פרקט עץ אלון

פרקט עץ אלון – יוקרה טבעית

תארו לעצמכם את תחושת ההליכה בטבע, הריחות הטבעיים, התחושה המרגיעה, הנינוחות… כל אלו הן תחושות המתאפשרות בזכות התקנת פרקט עץ אלון בבית. אם אתם רוצים להכניס את הטבע הביתה וליהנות מכל הטוב הזה – פרקט עץ אלון הוא התשובה עבורכם.

לייעוץ חינם, חייגו עכשיו לרויאל פרקטים: 072-3340-710

 

להכניס את היער הביתה – פרקט עץ אלון של רויאל פרקטים

אם אתם רוצים ללכת על חיפוי רצפה המעניק תחושה טבעית, נכונה ואינטואיטיבית, אם אתם אוהבים ללכת על משטח חלק ולהרגיש עטופים ומוגנים, אין ספק שפרקט עץ האלון הוא המענה המושלם עבורכם. פרקט זה עשוי מהעץ העמיד ביותר בארץ ולכן מעניק תחושת יציבות, הגנה ועטיפה של חמימות טבעית וזורמת.

 

רוגע אינסופי

דבר ידוע הוא, כי העץ מכניס הביתה אווירה רגועה ושלווה. פרקט עץ אלון עשוי עץ טבעי והופך את הבית לשכיית חמדה ייחודית ולפנינת טבע אמתית. אם גם אתם חולמים לבנות את היער הביתי שלכם – פרקט עץ האלון הוא המענה המושלם עבורכם.

 

ישראלי זה אני

אחת האיכויות הייחודיות של פרקט עץ האלון הינה היותו עץ מקומי ומוכר, כך שלמעשה כל אורח שייכנס לביתכם ירגיש נינוחות מיידית. עץ האלון הינו בין העצים הנפוצים לייצור רהיטים ובשל עמידותו וחוזקו הוא פופולרי כל כך; למעשה, פרקט עץ אלון הינו התשתית האיכותית והאמינה ביותר שתוכלו לבנות בביתכם.

 

עולם שלם של סגנון וצבע

אם אתם חובבים סגנון ואסתטיקה, אם אינכם מתפשרים על איכות ולא על יופי ואם גיוון בצבע חשוב לכם – פרקט עץ האלון מספק מגוון עצום של דוגמאות עיצוב וצבעים ייחודיים המאפיינים את האלון בלבד. תוך שילוב של חוזק ועמידות, צבע ואיכות – מעניק פרקט עץ האלון אווירה רגועה ונינוחה, טבעית והרמונית.

 

לעשות לך צבע טבעי או גוונים?

תודות להיותו עץ טבעי, ניתן לצבוע את פרקט עץ האלון במגוון רחב של צבעים וגוונים, שילובי צבעים ובסגנונות צביעה ייחודיים המעניקים לאלון את מראהו העשיר והביתי. כמובן שאפשר גם להשאירו בצבע הטבעי, שהוא יפה מאוד כשלעצמו.

 

יוקרה על פי הטבע

אם עד היום הכרתם מוצרים תעשייתיים המעבירים תחושת יוקרה, הרי שפרקט עץ האלון הינו העץ הטבעי היוקרתי והמלכותי ביותר. אם תתקינו אותו בביתכם, תיהנו מתחושת אצילות חמימה ועדינה השמורה אך ורק לסוגי עצים איכותיים שלא עברו עיבוד או עירוב עם סגנונות נוספים.

אנחנו ברויאל פרקטים מתמחים בהתאמת הפרקט המושלם עבור כל אחד מלקוחותינו. אנו נמצא עבורכם את החיפוי ההולם ביותר את צרכיכם האישיים – הן מבחינת מראה, תחושה, אווירה והעדפה אישית.

לקבלת מידע נוסף אודות פרקט עץ אלון ולהזמנות התקשרו עכשיו: 072-3340-710 ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן