פרקט קרונו

פרקט קרונו – יוקרה ואיכות לטובים שבינינו

קרונו, החברה הגרמנית המצטיינת בייצור פרקטים איכותיים מביאה לארץ את מיטב החיפויים המרשימים והיוקרתיים ביותר. החברה, הפעילה בתחום למעלה מ-30 שנה, מביאה אליכם את החיפוי היצירתי והיוקרתי ביותר באירופה בפרט ובעולם כולו בכלל. אנחנו ברויאל פרקט גאים להיות חלק מהמהלך המרגש של ייבוא פרקט קרונו – הפרקט הייחודי והאיכותי ביותר לישראל, ושמחים להעניק ללקוחותינו את השירות המסור ביותר, כמו שאנחנו יודעים.

אם אינכם מוכנים להתפשר על איכות ומראה מרשים – פנו אלינו להתקנת פרקט קרונו: 072-3340-710

 

פרקט קרונו מתאפיין בתכונות המשמעותיות ביותר ההופכות אותו לפרקט אמין ונעים למגע, עמיד ומבטיח הנאה לשנים רבות.

 

כשאיכות ודיוק נפגשים

איכות ודיוק הן תכונות המאפיינות את התוצרת הגרמנית ולא בכדי ידועה חברת קרונו בכל רחבי העולם כחברה לייצור פרקטים איכותיים ועמידים למשך שנים רבות. הפרקטים של חברת קרונו שומרים על מראה רענן גם כעבור עשרות שנים ובשל כך הם אהובים ברחבי העולם כולו. אם אתם רוצים להעניק לעצמכם את ההנאה השמורה לאוהבי האיכות הכלל עולמית, קרונו היא התשובה המושלמת עבורכם.

 

שקט בועתי

אם גם אתם אוהבים להיכנס הביתה ולהתנתק מכל לחצי היום, לחלוץ נעליים ולהרגיש שאתם דורכים על ריצוף רך, חמים ונעים, פרקט קרונו הוא המענה האולטימטיבי עבורכם. הפרקט מצויד בשכבה המצמצמת רעשים ומבודדת אקוסטית, כך שברגע שסגרתם מאחוריכם את דלת הבית, אתם יכולים ליהנות משקט אינסופי ומשלווה אמיתית, המתאפשרים רק בזכות חומרי הגלם והטכניקות הייחודיות של קרונו.

 

פרקט קרונו – כי על היגיינה לא מתפשרים

אנחנו ברויאל פרקטים מאמינים, כי בריאות ובטיחות הן ערכים ראשונים במעלה, שאינם פחות חשובים מאסתטיקה ויופי. מסיבה זו, בחרנו לייבא ארצה דווקא את פרקט קרונו, הנחשב לפרקט המצטיין לא רק ביופיו הייחודי, אלא גם בהיגיינה שלו ובבטיחות שהוא מעניק לדורכים עליו. פרקט זה כולל חומר אנטי בקטריאלי שהופך אותו להיגייני במיוחד, וכולל שכבה מונעת החלקה שהופכת אותו לבטיחותי ביותר.

 

הפרקט הקל ביותר לתחזוקה בעולם

יתרונו המשמעותי של פרקט קרונו הינו בהיותו קל לתחזוקה עד כדי כך, שיכול להיות שתשכחו שיש לכם פרקט בבית. הן ההתקנה והן התחזוקה השוטפת של הפרקט נחשבות לפעולות פשוטות ביותר, כך שלמעשה מדובר בפרקט המיועד לאוהבי החיים הטובים שרוצים ליהנות מבלי לטרוח מדי לשמירת הפרקט, אשר בדרך כלל נחשב כחיפוי רצפה רגיש מאוד המצריך תחזוקה רבה וזהירה.

אז אם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות של פרקט קרונו, חייגו עכשיו: 072-3340-710
ובתוך זמן קצר גם אתם תגשימו חלום.

דילוג לתוכן