למה פרקט למינציה שווה לטרנד מנצח?

אחד מסוגי הריצוף שהפכו לטרנד סוחף של ממש, זהו הריצוף באמצעות פרקט למינציה. למה הכוונה? בניגוד לפרקטים העשויים מעץ טבעי, בפרקט הלמינציה לא עושים שימוש בעץ עצמו, אלא בחומרים אחרים, טבעיים ומלאכותיים כאחד. כך יוצרים ריצוף מסוג אחר, אם כי כמובן לא פחות יפה. יש לא מעט סיבות טובות לכך שדווקא פרקט הלמינציה, הפך עם הזמן לטרנד מוביל.

כיצד הפך פרקט הלמינציה לטרנד?

  1. המחיר – הסיבה המשמעותית ביותר קשורה למחיר. המחיר של פרקט למינציה נמוך באופן משמעותי מהמחיר של פרקטים טבעיים וגם מהמחיר של שיטות ריצוף אחרות, ולכן מתאים גם לאנשים עם תקציב קטן יחסית.
  2. מראה טבעי – למרות שהוא לא עשוי מחומרים טבעיים, הרי שפרקט הלמינציה נראה טבעי לחלוטין. אפשר שאנשים שידרכו עליו, כלל לא ירגישו בהבדל, וכך אתם מקבלים תוספת מיוחדת מאד.
  3. לכל מתחם – אפשר למצוא את הפרקטים של הלמינציה הן בבתים שונים, אך הם נפוצים מאד גם במשרדים, באולמות אירועים, וכיו"ב. כך בעצם, הם יכולים להתאים לכל חלל ולכל תחום עיסוק!
  4. לכל חדר – בתוך הבית שלכם, אפשר להתקין פרקט למינציה בכל חדר וחדר! הפרקט יכול להתאים לסלון, לחדר השינה שלכם, לחדרי הילדים, וכיום אפילו לחדרי הרחצה והמטבח, שכן ישנם פרקטים מלמינציה שעמידים בפני מים.
  5. ללא שחיקה – אפשר לבחור פרקטים מלמינציה אשר יש להם רמת שחיקה גבוהה מאד (ברמה 6), וכך תהיה להם עמידות גבוהה במיוחד והם לא ישחקו כלל. גם ברמות 4-5, אפשר לקבל מענה מתאים עם תוצאות טובות ביותר.
  6. עיצוב מגוון – ניתן למצוא מספר גבוה מאד של עשרות טקסטורות שונות ללוחות העליונים של פרקט למינציה. כך, לא משנה איזה סגנון עיצוב אתם מחפשים – תמצאו אותו בפרקט למינציה!
  7. בטיחותי – לפרקטים מלמינציה האיכותיים שנמכרים בארץ, יש גם תקן מתאים כך שהם מוגנים מפני שריפות ודליקות, וכך אתם יכולים לישון בשקט ולהיות בטוחים שלא תבוא שום צרה מהצד הזה.
  8. ללא תנאים – כדי להתקין פרקט למינציה אין צורך למלא תנאים מיוחדים. אין צורך שהבית יהיה במקום מסוים, אין צורך לייבש את האזור מתחת לריצוף ואין צורך ביישור מיוחד. כל זה מקל משמעותית על ההתקנה ומאפשר שימוש בחללים רבים יותר.
  9. לאורך שנים – הרכישה של פרקט הלמינציה היא רכישה שמסתכלים עליה לטווח הארוך. משם החיים של הפרקטים הללו הוא למשך כמה עשורים, כשגם לאחר שנים הם נראים כחדשים.
  10. נוחות – נעים לדרוך על פרקטים מלמינציה גם בחורף וגם בקיץ!

הזמן להתקנה

אין עוד צורך להמתין ואין עוד צורך לתהות. ברור כיום כי זו שיטת הריצוף הטובה, המובילה והנוחה ביותר שיש בשוק!

מאמר זה הוגש באדיבות על ידי האתר הצופה החכם

התגובות סגורות

דילוג לתוכן