פרקט לגינה

פרקט לגינה המושלמת

להתעורר לקול ציפורים מצייצות בבוקר, לפתוח את העיתון ולהתענג על כוס קפה ליד השולחן שעומד על הפרקט לגינה שלכם. חלום, נכון?

אז זהו, שזה לא חייב להיות חלום. וזו יכולה להיות מציאות ממשית שרירה וקיימת גם אצלכם בתוך ימים ספורים.

אנחנו ברויאל פרקטים חרטנו על דגלנו להגשים את חלומותיכם, ותודות לניסיון רב שנים בתחום תוכלו להתעורר כבר מחר בבוקר לעולם רגוע, נעים, ירוק ושקט יותר, על הפרקט הטבעי של רויאל פרקטים.

אם אתם רוצים להתעורר מחלום אל חלום טוב יותר – חייגו עכשיו לרויאל פרקטים: 072-3340-710

 

למה דווקא פרקט לגינה?

כפר פרטי מחוץ לבית

האווירה והאסתטיקה, העיצוב הייחודי והנוחות המתאפשרים בזכות התקנת פרקט לגינה הפרטית שלכם, הופכים כל חצר וכל גינה לקסם של ממש. הפרקט משרה אווירה של כפר קטן מחוץ לבית, ומאפשר לכם ליהנות מהטבע – בלי לצאת משטח הבית.

חיסכון באנרגיה

השנים האחרונות מביאות עמן עלייה במודעות לחשיבות השמירה על איכות הסביבה. אנחנו ברויאל פרקט מאמינים, כי שיתוף פעולה ותרומה לסביבה הינם הכרחיים לצורך קיום פורה של כדור הארץ ובשל כך, מתאימים ללקוחותינו פרקטים איכותיים לגינה על פי צרכיהם. כשאתם מוסיפים פרקט לגינה אתם חוסכים הרבה מים כי יש שטח קטן יותר שצריך להשקות, וכך תורמים הרבה מאוד גם לסביבה וגם לחשבון הבנק שלכם.

 

אילו עצים משמשים לבניית פרקט לגינה?

פרקט לגינה מיוצר מעץ טבעי או סינטטי. הפרמטר החשוב ביותר בבחירת פרקט לגינה הינו עמידות העץ בפני תנאי מזג אוויר משתנים וכן בפני מכות וחבלות. בין העצים הפופולריים ביותר כיום המשמשים אותנו ברויאל פרקטים ליצירת גן העדן הפרטי שלכם מחוץ לבית ניתן למצוא את העצים הבאים:

  • אורן – סוג עץ הנחשב לרך, חזק וגמיש, המאפשר נוחות עבודה מקסימלית. בזכות תכונותיו אלה עץ האורן הינו בין העצים המבוקשים והאהובים ביותר.
  • איפאה – עצים קשים וחזקים, בעלי עמידות גבוהה.
  • אירוקו – עץ האירוקו נחשב לעץ עמיד בפני תנאי מזג האוויר, בפני שחיקה ובפני מזיקים.
  • איטאובה – עץ עמיד וקשה בעל עמידות נגד פטריות.
  • קומרו – עצים בעלי מראה יוקרתי, העמידים מאוד הן בפני שחיקה והן בפני פטריות.

חלק מן העצים הינו מקומי והחלק האחר טרופי, כאשר שני הסוגים מתאפיינים בעמידות וחוזק יוצאי דופן המאפשרים רגעי עונג ושלווה רבים על פני שנים רבות. העצים עוברים תהליכי שימור, חיטוי ושימון על מנת להגן עליהם מפני מזיקים ומכות חיצוניות. אנחנו ברויאל פרקט מלווים את לקוחותינו מרגע הבחירה ועד לרגע ההתקנה הסופית של הפרקט בגינה שלכם.

לקבלת מידע נוסף על פרקט לגינה ולייעוץ חינם חייגו עכשיו: 072-3340-710 ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן