פרקט גושני

פרקט גושני – אבטיפוס אמיתי

המהפכה התעשייתית והתקדמות טכנולוגיות הייצור הינם תהליכים שאפשרו ייצור פרקטים בקלות וביעילות. יחד עם זאת, ועל אף מגוון הטכנולוגיות המתקדמות, אין תחליף לדבר האמיתי: פרקט עץ גושני, מלא, כבד ואיכותי, שלא עבר שום תהליך תעשייתי כלשהו – משרה בבית אווירה של טבע אמיתי.

הפרקט הגושני הוא השתקפותו של העץ הטבעי במוצר ביתי מוגמר. למעשה, העץ הגושני לא עבר שום עיבוד תעשייתי כלשהו כך שאתם מקבלים אליכם הביתה את העץ הטבעי בגוש אחיד וחזק.

 

כדי ליהנות מרצפת הפרקט העתיקה בעולם – צרו קשר עם רויאל פרקטים עוד היום: 072-3340-710.

 

הפרקט הגושני הוא למעשה אביהם של כל הפרקטים המיוצרים כיום במגוון תהליכים תעשייתיים למיניהם. הן מבחינת עיצובו ואופן ההתקנה שלו, הן מבחינת העיצוב והמראה הסופי – אין ספק כי הפרקט הגושני הוא יצירת הפאר המרשימה ביותר בין סוגי הפרקטים השונים הקיימים כיום. אנחנו ברויאל פרקטים גאים להציג את ה"אבטיפוס" של הפרקטים כולם – פרקט גושני, שהינו פרקט רב רושם ובעל הוותק הגדול ביותר מבין חבריו.

 

שמו הולך לפניו

לא בכדי שמו של הפרקט הגושני נקרא כך; מדובר בגוש אחיד וכבד של עץ, ובעל איכות שכבר לא ניתן למצוא כמותה כיום. הפרקט הגושני לא עבר שום תהליך תעשייתי ולמעשה, מלבד העיצוב החיצוני שלו הוא דומה מאד לפרקט הגושני שהיה מיוצר ומותקן בבתים יוקרתיים ובספינות טרם קרות המהפכה התעשייתית. בית ובו פרקט גושני הוא בית המשרה אווירה מסורתית ותחושה של בית אמיתי.

 

תכנון מראש

הפרקט הגושני משווק ומותקן כגוש אחיד ובעל נוכחות ולמעשה, התקנתו של הפרקט הגושני אינה קלה כלל וכלל. אנחנו ברויאל פרקטים מתמחים מזה שנים רבות בהתקנות ותיקונים של פרקטים מסוגים שונים ומבינים את חשיבות ההתקנה הנכונה כאשר מדובר בפרקט הגושני.

אם החלטתם באופן סופי על התקנת פרקט גושני, אל תתפשרו על אנשי המקצוע! בחרו אך ורק את בעלי הניסיון והאיכות, המסירות והאהבה לתחום על מנת שתוכלו ליהנות מהפרקט למשך שנים רבות, מבלי לשלם מחירים כבדים על התקנה לא נכונה של איש מקצוע שאינו בקיא בתחום. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו וליהנות גם ממוצרים איכותיים, גם מהתקנה מקצועית וגם מאחריות אמיתית.

 

כשרגישות ויוקרה נפגשים

מבין כל הפרקטים הקיימים היום, הפרקט הגושני הינו סוג הפרקט הרגיש ביותר. לשמש, לגשם, ללחות ולחומרי ניקוי אחרים. אנחנו ברויאל פרקטים נשמח לתת לכם טיפים ועצות פרקטיות לשמירה על הפרקט שלכם, על מנת שישמש אתכם למשך שנים רבות.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו עכשיו: 072-3340-710 ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן