פרקט תלת שכבתי

פרקט תלת שכבתי – הרבדים הנסתרים

 

אם איכות היא לא מילה גסה עבורכם,

אם אתם טיפוסים שלא מסתפקים במועט ואוהבים להיכנס לעובי הקורה,

אם כל רגע בשבילכם הוא בעל משמעות ואם עומק עושה לכם את זה –

הפרקט התלת שכבתי הוא בדיוק עבורכם.

אז אם גם אתם רוצים להרגיש הנאה בכל פסיעה בבית – התקשרו עכשיו: 072-3340-710 והפכו את ביתכם לבית החלומות.

אנחנו ברויאל פרקטים מתמחים בהתאמת הפרקט הייחודי לכל לקוח, כך שגם אתם תוכלו להרגיש בנוח בביתכם – כפי שעוד לא חשתם מעולם. דבר ידוע הוא, כי העץ הינו חומר גלם איכותי. כשמדובר בפרקט תלת שכבתי, תוכלו ליהנות כיום מתחושות רכות ואיכות, יציבות וחוזק בכל פסיעה שתעשו ברחבי הבית.

 

אז למה לי שכבות?

פרקט תלת שכבתי הינו פיתוח שנוצר בשנים האחרונות ומיועד לאוהבי האסתטיקה שאינם מוכנים להתפשר על איכות ייצור גבוהה. הפרקט התלת שכבתי כשמו כן הוא, עשוי שלוש שכבות שעוביין הכולל מגיע לכ-15 מ"מ. כל אחת משכבות העץ בפרקט הינה חיונית לשמירה על חוזקו ואם אתם בעניין של יציבות, התלת שכבתי נולד בשבילכם.

 

מתעשייה להוויה

אחת התמורות המשמעותיות של המהפכה התעשייתית שנכנסה לתחום החיפוי הינה האפשרות להתקין פרקט תלת שכבתי בקלות וללא סרבול כלל. הפרקט התלת שכבתי מורכב למעשה מרבדים מנוגדים אחד לשני, אלמנט המגביר את חוזקו ואת עוצמת היציבות שלו. לכן, גם אם אתם טיפוסים אגרסיביים במיוחד, הפרקט התלת שכבתי יכבוש את לבכם וימיס אתכם בתוך דקות ספורות, בעוד הוא עצמו ישמור על יציבותו למשך שנים ארוכות.

 

כשאתם ניגודים  משלימים – זו אהבה

ייחודיותו של הפרקט התלת שכבתי הינה בחוזק המתקבל הודות לכיווני הדבקה מנוגדים המונעים עיוותים בחיפוי. תודות לחוזקו ולנוחות ההתקנה שלו, הפרקט התלת שכבתי הינו הנפוץ והאהוב ביותר מבין סוגי הרב שכבתיים. גם אם כעבור כמה שנים תרצו להחליפו או לעדכן את ההתקנה שלו, חידוש הפרקט הינו תהליך פשוט ומהיר ובמהלכו ניתן לשנות את צבעי הפרקט או את הדוגמה השלטת. טכניקת ההתקנה והחכמה המיושמת בייצור היא זו ההופכת את הפרקט התלת שכבתי למתוחכם כל כך.

 

מגוון אינסופי של צבעים – ליהנות מכל העולמות

מאחר שמדובר באחד הפרקטים הפופולריים ביותר ניתן, לבחור בעץ המתאים לכם ביותר על פי הגוון והחוזק, על פי המרקם ועל פי האווירה הנוצרת בהתקנתו. פירוט חלקי של העצים מהם ניתן להתקין פרקט תלת שכבתי כולל את עץ האלון והמרבאו בצבעי הוונגה והאגוז, אלון מעושן, אלון רסטיק ועוד.

אנחנו ברויאל פרקטים מעמידים לרשותכם מגוון עצום של סגנונות חיפוי לרצפה מתוכם תוכלו לבחור בקלות את זה שמתאים לכם.

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 072-3340-710 ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן