מחסן פנל מבודד

מחסן פנל מבודד אשר ממוקם בחצר או במרפסת חשוף לתנאי מזג האויר בחוץ בחורף ובקיץ אך לאור העובדה שמדובר באופציה של מחסן פנל מבודד הוא עמיד לכל פגעי מזג האוויר. זאת לאור הייצור של הפנלים שיש בהם חומרי גלם ייחודיים שאינם מאפשרים חדירה של מי גשם או של קרני השמש החזקות פנימה.

מחסן פנל מבודד

מחסן פנל מבודד מיוצר באמצעות פנלים מבודדים בעובי של 50 מ"מ כאשר בין כל שכבה יש פח פלדה מגלוון בעובי 0.5 מ"מ וצבוע בתנור, בנוסף לשכבת בידוד פוליאוריטן. מחסן זה מותאם במיוחד לאקלים הים תיכוני השורר בישראל. אפשר להקים אותו על כל סוגי המשטחים והוא גם עמיד בפני שריפות.

אפשר להוסיף למחסן חלונות אלומיניום עם רשת ורצפה ממתכת וכן לחפות את הרצפה בפרקט לנוחות מקסימלית במחסן זה אם הוא מיועד לשמש משרד או חדר עבודה. מחסנים אלה אפשר לספק בגדלים שונים וכל לקוח בוחר את הדגם ואת הגודל הנכון עבורו על פי גודלו של השטח המיועד להצבת המחסן בקרבת הבית.

מטרות של המחסן

אפשר להשתמש במחסן זה למטרות שונות, הוא יכול לשמש משרד ליד הבית וכך קל מאד לצאת מהבית, לעבור לחצר ולהיכנס למחסן. הוא יכול להיות גם חדר עבודה, או כמחסן לכלי העבודה של הגינה, לאחסון אופנים, ציוד קמפינג ופריטים נוספים שאין בהם צורך בחיי היום יום אלא רק אחת לתקופה. לכן עדיף לא לאחסן אותם בבית אלא להניח אותם על המדפים במחסן או בתוך קופסאות ייעודיות.

חשוב לא להניח פריטים על הרצפה מלבד כלי עבודה כמו את חפירה או מגרפה וזאת בגלל החשש מהגעה של מזיקים פנימה. אפשר לרכוש מחסן מסוג זה עם דלת הזזה מפנל מבודד אשר כוללת מנעול או דלת מתכת עם צילינדר ומפתח.

בחירה של גודל המחסן

מחסן פנל מבודד קיים בגדלים רבים ולצורך קבלת ההחלטה כדאי לבחון שני פרמטרים. האחד הוא מהו המרחב הפנוי בחצר למטרת הצבת מחסן. המגמה היא למקם אותו באחת מהפינות של המגרש וכך הוא לא מפריע.

הפרמטר השני הוא ההערכה של בעל הנכס מה יהיה הגודל הרצוי של המחסן, אם מחסן קטן יענה על הצרכים שלו, או שיש לו הרבה ציוד משפחתי, פריטים של הילדים כמו כמה זוגות אופנים ולכן הוא מעדיף לרכוש מחסן גדול לנוחות מקסימלית לבני המשפחה.

 

התגובות סגורות

דילוג לתוכן