"רויאל פרקטים"- הבית של אריחי הפרקט!

מתלבטים האם לרצף את הבית בפרקט? אנו רוצים להציע לכם על חנות לריצוף פרקט. חנות שהיא כמו בית לרצפות פרקט. בחנות, תוכלו לרכוש את כל סוגי אריחי הפרקט היוקרתיים ביותר. גם אריחי פרקט טבעיים, וגם אריחי פרקט סינטטיים. החנות, מאפשרת לכם ייעוץ בחינם. וכך, תוכלו לעשות בחירה נכונה של סוג האריחים, והצבע.

האם ניתן לרכוש אריחי פרקט באתר של "רויאל פרקטים"?

האתר של "רויאל פרקטים", עובד בצורה שונה משאר החנויות. ברוב החנויות באינטרנט, יש אפשרות מכירה באתר. אפשר לקנות בחנויות באינטרנט הכל. אפשר למצוא חנויות בגדים, חנויות צעצועים, חנות מוצרי חשמל באינטרנט. ב"רויאל פרקטים", הרכישה היא תהליך. לפני הרכישה יש ייעוץ. אנו לא סתם מוכרים אריחי פרקט. אנו רוצים למכור ללקוח את האריחים המתאימים לו ביותר. לכן, אנו ניתן ייעוץ אישי ללקוח על סוג האריחים, על הגדלים, ועל הצבע. רק לאחר הייעוץ, יזמין הלקוח את האריחים דרך הטלפון. כל הזמנה, מותאמת מאוד אישית ללקוח. לכן, אי אפשר למכור אריחי פרקט דרך האינטרנט.

באתר של "רויאל פרקטים" יש מאמרים והדרכות.

פרקט מיוחד
המטרה שלנו, היא לא רק למכור פרקט. המטרה שלנו, היא לספק לכם את כל המידע הדרוש בעולם אריחי הפרקט. לכן, באתר שלנו יש בלוגים ומדריכים. בבלוגים, יש הדרכה, ומידע שימושי כיצד להתנהל עם ריצוף הפרקט בחיי היום יום. כמו למשל: כיצד לנקות את אריחי הפרקט. בנוסף, ישנם מאמרים המסבירים איך לשלב פרקט בדירות ישנות, או במבנה נייד.

איך לבחור פרקט? מאמר, המביא 4 נקודות למחשבה, לפני שבוחרים את ריצוף הפרקט.

למה דווקא פרקט? מאמר, המסביר את היתרון של ריצוף הפרקט, על פני סוגים אחרים של רצפות.

סוגי אריחי פרקט- מאמרים המסבירים על הסוגים השונים של אריחי הפרקט, וכיצד לבחור את הבחירה המושלמת ביותר לבית שלכם.

איזה אריחי פרקט תרצו?

רויאל פרקטים משמשים בית לאריחי הפרקט, בגלל המגוון הרחב של האריחים שתוכלו לבחור אצלנו. חלק אנו מייצרים, וחלק אנו מייבאים. אנו מייבאים ומוכרים את המותגים הטובים ביותר בעולם הפרקטים. למשל: פרקט קוויק סטפ, פרקט גרמני. אנו מוכרים ריצוף פרקט 3 שכבות, העשויות מעץ לפי בחירה. אנו מוכרים אריחים ייחודיים מעץ, כמו: אריחים מעץ הבמבוק, אריחים מעץ אלון. אריחי העץ שלנו, חזקים ועמידים לאורך זמן. אם אתם זקוקים לאריחי פרקט העמידים בפני מים, תוכלו לרכוש אצלנו אריחים מהחומרים הסינטטיים הטובים והעמידים ביותר.

ריצוף פרקט מתאים לא רק בבית.

אנו מאמינים שאריחי פרקט, מתאימים למקומות נוספים. למשל: ריצוף פרקט, מתאים מאוד ללובי של בניין המגורים. ריצוף זה, נותן אווירה יוקרתית ללובי הבניין. אנו מוכרים אריחים מיוחדים גם לחצר. רוצים לרצף את המשרד שלכם? אצלנו תוכלו למצוא את רצפות הפרקט המתאימות. שירות הייעוץ החינמי שלנו, כולל גם ייעוץ על ריצוף חצרות, לובי בניין, ושטחי משרד.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן