פרקט פי וי סי

מאוד רוצים פרקט בבית אבל לא יודעים לשמור על הסדר?

– הריצוף שמאפשר להמשיך להיות מי שאתם.

התקשרו עכשיו: 072-3340-710 ותראו איך גם אתם יכולים ליהנות.

פרקט פי.וי.סי – לטיפוסים מיוחדים כמוך

"זו הפעם האחרונה שאתה זורק את התיק/ בגדים/ כסא/ כלים על הרצפה!" – כמה פעמים הבטחת לעצמך ולכל המשפחה שתהיה זהיר יותר, שתפסיק להתנהג כמו ילד קטן, שתשמור על הרהיטים בבית ובכלל, שתפסיק להתפרע?!

רויאל פרקטים חושפים: בינינו מסתובבים לא מעט בני 6 עם ותק של 30, 40 ו- 50 שנה המסרבים להתבגר. עבורכם, הבלגניסטים והרעשנים, המבולגנים והקטינים בגירים אנחנו מציעים את פרקט הפי.וי.סי, הפרקט הייחודי השומר על מראהו וחוזקו גם בתנאים בלתי אפשריים!

מחפשים קרקע איתנה? צרו עמנו קשר עוד היום ותיהנו מפרקט פי.וי.סי איכותי מבית רויאל פרקטים

אם אתם זקוקים לקרקע איתנה תחת רגליכם ולא מסתפקים באסתטיקה בלבד, אם היציבות שתחת רגליכם חשובה לכם ואתם רוצים להרגיש בטוחים בביתכם, אם אתם רוצים להרגיש את חוזק הרצפה בכל פסיעה בבית וליהנות ממראה חיפוי חלק, מבריק ורענן כאילו הונח אתמול – פרקט פי.וי.סי הוא כנראה המענה המושלם לצורכיכם הייחודיים.

—————————————————————————————————————————-

הידעת?                                             

פרקט הפי.וי.סי התגלה לגמרי במקרה במהלך ניסויים שנעשו במעבדה וחשפו חומר לבן ונוקשה. פיתוחים ושיפורים הפכו את החומר שהתגלה לאחד הקשיחים, המבוקשים והפופולריים ביותר בתעשייה ובמבנים ציבוריים שונים, בהם יש דרישה לחיפוי רצפה יוקרתי ומכובד שיכול לשמש את הדורכים עליו ולא להישחק גם לאחר שימוש של שנים רבות.

—————————————————————————————————————————-

פרקט פי.וי.סי – קסם אמיתי בביתך

לפרקט הפי.וי.סי שהתגלה, כאמור, די בטעות, ישנם לא מעט יתרונות להציע לאלו בינינו המעדיפים חומר גלם חזק ואיכותי לחיפוי הרצפה:

חומר מבודד – כי לשקט אין מחיר

פרקט הפי.וי.סי מבודד את הבית ואת חללי הפנים מפני רעשים חיצוניים ונוזלים שעלולים היו ליצור נזילות קשות בבית. תודות לפרקט זה, תוכלו ליהנות מחיפוי יוקרתי וחסין במשך שנים רבות.

עמידות גבוהה – לטיפוסים קשוחים במיוחד

פרקט הפי.וי.סי מצטיין בעמידות ובאיכות הייחודית שהוא מציע גם כעבור שנים רבות מיום התקנתו. אם גם לכם חשובה האיכות בחיפוי ואינכם מוכנים לוותר על האווירה האצילית והמלכותית שבחדרכם, אנחנו ברויאל פרקטים גאים להציע לכם את הפרקט האיכותי והעמיד ביותר שקיים.

רגע, יש לנו פרקט??!

האם הפרקט שלכם משרת אתכם או שאתם משרתים אותו? פרקט פי.וי.סי מתאפיין בתחזוקה קלה כל כך עד שברוב המקרים תשכחו שיש לכם פרקט ותיהנו ממראה יוקרתי ואיכותי שאינו מצריך מאמץ ניקוי ואחזקה שוטפים.

אם גם אתם רוצים ליהנות ממראה יוקרתי מבלי לוותר על חוזק, עמידות ואיכות –

התקשרו עכשיו: 072-3340-710 להתקנת פרקט פי.וי.סי, שמגיע אליכם עם מלוא האחריות.

דילוג לתוכן