פרקטים בחיפה

מתי בפעם האחרונה פינקתם את עצמכם באמת? "רויאל פרקטים" מזמינה אתכם להתפנק בשיפוץ איכותי וביתי במחירים המתאימים לכל כיס!

לייעוץ חינם, חייגו עכשיו: 072-3340-710

אנו ברויאל פרקטים פועלים בכל רחבי הארץ, מה שמעניק לכם נגישות למגוון הרחב של המוצרים שלנו מכל מקום בצפון. אם אתם גרים באזור, תוכלו לחסוך לכם זמן יקר של נסיעות, ואנו כמובן לא שוכחים גם את חשיבותם של הצוות המקצועי ובחירת החומרים האיכותיים שקיימים בשוק. מי לא מעוניין בטוב ביותר עבור הבית שלו? בדיוק לשם כך, אנו ברויאל פרקטים מעמידים לרשותכם סניף בכל עיר מרכזית בישראל – ולא רק בצפון. אנו מציעים לכם את המחירים האטרקטיביים ביותר תמורת עמידות ואיכות גבוהה מאד של פרקטים.

 

צוות מקצועי ומיומן

אנו מקפידים על בחירת אנשי צוות מומחים בלבד, וכל אחד מהם הוא המקצועי ביותר בתחומו. שיטת העבודה שלנו נעשית בשלבים, והיא עומדת בתיאום ציפיות מלא עם הלקוח – זאת כמובן על פי בחירתו במידת מעורבותו בתהליך. השלבים בשיטת העבודה ממוקדים לפונקציה שאותו הוא צריך למלא עבורכם:

  • שלב הייעוץ – בשלב זה הצוות עומד לשירותכם, כך שכל שאלה שעולה בנוגע לסוג הפרקט המתאים ביותר לחלל, או למיקום בביתכם תיענה על ידו.
  • שלב התכנון – זהו השלב הראשון בביצוע, ובו צוות המומחים שלנו מקפיד על תכנון מקיף ומדויק.
  • שלב ההתקנה – לאחר ששני השלבים הראשונים נידונו ונעשו בהקפדה ודקדקנות, שלב ההתקנה יהיה המהיר ביותר. מבלי שתחכו הרבה זמן תוכלו ליהנות מהמראה המבוקש.

 

עמידות ואיכות החומר

סוגי החומרים מהם עשויים פרקטים בחיפה נבחרו בהתאם לקו הכללי של סוגי החומרים של חברת רויאל פרקטים, ולמעשה בכל אחד ממוקדי השירות שהיא מפעילה. במילים אחרות, את מגוון החומרים והפרקטים הנמצאים בחנות המפעל למשל, תוכלו למצוא בקלות גם בחיפה, הקרובה אליכם. מלבד זה, אנו דוגלים בעקרון נוסף שהולך יד ביד עם מקצועיות החברה:אצלנו תוכלו למצוא פרקטים במגוון אחב של מחירים, החל מ- 40 ₪, כאשר תקרת המחירים היא 400 ₪, בהתאם לאיכות החומרים, התכנון וההתקנה.

 

פרקטים בחיפה ובכל הארץ – אנו לרשותכם תמיד!

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתרשם ממגוון הפרקטים הרחב שלנו, ובסוף הביקור להתפנק גם בפרקט חדש ומרענן לבית שלכם. בסוף תהליך ההתקנה תוכלו להשוויץ לחבריכם ולספר להם על הטובים ביותר! אנו נשמח לתת יעוץ והכוונה בהתאם לתקציב אישי ותיאום ציפיות מוקדם.

לפרטים נוספים, שאלות וייעוץ התקשרו עכשיו למספר 072-3340-710, וצוות המומחים שלנו יעמוד לרשותכם.

דילוג לתוכן