סוגי פרקטים

את זה שגם אתם רוצים פרקט – זה ברור.

אבל – יש כל כך הרבה סוגי פרקטים…

איך תדעו במה לבחור?

כשתגיעו לרויאל פרקטים, זה כבר יהיה הרבה יותר פשוט. הצוות המקצועי שלנו יסייע לכם לבחור את חיפוי העץ המתאים ביותר לצרכים ולהעדפות שלכם, ותיהנו מפרקט איכותי – באחריות. התקשרו עכשיו: 072-3340-710

כל הסודות על סוגי פרקטים                                

הסתיים לו עוד יום עבודה ואתם סופסוף זוכים לטרוק מאחוריכם את הדלת, לכבות את המכשיר הסלולרי, להתרווח בספה ולחלוץ נעליים. תחת רגליכם נפרש משטח נעים, רך וחמים ותוך דקות ספורות אתם מרגישים את השלווה מתפשטת בכל אברי גופכם. נשמע מופרך? לא כשמדובר בפרקט.

רוצים להתרווח ולשכוח מהעולם? צרו קשר עם רויאל פרקטים כבר עכשיו!

הפרקט הינו חיפוי הרצפה הפופולרי ביותר בשנים האחרונות, פופולריות ההולכת ומתגברת עם כל שנה ועם העלייה במודעות למוצרי איכות מסוגננים ויפהפיים המעניקים לכל בית יוקרה ואסתטיקה. בחירת הפרקט אינה עניין של מה בכך ורבים בוחרים לביתם פרקט לא איכותי וכזה שאינו עונה על צורכיהם הייחודיים. איך תוכלו להתאים לעצמכם פרקט? פשוט מאד. עם רויאל פרקטים תוכלו למצוא את החיפוי המושלם עבורכם.

בחירה מוצלחת של פרקט

סוגי הפרקטים השונים נחלקים בעיקרם לשתי קטגוריות עיקריות: הפרקט הטבעי ופרקט הלמינציה. שני הסוגים נוחלים הצלחה כבירה אותה ניתן להבין רק דרך הרגליים. במאמר הבא תגלו כמה פרטים נוספים על פרקטים שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה. לא מצליחים להחליט? אנחנו תמיד פה בשבילכם.

טבעי זה בטבע שלנו – הפרקט הטבעי

פרקט העץ הטבעי הינו הפרקט הראשון ואב לכל הבאים אחריו. הפרקט היה ידוע בעבר כחיפוי רצפה לעשירים בלבד אולם כיום, עם השתכללותן של טכנולוגיות הייצור, תוכלו למצוא כיום סוגי פרקטים מעץ טבעי במחירים נוחים ובעיצובים עוצרי נשימה. גם העץ הטבעי נחלק לשני סוגים עיקריים:

והיו לעץ אחד – פרקט מעץ מלא

הפרקט מעץ מלא מורכב מעץ העשוי מקשה אחת ואינו מופרד באמצעות שכבות שונות. העץ מגיע להנחה בבית החלומות שלכם בדיוק כמו שהוא, ביחידה אחת. העצים הפופולריים ביותר לפרקט זה הינם אלון, דובדבן ובוק, אולם לאחרונה ניתן למצוא מגוון רחב של עצים נוספים.

לכל עץ יש שכבה שנתן לו הפרקט – הפרקט השכבתי

הפרקט השכבתי כשמו כן הוא  – עשוי שכבות – שכבות. במרבית המקרים השכבה העליונה תהיה מעץ מלא וככל שישנן יותר שכבות, כך תדעו שמדובר בפרקט איכותי ועמיד יותר. תוכלו למצוא כיום פרקטים בעלי שתיים, שלוש ואף חמש שכבות.

פרקט למינציה – לאוהבים את החיים

פרקט הלמינציה אמנם נולד במטרה לחקות את מראהו של הפרקט הטבעי, אולם הוא מעניק תחושה שונה לחלוטין. בבחירת פרקט למינציה ניתן ליהנות ממגוון רחב של סוגים ודגמים, איכויות ומרקמים וליהנות מעמידות ובידוד מוחלט מהנעשה בחוץ.

לקבלת מידע נוסף על סוגי פרקטים ולקבלת ייעוץ מקצועי לבחירת הפרקט שמתאים לכם
פנו אלינו עוד היום: 072-3340-710 ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן