פרקט פולימרי

פרקט פולימרי – "כמים הפנים לפנים"

 

אם אתם טיפוסים שלא מוכנים להתפשר על ניקיון הרצפה שלכם, על הברק והאיכות שלה – הפרקט הפולימרי של רויאל פרקטים הוא בדיוק עבורכם!

פרקט פולימרי הינו המענה המושלם עבור אלו שאינם מוכנים לוותר על ניקיון איכותי ויסודי של הפרקט הכולל מים וסבון.

 

אם גם אתם רוצים פרקט מושלם וחסין למים –  חייגו עכשיו לרויאל פרקטים: 072-3340-710 ותיהנו מפרקט מדהים!

 

אנחנו ברויאל פרקטים מאמינים כי לקוחותינו אינם צריכים להתפשר. ניקיון ומראה יוקרתי, איכות ועמידות אינם ערכים הסותרים זה את זה, ולכן אנחנו ברויאל פרקטים מעמידים לרשותכם מגוון עצום של אפשרויות חיפוי לביתכם.

 

לכל איש יש פרקט

החשש הגדול ביותר של כל בעל פרקט בישראל ובעולם כולו הוא למעשה הרס טוטאלי של מראה הפרקט בשל רטיבות והתנפחות הפרקט. פרקט רטוב לעולם לא ישוב להיות כשהיה, יתנפח ויאבד את צורתו הטבעית ולמעשה יהווה השקעה לא משתלמת עבור בעליו. לפיכך, לפני שמתקינים את הפרקט הבא שילווה את צעדיכם במשך השנים הבאות, חשבו היטב: האם הפרקט הרגיל מתאים לכם או שאולי אתם צריכים דווקא פרקט פולימרי, שעמיד לחלוטין בפני מים ורטיבות?

 

איכות היא השם השני שלו

פרקט פולימרי אינו מצטיין בעמידותו בפני מים בלבד, אלא גם מהווה שם נרדף לפרקט איכותי ועמיד למשך שנים רבות. כידוע, ה-PVC הינו חומר עמיד ואיכותי ולא בכדי שמו באנגלית הוא LVT – Luxury vinyl tiles. הפרקט עצמו עשוי שכבות על שכבות של PVC באיכות גבוהה מאד, כשמעליהן שכבת ציפוי מגינה עליו מפני לשחיקה ומשמרת את מראהו במשך שנים רבות.

 

רצפת האבן הפרקטית בעולם

לפרקט הפולימרי של רויאל פרקטים מראה של חיפוי אבן, והוא יעניק לביתכם מראה יוקרתי ובעל חשיבות. איכות הפרקט ואופן הייצור שלו, שכבת הציפוי ואופן ההתקנה – כל אלו הינם המאפיינים ההופכים את הפרקט הפולימרי לייחודי כל כך.

הפרקט הינו בעל חיפוי ויניל, אשר מגוון הצבעים שלו ומבחר הטקסטורות העשירות שהוא מציע – פותחים לכם עולם של אפשרויות אינסופיות ליצור בביתכם מראות מרהיבי עין ועוצרי נשימה.

 

הפרקט הפולימרי – עור של פיל

בזכות היותו עמיד כל כך בפני שחיקות ושריטות, מים ומכות, הפרקט הפולימרי של רויאל פרקטים מיושם לא רק בבתים פרטיים ובדירות, אלא גם בקניונים רבים, בבתי המלון היוקרתיים ביותר בארץ ובעולם, בבנייני המשרדים המפורסמים ביותר ובמגוון מוסדות נוספים המבקשים להתהדר במראה איכותי למשך שנים רבות.

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות של הפרקט הפולימרי, חייגו עכשיו: 072-3340-710
ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן