פרקט pvc

פרקט  pvc – כל היתרונות וכל ההגנות

אוהבים את השקט והשלווה? רוצים להעניק לעצמכם רגעים ארוכים של הנאה בביתכם מבלי לשמוע שום הפרעה מבחוץ?

התקינו פרקט pvc של רויאל פרקטים ותוכלו לישון בשקט.

אם אתם רק מחכים לרגע בו תוכלו להתנתק מכל רעשי העולם ולשקוע ברוגע אינסופי, פרקט  pvc של רויאל פרקטים הוא התשובה המושלמת עבורכם.

כדי ליהנות משקט אינסופי והגנה מלאה – התקשרו עכשיו: 072-3340-710 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

רויאל פרקטים גאה להביא אליכם את הקולקציה המובחרת ביותר בענף הפרקטים. פרקט  pvc הנו בין ההמצאות המתקדמות והיעילות ביותר מבחינה טכנולוגית ושימושית, הודות להיותו בעל יתרונות רבים ומגוונים. פרקט
ה-pvc עשוי פוליוויניל כלוריד ומהווה גרסה מודרנית של הלינוליום המוכר. כל פרקט כזה עשוי שכבות קרטון רבות ומעליהן ציפוי פלסטיק קשיח, שהינו נעים לדריכה וסופג רעשים בצורה מושלמת. הפרקט נוחל הצלחה  מרובה בישראל ובעולם, ולמעשה הוא נמצא ברשימת חיפויי הרצפה המובילים בעולם.

 

אז למה כדאי לרכוש פרקט pvc?

חשמל (לא) זורם בכפות רגליך

אחד מיתרונותיו המשמעותיים ביותר של פרקט ה pvc הינו היותו אנטי סטטי, מה שגורם לכך שהוא אינו מוליך זרמים חשמליים. לאור תכונותיו אלה, אין ספק שמדובר בפרקט אידיאלי לשימושים תעשייתיים ולהתקנה בחדרים הדורשים את ההגנה המקסימלית, דוגמת חדרי ילדים או חדרים למבוגרים.

 

עמידות למים

תודות לציפויים הרבים ולפיתוח הטכנולוגיות החדשניות, פרקט ה-pvc אינו רגיש לרטיבות ולכן אין צורך לחשוש אם הוא נרטב במקרה (או שלא במקרה). בעוד שכדי לנקות פרקט מעץ יש להימנע מלהרטיב אותו ולהשתמש במטלית לחה בלבד, הרי שפרקט ה-pvc מאפשר לכם לעשות שימוש בכל נוזל ניקוי מבלי לחשוש.

 

פרקט לעצלנים

רבים טוענים כי פרקט ה- pvc הינו פרקט לעצלנים, וזאת בזכות התחזוקה המינימלית המתבקשת לצורך אחזקתו. ניקוי הפרקט מצריך העברת מטלית, ללא שפשופים או קרצוף הרצפה. גם כתמים מוסרים מהפרקט בקלות מרבית וללא כל מאמץ, ולכן אל תתפלאו אם בכלל תשכחו שיש לכם פרקט.

 

בטוח מפני החלקות

כמה פעמים הילד שלכם החליק על הפרקט או על הרצפה לאחר ששטפתם? יתרונו המשמעותי של פרקט pvc טמון בהיותו מצופה בחומר מונע החלקה המעניק לפרקט את חוזקו ולילדכם את ההגנה הדרושה מפני החלקה וחבלות.

אנחנו ברויאל פרקט מתאימים ללקוחותינו את המענה המושלם לצרככם על פי טעם אישי, צרכים פיזיים, ציפיות וסגנון קיים בבית. אם אתם רוצים להגן על עצמכם מפני החלקות ורעשים חיצוניים – רויאל פרקטים תסייע לכם למצוא את הפרקט המושלם עבורכם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות התקשרו עכשיו: 072-3340-710 ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן