פרקטים בהרצליה

חולמים על שיפוץ? רוצים לעשות זאת במהירות וללא עלויות מיותרות? רויאל פרקטים מפעילה לשירותכם צוות להתקנת פרקטים בהרצליה, במקום הקרוב לביתכם!

לייעוץ חינם והזמנות, חייגו עכשיו: 072-3340-710

חברת רויאל פרקטים היא בין החברות הגדולות והמובילות בתחום הפרקטים בארץ. ככזו, החברה פועלת בכל רחבי הארץ, ומחזיקה בצוות התקנת פרקטים בכל עיר מרכזית וביישובים הפרוסים סביבה. התקנת פרקטים בהרצליה, בדומה לשאר הערים בהן החברה פועלת, מאפשרת גישה נוחה לבאי האזור; הדבר מהווה יתרון משמעותי לכל המעוניינים בהתקנה מהירה, יעילה וללא עלויות מיותרות – כמו משלוחים, הזמנות, הגעה פיזית שמצריכה נסיעה ארוכה, וכמובן בחירת הפרקט.

 

פרקטים בהרצליה – שלבי העבודה

כשבוחרים פרקט לבית, יש לעשות זאת בתשומת לב מלאה ומוקפדת, שכן זהו השיפוץ שישנה את פני ביתכם. ישנן אופציות רבות לפרקטים, והמחירים משתנים מאד מסוג פרקט אחד למשנהו. לשם בחירה נכונה דרושה הבנה בנושא, ואם אין לכם אותה, אין לכם ממה לחשוש – בשביל זה יש לחברה צוות מיומן. אנו עובדים בהרצליה ובמקומות רבים נוספים בארץ, ומלווים את הלקוחות בכל שלב:

  • שלב הייעוץ – בהתאם למיקום התקנת הפרקט בביתכם, הינכם זקוקים לסוג פרקט מחומר מסוים, אשר יתאים למיקום המיועד באופן הטוב ביותר. צוות המומחים של החברה ישמח לעשות זאת עבורכם, בשיתוף מלא איתכם.
  • שלב התכנון – כאן נכנסת מיומנות הנדסית: החברה דוגלת בניצול הזמן בצורה כזו שהעבודה תתבצע באופן האיכותי ביותר, בזמן הקצר ככל הניתן. הצוות מתכנן למעשה את ההקמה עד לשלב ההתקנה הסופית.
  • שלב הביצוע – ובקיצור, שלב ההתקנה: כאשר כל השלבים האחרים סגורים ונעשים באופן מקצועי ומעמיק, שלב ההתקנה יהיה השלב הקל והקצר בעבודה.

 

איכות החומר מול מחירים אטרקטיבים

חברת רויאל פרקטים מבינה היטב את לקוחתיה, ומפעילה את כל סניפיה לפי קווי מחירים אשר מחד תואמים את איכות החומר ועמידותו, ומאידך מאפשרים לכל אדם את קניית והתקנת הפרקטים. הדבר הנהדר בפרקטים הוא האפשרות המופלאה של שילוב איכותיות ויוקרה, עם מחירים אשר מתאימים כיום לכל כיס. המחירים נעים בטווח של 40-400 ש"ח בהתאם לסוג וגימור הפרקטים, כאשר סוג פרקט עץ מלא (גושני) ימוקם גבוה בסקאלת המחירים, בעוד שסוג פרקט למינציה ימוקם נמוך יותר. זה כמובן בהתאם לעמידות ולאיכות של כל אחד מהחומרים.

רוצים להפוך את החלום למציאות? לפרטים נוספים על התקנת פרקטים בהרצליה, והתקנה בכלל, פנו לייעוץ אצל המומחים שלנו בטלפון 072-3340-710, אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

דילוג לתוכן