התאמת האמבטיה לרצפת הפרקט

פרקטים לאמבטיה נחשבו בעבר למשהו שלא הולך ביחד. פרקטים מהסוג הישן פשוט פחות התאימו לסביבה עם מים, לחות ואדים. אבל הזמנים השתנו ויש כיום פתרונות חדישים שיכולים בהחלט לבוא בחשבון. לא רק שזה אפשרי, אלא אפילו ניתן לבצע התאמה בין מאפייני אמבטיה למאפייני רצפת הפרקט, כך שהתוצאות תהיינה מרהיבות ומעבר לכך, אפילו מצוינות.

 

איזה פרקט מתאים בכלל לחדר אמבטיה?

אם אתם מתכננים בקרוב לבצע חידוש אמבטיה ואתם חובבי עיצובים בעץ ופרקטים, התחילו את הדרך עם הטיפ הבא. לא כל פרקט מתאים באותה המידה לחדרי רחצה, לאמבטיות או למטבחים. בחרו אך ורק פתרון שאתם יכולים להיות בטוחים כי המגע עם המים לא יגרום לתקלות לא רצויות. לדוגמא, פרקטים פולימריים נחשבים ללהיט להתקנה, בחדרי רחצה, ליד מקלחונים ואם רוצים, גם בחדרים אחרים (שאינם חדרים רטובים). לאחר שאתם יודעים להתמקד בסוג הזה או בסוגים אחרים שעוברים טיפול שהופך אותם לעמידים בלחות, תוכלו לתת את הדעת על היבטים עיצוביים ודגשים של צבע וסגנון.

 

לחדר אמבטיה קטן העדיפו פרקט בהיר

איך אתם אוהבים את הגוונים בבית, בהירים או כהים? אפילו אם אתם אוהבים צבעים כהים, קחו בחשבון את הטיפ הבא. אם חדר האמבטיה שלכם קטן ואתם רוצים להפוך אותו ליותר יפה, העדיפו חיפויים בהירים. לא רק קרמיקה בהירה אלא גם רצפת פרקטים בהירה יחוללו נפלאות. במיוחד אם תשלבו את זה עם גופי תאורה מודרניים, שיפזרו בחדר אור נעים ורך. הצבעים הבהירים מאוד תורמים לאסתטיקה מודרנית. בנוסף לכך, תגלו כי כל האמבטיה שלכם נראית הרבה יותר גדולה ורחבה. לעומת זאת, אם תבחרו פתרונות בצבעים כהים, תגלו כי ההפך הוא הנכון. כל החדר נראה מצומצם ומוקטן.

 

איך תשיגו אפקט דרמטי מרהיב?

לא חשוב אם החיים שלכם דרמטיים או שאתם אוהבים סנסציות, במידה ותרצו להכניס דרמה לחדר האמבטיה שלכם, תוכלו להיעזר בכלל הבא. את רצפת הפרקט בחרו בהתאם לצבעי הקרמיקות או החיפויים. אך במקום לבחור גוונים דומים כך שתיווצר שפה אחידה אך רגילה למראה, תוכלו לנסות צבעים הפוכים, נועזים. האפקט הדרמטי מכניס הרבה דינאמיות לחלל. בשילוב הכיור המתאים או הברזים החדשים, תיהנו מחגיגה לעיניים וסגנון שאי אפשר להישאר אדיש כלפיו.

 

סגנון שיתאים להרגשה ביתית

נכון, אפשר למצוא עיצובים מאוד מיוחדים של פרקטים, סגנונות סופר מודרניים. אבל יתכן מאוד שמה שנחוץ לכם זה עיצוב רגוע, סגנון שיתרום להרגשה הביתית שלכם. מומלץ מאוד להתרשם מעיצובים של פרקט קלאסי, בסגנון של עצים סולידיים, חמימים. כך תקבלו עיצוב שאי אפשר לפספס בו, במיוחד אם אתם לא מתכוונים לבצע שינויים גדולים בשנים הקרובות. זהו עיצוב שיוכל ללוות אתכם לאורך שנים, אפילו כאשר אופנות חדשות יבואו ואופנות אחרות ילכו. פשוט קלאסי, נוח ונעים.

התגובות סגורות

דילוג לתוכן