פרקטים בחדרה

רצפת פרקט היא לא רק רצפה יפה ומעוצבת, היא גם רצפה נעימה למגע, נוחה לשימוש ומאריכה ימים. התקשרו עכשיו: 072-3340-710 וקבלו מאיתנו את כל המידע המעניין אתכם על פרקטים בחדרה!

מחפשים פרקטים בחדרה? הגעתם למקום הנכון! אצלנו ברויאל פרקטים תמצאו המון מידע חיוני למשתמש, לצד אפשרות לרכוש פרקט איכותי במחיר הגיוני. אנשי הצוות המיומנים שלנו יעמדו לרשותכם בכל שאלה ויסייעו לכם בבחירת הפרקט המתאים ביותר לביתכם. אך חשוב לזכור שלאחר הרכישה וההתקנה תצטרכו לטפל בפרקט שלכם במסירות על מנת שהוא תמיד יראה מושלם ויאריך ימים. הדבר אפשרי בהחלט, והנה לכם כמה דברים שכדאי לדעת:

פרקטים בחדרה – תחזוקה של פרקט למינציה

פרקטים בחדרה מציעים לכם פרקט למינציה בשלל גוונים ועיצובים. המחירים מתחילים ב- 40 ₪ לא כולל התקנה – שגם היא תעלה מחיר דומה למ"ר. אך אפשר להתקין את הלמינציה גם באופן עצמאי, והחשוב הוא התחזוקה השוטפת. האם ידעתם שפרקט למינציה איכותי שתוחזק כראוי ישרוד כ- 8-10 שנים?

  • לחות – למינציה עמידה ללחות ולנזקי מזג האוויר הישראלי, אך יש לשמור עליה מפני חדירת חול ושמן, ולהימנע מחשיפה ללחות מוגברת.
  • ניקיון – למינציה מאפשרת ניקוי הרצפה עם סמרטוט לח וחומרי ניקוי כימיים, וכן היא מאוד קלה לטאטוא ולשאיבת אבק.
  • שריטות – למינציה לא "אוהבת" אובייקטים שעלולים להשאיר עליה סימנים ושריטות, לכן תמיד כדאי להתקין מגנים רכים על הריהוט.

 תחזוקה של פרקט עץ

פרקטים בחדרה מציעים גם פרקט מעץ מלא: גושני או אלון. מחירו של פרקט זה יכול להגיע ל- 400 ₪ אך למי שמעדיף מגע טבעי של עץ, תחושת חמימות ומראה יוקרתי –עדיף לבחור בפרקט עץ מלא. מה שכן, להבדיל מפרקט למינציה, פרקט עץ דורש תחזוקה קצת יותר קפדנית, אך אם תעשו זאת הוא יישמר אצלכם לכל החיים.

  • לחות – פרקט מעץ מלא לא סובל לחות ובטח שלא מגע ישיר עם מים. לכן, הניקיון של פרקט עץ נעשה בעזרת מטלית לחה מעט, ללא חומרי ניקוי כימיים או באמצעות שואב אבק.
  • קרצוף ושימון – מידי פעם זקוק הפרקט מעץ לפעולת שימון וקרצוף, על מנת להסיר את הלכלוך הקשה.
  • שיוף – אחת לכמה שנים מומלץ לערוך לפרקט עץ שיוף מקצועי עם וקס.

רוצים לקבל מידע נוסף על תחזוקת הפרקטים? אתם מחפשים פרקט איכותי במחיר הגיוני? חייגו עוד היום לחברת רויאל פרקטים בטלפון 072-3340-710, ונשמח לעמוד לשירותכם!

דילוג לתוכן