חברות פרקטים

אנו ברויאל פרקטים מחזיקים מציעים לכם ענק של חברות מכל העולם, ובכל טווחי המחירים. פרקט עץ ופרקט למינציה באיכות מעולה, עולם שלם של אפשרויות עומד לרשותכם!

לייעוץ חינם, חייגו אלינו עכשיו ל 072-3340-710

סינית, בלגית, גרמנית, אוסטרית, שוויצרית. זה רק נשמע כמו התחלה של בדיחה, אבל בעצם מדובר בהיצע ענק של חברות פרקטים מכל העולם – המייצרות סוגים שונים של פרקטים, ובמחירים מדהימים: רק 40-400 ₪ למטר, ובאיכות מצוינת. המגוון הרחב של חברות הפרקטים מאפשר לכם הקונים להחליט מה חשוב לכם יותר – יש הכל מהכל!

 

חברות פרקטים המייצרות פרקט למינציה

כמובן שניתן למנות שמות של חברות פרקטים כאלה ואחרות אך חשוב לא פחות להתאים את צבעי הפרקטים לרהיטים השונים בבית, כמו גם שיתאימו לעיצוב חלונות הבית והוילונות במידה ויש.

לפני שאתם הולכים להתקין פרקט חדש, הנה חלק מהשמות הגדולים של חברות פרקטי הלמינציה בעולם:

  • קרונו – חברה גרמנית ידועה מהמובילות בשוק. לחברה זו יש חברות בת בכל אירופה, ולכן היא מציעה מגוון אדיר של פרקטים באיכות מעולה.
  • קוויק סטפ – חברת פרקטים בלגית, המייצרת פרקטים באיכות מעולה גם כן. הפרקטים שלה נותנים תחושה ומראה של עץ אמיתי. כמו כן, קוויק סטפ מציאה את הפטנט העולמי יוניקליק הרשום על שמה.
  • ברי פלור – חברה בלגית נוספת וידועה, המייצרת מגוון ענק של פרקטים באיכות מצוינת.
  • אקווה סטפ – תוצרת בלגית. המייחד אותה הוא ייצור פרקטים שעמידים במים, ולכן הפרקטים שלה מתאימים במיוחד למטבחים, לחדרי אמבטיה ולמקומות עם הרבה לחות.
  • אוטאי – חברת פרקטים סינית מהוותיקות בשוק הישראלי. אוטאי מייצרת פרקטים באיכות מצוינת, והפרקטים שלה זולים יחסית עקב הייצור בסין.

 

חברות פרקטים שמייצרות פרקט עץ

וכמובן שלא נשכח גם את השמות הגדולים של פרקטי העץ:

  • קדל – זוהי חברה אוסטרית המייצרת פרקטים בדגש על אקולוגיה וסביבה, מציעה לכם פרקט דו שכבתי עם שכבה עליונה מוגבהת למניעת שחיקה.
  • איפיווד – חברת פרקטים זו מייצרת בדרום מזרח אסיה. לחברה מגוון מעניין של עצים הגדלים באזור.
  • וויצ'טר – חברה שהוקמה באוסטריה בתחילת המאה ה- 19, וקיבלה לאחרונה פרס על עבודתה באירופה.
  • טקה – מייצרת באינדונזיה, ומציעה פרקט עץ תלת שכבתי באיכות מעולה.

 

מגוון אינסופי

מדהים לגלות כמה אופציות יש לשוק להציע. סוגים שונים של חומרים, בכל טווחי המחירים ובמגוון ענק של גוונים ועיצובים. ישנן חברות פרקטים בישראל ששמות דגש על איכות בלתי מתפשרת של המוצרים שלהן, יש כאלה שחשוב להם יותר השירות והוותק, וכאלה שישימו דגש דווקא על אקולוגיה וסביבה. כל זה, כדי שתוכלו לבחור את הטוב ביותר עבורכם!

רק ברויאל פרקטים תיהנו ממבחר ענק של כל חברות הפרקטים המובילות בתחום, מכל קצוות העולם ובמחירים שמשתלמים לכם! התקשרו אלינו עוד היום 072-3340-710

התגובות סגורות

דילוג לתוכן