רצפת פרקט למינציה

רצפת פרקט למינציה – מלכת הכיתה

אם חשוב לכם שביתכם יעניק תחושה חמימה ומכילה, אם אתם לא מוותרים על איכות בכל הקשור לרהיטי הבית ואם ביתכם הוא המקום המגונן עליכם מפני העולם – רצפת פרקט למינציה תעניק לכם את ההגנה לה אתם זקוקים. רעשים חיצוניים, אבק או הפרעות אחרות – כולם נשארים בחוץ. עם רצפת פרקט למינציה בסופו של יום עבודה מתיש, אתם סוגרים את דלת הבית ומתנתקים מהעולם. למה? פשוט כי אתם יכולים.

רוצים ליהנות מרצפת פרקט ומשקט בבית? התקשרו עכשיו: 072-3340-710 ונשמח לעמוד לשירותכם.

רצפת פרקט למינציה הינה בין החיפויים האהובים ברחבי העולם כולו, וזאת בזכות יתרונותיה הרבים:

יוניברס שלם של סגנונות ייחודיים

אנחנו ברויאל פרקטים גאים לפתוח את הדלת לפרקט הלמינציה, המציע לכם עולם חדש של סגנונות וצבעים, איכויות ועיצובים. לא משנה אם אתם הייטקיסטים שרוצים לעצב את ביתכם בסגנון מודרני-טרנדי-עכשווי או דווקא כאלה שאוהבים להתרפק על גלי הנוסטלגיה ורוצים לעצב את הבית בסגנון כפרי – תמיד תוכלו למצוא את דוגמת פרקט הלמינציה שמתאימה לאופי שלכם.

פרקט עד האופק

פרקט טבעי לעולם לא יהיה אחיד במרקמו וזאת בשל היותו עשוי עץ טבעי. פרקט הלמינציה הינו בעל יתרון משמעותי בעניין זה – תוכלו למעשה ליצור מקשה אחת חלקה, מתמשכת ונרחבת של הדוגמה שבחרתם, בטקסטורה האהובה עליכם ובדיוק בגוון עליו חלמתם מאז ומתמיד.

עמידות היא מילת המפתח

היתרון המשמעותי והעיקרי של פרקט הלמינציה, המעניק לו את ייחודיותו ושומר על הפופולאריות שלו במשך כל כך הרבה שנים, הוא עמידותו בפני תנאים חיצוניים שונים. שריטות מבעלי חיים? קטן עליו. גרירת רהיטים? הצחקתם אותו. חום? לא מדגדג לפרקט הלמינציה. אין זה פלא כי רבים אוהבים את הפרקט המיוחד הזה, השומר על עמידות ורעננות גם שנים רבות לאחר שנרכש.

חלום רטוב

פרקט למינציה פולימרי (הידוע גם בכינוי פרקט למינציה דור 2), מגשים את חלומם של רבים: רצפת עץ בחדר האמבטיה, שיוסיף לאווירה החמימה כשאתם רוחצים באמבטיה או בג'קוזי שלכם. אצלנו ברויאל פרקטים תמצאו את הריצוף בצבע ובמרקם המועדפים עליכם, אשר יעניק לכם תחושת פינוק ויוקרה שאין שנייה לה.

שאני אתקן? יש לי פרקט למינציה!

פרקט עץ טבעי רגיש ועדין כל כך, עד כי למעשה כל פגיעה קטנה במשטח תישאר חרוטה על פני העץ לדיראון עולם. למעשה, כדי להיפטר מפגם שנגרם לעץ צריך להחליף את הפרקט כולו. רצפת פרקט למינציה, לעומתו, אינה עקשנית בכל פגם המצריך תיקון ותוכלו ליהנות מרצפה מחודשת בתוך זמן קצר.

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הללו ומעוד הרבה יותר, התקשרו עכשיו ל: 072-3340-710 ונשמח לעמוד לשירותכם.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן