פרקט לאמבטיה

פרקט לאמבטיה – אל תשכחו לצאת

פרקט לאמבטיה? זה בהחלט אפשרי!

עם הפרקטים הייעודיים שתמצאו ברויאל פרקטים תוכלו ליהנות מחדר אמבטיה יוקרתי, שמעוצב בדיוק כמו שתמיד רציתם.

לפרטים נוספים ולייעוץ חינם חייגו עכשיו: 072-3340-710

 

אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתענגים בחדר האמבטיה מהאדים ומהטמפרטורה, אם אתם שוכחים את גופכם במגבת הצמרירית והרכה ובחום המתפשט בגוף ואתם רוצים לפנק את עצמכם בחיפוי חמים ותומך לכפות הרגליים – אנחנו ברויאל פרקטים יכולים לתת לכם את המענה המושלם לצרכיכם: פרקט לאמבטיה.

 

פרקט לאמבטיה – לאוהבי הסטנדרטים הגבוהים

עוד מימי קדם נהוג היה להעניק לחדרי המרחצאות תשומת לב רבה, הוד והדר, אשר ביטאו את אהבת התענוגות והחיים הטובים. גם בימינו, תודות להתפתחות טכנולוגית במגוון תחומים שונים, ניתן ליהנות מחיפויים יוקרתיים שאינם ניזוקים כתוצאה מחשיפה למים וללחות.

 

העץ הוא גבוה, העץ הוא פרקט

השפעתו של העץ על חיינו הינה מוכרת: תחושת חמימות המתפשטת בחדר ובגוף, רוגע ושלווה המתאפשרים תודות לחומר הגלם הטבעי, הביתיות והאינטימיות המתעצמת בשל מיקום הפרקט בחדר האינטימי ביותר בבית שלנו – חדר האמבטיה.

 

לשכוח מהעולם

אם אתם רוצים להעניק לעצמכם שעות ארוכות של אינטימיות עם אהוביכם או אפילו לבד אנחנו ברויאל פרקטים מציעים לכם לבנות חדר אמבטיה שכולו רומנטיקה ורוך. אם אתם רוצים להתנתק ולשכוח מהעולם בתוך מים חמימים, אם שלווה החודרת עמוק ומרפה את כלי הדם והשרירים עושה לכם את זה – אתם כנראה מחפשים אחר פרקט לאמבטיה של רויאל פרקטים.

 

החלום הרטוב מתגשם עם רויאל פרקטים

כל מי שחלם עד היום על רצפת פרקט עדינה וחמימה בחדר האמבטיה ונאלץ להתפשר על תחליפים זולים בשל רגישותו של הפרקט למים, ישמח לגלות כי חלומו הרטוב עתיד להתגשם: פרקט לאמבטיה הוא כבר לא בגדר בלתי מושג אלא מציאות יומיומית וחלומית בה חיים רבים בישראל ובעולם.

 

מהו למעשה הפרקט העמיד במים?

פרקט עמיד במים הינו משטח למינציה המוכר לנו המשמש בבתים ובחללים ציבוריים אחרים בהם פרקט טבעי עלול להיות רגיש מדי, אם תבחרו כזה פרקט לאמבטיה תוכלו ליהנות גם מחדר רחצה מעוצב, גם מתחושה נעימה בכפות הרגליים כשתצאו מהאמבטיה וגם מהגנה מפני החלקה.

פרקט עמיד במים מיוצר כיום מעץ האלון, המאופיין ברמת דחיסות גבוהה ובפוטנציאל נמוך לעיוות או לשינוי צורה ומרקם בשל רטיבות. למעשה, הפרקט העמיד במים חסין כל כך בפני רטיבות, שתוכלו לקבל עליו שנים ארוכות של אחריות.

אם גם אתם אוהבים את החיים הטובים ומעוניינים בפרקט לאמבטיה –
חייגו עכשיו: 072-3340-710 ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן