פרקט בלגי

רויאל פרקטים מציגה:

פרקט בלגי – שילוב מושלם בין קלאסיקה ומודרנה, שיעניק לביתכם את המראה המושלם.

 

פרקט בלגי – לגעת בשלמות בלי לצאת מהבית

אם לאחרונה נכנסתם לבית בעל מראה קלאסי שהפרקט שהותקן בו שבה את עיניכם ביוקרה ובעדינות שלו, בברק שהוא מקרין ובאווירה הנינוחה שהוא משרה בחדר, סביר להניח שפגשתם בפרקט בלגי. מדובר בחיפוי רצפה יפהפה, שאיכותו, כמו גם עמידותו רבת השנים, נודעות למרחקים.

אם גם אתם רוצים לעצב את בית החלומות שלכם כמו שצריך – פרקט בלגי הוא התשובה המושלמת עבורכם. התקשרו אלינו עכשיו: 072-3340-710 ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

הפרקט הבלגי – תחכום מיוחד בשבילכם

הפרקט הבלגי הוא בין היצירות המופלאות ביותר בתחום עיצוב הבית. אף על פי שמראהו של חיפוי זה גורם למתבונן להאמין כי מקורו בבית המלוכה האנגלי או באחת מרשתות עיצוב הבית המפורסמות בעולם, למעשה הפרקט הבלגי הינו פרקט למינציה ברמת איכות גבוהה ביותר, שקשה להתחרות בה.

 

עולם של עושר סגנוני ואיכותי

אנחנו ברויאל פרקטים פותחים לכם את הדלת לעולם של עושר סגנוני ושילוב מרהיב של איכויות: הפרקט הבלגי הוא כל כולו שילוב של עולמות מנוגדים ובכך למעשה הוא מעניק חווית נועם ורוגע בכל בית בו הוא מונח.

 

אז מה בעצם הופך את הפרקט הבלגי למיוחד כל כך?

  • מראה יוקרתי ועמידות יוצאת דופן –  ייחודיותו יוצאת הדופן של הפרקט הבלגי באה לידי ביטוי במראה היוקרתי שהוא מקרין על סביבתו. בעוד פרקט עץ משרה אווירה דומה אך נשרט ונהרס בקלות, הפרקט הבלגי ישמור על מראהו האחיד למשך שנים רבות מבלי להישרט או לצבור כתמים.
  • שילוב מושלם של קלאסיקה ומודרנה – הפרקט הבלגי יוצר מראה מלכותי בהיותו משטח אחיד ועמיד המשמש את בעליו למשך שנים רבות. מאידך, מעצם היות הפרקט הבלגי כיסוי למינציה הוא מעניק לבית מראה מודרני ועדכני ומשתלב בסגנון הריהוט הביתי לפי בחירת הדיירים.
  • מראה יוקרתי במחיר אמיתי – מחירו של הפרקט הבלגי אינו זול, אולם הוא מבטיח הנאה אינסופית בכל צעד בבית למשך שנים רבות. המראה היוקרתי של הפרקט הבלגי מבית רויאל פרקטים אינו מרמז על מחירו של הפרקט ביחס לתמורה היוקרתית המתקבלת בבית לאחר שילוב פרקט בלגי בחדרי הבית השונים.
  • עמידות לטווח רחוק – יתרונו העיקרי של הפרקט הבלגי בא לידי ביטוי בעמידותו הגבוהה. ידוע כי מבין הפרקטים העשויים למינציה, הפרקט הבלגי הוא זה אשר יגרום לכם עונג והנאה למשך מספר השנים הארוך ביותר מבלי לאבד מגמישותו.

אנחנו ברויאל פרקטים מזמינים אתכם ליהנות מפרקט בלגי איכותי בעל מראה יוקרתי ומהוקצע, שיעשיר את ביתכם באווירה חמימה ונעימה ויצוק אל תוך חדרי הבית השונים שלווה השמורה רק לפרקטים הבלגיים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות התקשרו אלינו עכשיו: 072-3340-710 ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן