פרקט לרצפה

פרקט לרצפה – לבחור את הפרקט האישי שלכם

רצפה חמימה ונעימה לדריכה, אווירה שקטה ורגועה, בועה בחללי הבית הפנימיים שכמו מנתקת לחלוטין מהעולם שבחוץ ושקט אינסופי. כל זאת בזכות פרקט לרצפה, חיפוי עדין וחמים, המשרה תחושת הנאה אינסופית ורוגע בכל חדרי הבית.

אם גם אתם רוצים ליהנות מחיפוי מרגיע ומעניק ביטחון – חייגו עכשיו: 072-3340-710

 

מגוון הפרקטים המוצע כיום לקהל הרחב הינו מדהים ועלול להיות מבלבל, אם אין לכם הבנה קודמת בתחום. יש היום בשוק פרקטים מסוגים שונים, והמגוון רק הולך וגדל בעקבות החיפוש אחר מענה הולם לצרכים המגוונים. בבואכם לרכוש פרקט איכותי, יהיה עליכם לקבל החלטות חשובות ורבות השפעה על המשך חייכם. אנחנו ברויאל פרקטים מעמידים את מיטב אנשי המקצוע והייעוץ שלנו על מנת שאתם תוכלו להתענג על כל פסיעה ברחבי הבית.

 

פרקט לרצפה – טבעי או למינציה?

 

הטבעי – ההיסטוריה לא הולכת יחפה

את הפרקט הטבעי אנו מכירים למעשה עוד מהמאות הקודמות, אז נהגו לרצף ספינות ובתי פאר בעץ טבעי וכבד. עם התפתחותן של טכנולוגיות הייצור השונות, הלך וגבר הצורך בחיפוי פרקט קליל, נוח לשימוש וחסין בפני מכות חיצוניות ובעל איכות שאינה נפגעת בשל יתרונותיו האחרים.

הלמינציה – עולם חדש

פרקט הלמינציה איננו אלא למעשה שכבות של עץ מרוסק ומעובד המצופות בכיסוי אחיד בעל מראה של עץ. את החיפוי העליון ניתן להשיג בכמה דוגמאות שונות, כך שבבחירת פרקט לרצפה העשוי למינציה, תיחשפו למגוון עצום וכמעט אינסופי של סגנונות.

 

עכבר העיר ועכבר הכפר

לפרקט יש "מעריצים שרופים" אשר אינם מוכנים להתפשר על שום סוג חיפוי שאינו פרקט עץ מלא וטבעי. כמו כן, הפרקט הטבעי משמש היטב בחללים מוזיאונים או כאלה בהם אין סכנה לפגיעה בפרקט. אם יש לכם ילדים קטנים או בעלי חיים, סביר להניח שתעדיפו דווקא את פרקט הלמינציה, שנראה מרשים ומהודר אולם עמיד בפני פגיעות שונות כמו גם בפני מזג האוויר.

 

חד או רב שכבתי?

בבחירת פרקט טבעי, תוכלו ליהנות משני סוגים שונים: פרקט חד שכבתי (גושני) והפרקט הרב שכבתי. הפרקט הגושני ידוע בחוזקו ובעמידותו הגדולה למשך שנים רבות, בעוד הפרקט הרב שכבתי נחשב ,לפחות חזק מאשר הפרקט הגושני. מבחינת המראה, אגב, הם די דומים.

 

גימור: לכה או שמן?

הגימור הינו בעל השפעה משמעותית על מראהו של כל פרקט לרצפה שתבחרו, ולכן חשוב להשקיע מחשבה בבחירה בין גימור לכה לבין גימור שמן. בעוד גימור הלכה מעניק מראה מבריק, השמן יעניק לפרקט מראה מט. כמו כן, הלכה נחשבת לעמידה יותר מהשמן.

אנחנו ברויאל פרקטים מעמידים לרשותכם את אנשי המקצוע המנוסים והאיכותיים ביותר בתחום, כדי שאתם תוכלו ליהנות מפרקט לרצפה במחירים נוחים, שיעניק לביתכם מראה יוקרתי, נעים וחמים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו עכשיו: 072-3340-710 ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן