פרקט עץ

חולמים על בית מעוצב שנראה מצוין בכל מצב?

מחפשים דרך מיוחדת להעניק יוקרה לביתכם?

פרקט עץ של רויאל פרקטים היא התשובה המושלמת עבורכם.

התקשרו עכשיו: 072-3340-710 ואנחנו נשמח להגשים לכם חלום.

למה דווקא פרקט עץ?

מכל הסיבות שבעולם:

  • היופי שנשאר – על יופייה של רצפת עץ כמעט שאי אפשר להתווכח. יש משהו בחומר הגלם הזה, שמביא איתו תמיד תחושה של יוקרה שמהולה בחמימות ובביתיות, והתמהיל הזה תמיד נראה טוב – בכל מקום ואתר. אם יודעים איך לשמור על פרקט עץ, דבר שהוא בסך הכול פשוט וקל, אפשר ליהנות מהיופי ומהעוצמה שיש בו לאורך שנים רבות.
  • חמימות שמתחילה בכפות הרגליים – אם אתם לא אוהבים את תחושת הקור החודר אליכם כשאתם הולכים בבית יחפים, ורוצים למנוע את התחושה הזאת גם מהילדים שלכם, פרקט עץ הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם. הריצוף זה נשאר תמיד בטמפרטורת החדר, ולא משנה כמה מעלות יש בחוץ, ולכן מהווה תמיד מצע דריכה שנעים ללכת עליו.
  • מעוות כן יוכל לתקון – נכון שקהלת אמר שמעוות לא יוכל לתקון, אבל המשפט הזה, שהוא נכון לגבי חלק גדול מהדברים, אינו נכון כשמדובר בפרקט עץ. ראשית נציין, שכל הפרקטים שלנו הינם באיכות גבוהה במיוחד, ולכן לא ניזוקים בקלות. אבל, גם אם נגרם נזק לריצוף בביתכם, בהחלט שאפשר לתקן. סדקים ניתן למלא, שברים ניתן לאחות, וקילוף של צבע ניתן לתקן בקלות רבה בעזרת שיוף וצביעה מחדש. זאת לעומת ריצוף קרמיקה או כל ריצוף אחר, שאם הוא ניזוק מחייב לבצע החלפה של החלק השבור, ולפעמים, אם הדגם המסוים שמותקן אצלכם כבר יצא מהשוק, גם החלפה של הריצוף כולו. מיותר לציין, שמדובר בהשקעה הרבה יותר גדולה, הן מבחינת זמן והן מבחינת עלויות.

כל הסיבות הללו הן סיבות מצוינות שמביאות היום אנשים רבים לבחור בפרקט העץ כריצוף שיותקן בחדרי השינה בבית, ולפעמים אפילו בסלון ובמטבח.

כל הסוגים בכל הגוונים

אצלנו ברויאל פרקטים תוכלו למצוא סוגים שונים של פרקט עץ, בעיצובים שונים ובגוונים נפלאים:

  • פרקט עץ מלא – ריצוף שמורכב מקורות של עץ גושני אמיתי (אלון, דובדבן, בוק או ונבה). כל יחידה של הפרקט ("פלטה") עשויה מגוש של עץ שלא עבר כל עיבוד, דבר שמשמר את המראה הטבעי של העץ והופך את הסוג הזה של הריצוף לפופולרי מאוד. אמנם, מחירו של ריצוף זה הוא היקר ביותר, אולם אין ספק שהתוצאה הסופית בהחלט שווה את ההשקעה.
  • פרקט עץ שכבתי – ריצוף העשוי שכבות-שכבות, כאשר כל שכבה עשויה מעץ אחר. השכבות התחתונות תהיינה עשויות, בדרך כלל, מעץ לבן כלשהו (בדרך כלל אורן) המעורבב עם נסורת ועם דבק, והשכבה העליונה תהיה תמיד מעץ מלא. המראה הסופי של הפרקט דומה מאוד למראה של פרקט העץ המלא, אולם עמידותו תהיה פחותה בגלל העובדה שהדבק שמחבר בין השכבות יכול להיחלש ולגרום לכך שהשכבות תיפרדנה זו מזו.

הליטוש הסופי של פרקט העץ

על מנת שמראהו של הריצוף שבחרתם יישמר כמה שיותר, חשוב מאוד ללטש אותו ולדאוג לבצע גימור סופי בדמות משיחה בלכה או בשמן. באופן עקרוני גימור הלכה מומלץ יותר, משום שהוא מביא למרקם חלק יותר בעל עמידות גבוהה בפני שריטות (והוא גם זול יותר מגימור השמן), אולם אם אתם מעדיפים את המרקם המחוספס, הטבעי יותר, של העץ, בהחלט שניתן לבחור גם בגימור השמן. 

מזמינים אתכם ללכת על זה

הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת פרקט עץ שיתאים בצורה מדויקת לצרכים, להעדפות ולתקציב שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשוטט כאן באתר, להתרשם מהדגמים השונים ואז להגיע אלינו כדי לראות אותם ממש. כשתגיעו, תקבלו שירות מלא מהמומחים שלנו, שכולל הצגה של סוגי הריצוף השונים והמלצה על אלה שישרתו בצורה הטובה ביותר את הצרכים האישיים שלכם.

בנוסף, נשמח לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על מנת לבצע תחזוקה נכונה של פרקט העץ שתבחרו, כדי שתוכלו ליהנות ממנו במשך שנים ארוכות.

חשוב: כל הפרקטים שלנו מגיעים אליכם עם אחריות מלאה, כך שבכל מקרה של בעיה או שאלה – יש לכם אל מי לפנות.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות התקשרו עכשיו ל 072-3340-710 ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן