על ידי צביעה בלכה או בשמן, על פי בחירתכם האישית.

 להתמכר לשלווה

אנחנו ברויאל פרקט ממליצים לכם להתנסות בתחושה הקסומה אותה מעניק הפרקט הטבעי, ליהנות מחומרי התחזוקה הידידותיים המשמשים לשמירה על הפרקט ופשוט להתמכר לשקט שבסערה.

איזה פרקט מתאים לי? – סוגי פרקטים

ישנם כמה סוגים נבחרים של פרקט עץ טבעי העונים על צרכים שונים. בין סוגי הפרקט הייחודיים שתמצאו אצלנו:

פרקט עץ גושני במראה לא מעובד, פרקט דו שכבתי ורב שכבתי לאלגנטיים שבינינו ופרקט במבוק בעל החוזק והאיכות הטבעית.

ברויאל פרקטים מתאימים את הפרקט המושלם לכל אחד באופן מותאם אישית.

התקשרו עכשיו: 072-3340-710, ובתוך זמן קצר גם לכם יהיה פרקט עץ טבעי בבית. 

דילוג לתוכן