פרקט עץ לבן

אוהבים עיצוב שמשדר יוקרה?

פרקט עץ לבן הוא הריצוף המושלם עבורכם.

התקשרו עכשיו: 072-3340-710 לרויאל פרקטים והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם!

 

פרקט עץ לבן – אגדה של רכות ומרחב                  

אתם יכולים לשכוח את כל מה שידעתם עד היום על פרקטים ועל חיפויי רצפה איכותיים ויוקרתיים; פרקט עץ לבן יוצא כנראה מאגדה אחרת. העץ הלבן מביא עמו ניחוחות מעולמות אחרים ומציע לכם חוויית מגורים שכמותה עוד לא הכרתם.

 

להיכנס הביתה ולהרגיש על ענן

נינוחות לצד יוקרה, חמימות ביתית לצד מרחב וחופש – אלו הן רק חלק מהתחושות שמשרה הפרקט הלבן על חללי המגורים בהם הוא משולב. הליכה על ענן מעולם לא הייתה מוחשית כל כך, תודות למגוון עצום של טכניקות ייצור המשיגות את המראה הקסום של פרקט העץ הלבן. באמצעות מגוון הטכניקות ניתן להגיע לתוצאות שונות, אשר כל אחת מהן מתאימה לאישיות ייחודית אחרת – האישיות שלכם.

 

כמה ענוג הוא – הפרקט החלק

פרקט העץ הלבן הינו למעשה פסגת האיכות והיוקרה, הבאה לידי ביטוי בצבע הייחודי ובטכניקות הייצור השומרות על מראה מגוון, מעניין ומשתנה בהתאם לאופי הבית והדרים בו. הפרקט הלבן מכניס לבית תחושת מרחב וחופש מחשבה, פתיחות וגמישות.

 

להכניס את הכפר הביתה – הפרקט המיושן

"פרקט לבן מיושן" או "פרקט לבן משופשף" הינו למעשה הדגם הרטרואיסטי, האגדי, המעודן והפסטורלי של הפרקט הלבן. הפרקט הלבן המשופשף מעניק תחושת ביתיות ולפעמים אפילו ילדותיות אין קץ, כך שאם תמיד רציתם שביתכם יהיה אגדה אמיתית, הפרקט המיושן הוא המענה המושלם עבורכם. למעשה, בזכות הקסם והרכות שהוא מכניס לחדר, אין זה פלא כי נראה אותו לא מעט בחדרי ילדים.

 

מדבר בעד עצמו – הפרקט המלוכלך

הפרקט הלבן המשווק תחת השם "מלוכלך", הינו העדכני והמתוחכם ביותר שתמצאו. סוג זה של ריצוף פונה אל אוהבי הסטייל והיוקרה, שאינם מוכנים לוותר על נוחות במחייה היומיומית בביתם. הפרקט הלבן המלוכלך הינו המענה האולטימטיבי למראה יוקרתי מחד ולתחזוקה פשוטה, קלילה ונוחה. מזמינים אורחים? הפרקט כבר מוכן ואין צורך להקפיד על ניקיונו כמו במקרים של פרקט לבן חלק. פרקט זה הינו בעל אמירה עצמאית ובדרך כלל משתלב בכל סגנון, מאחר והוא מביא עמו את העיצוב הייחודי שלו, ויש לו לא מעט לתרום לביתכם.

לבחירת פרקט לבן ההולם את צורכיכם ואת העדפותיכם ולייעוץ חינם –
פנו אלינו עוד היום: 072-3340-710 ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן