פרקטים בזול

אצלנו ברויאל פרקטים תמצאו מגוון עצום של פרקטים המתאימים רק לכם! במחיר משתלם, באיכות מצוינת ובליווי צמוד מהרגע הראשון.

התקשרו עכשיו כדי לבחור את הפרקט האידיאלי עבורכם 072-3340-710

פעם, פרקטים היו עניין לעשירים בלבד. אך כיום, עם ההיצע שיש בשוק, כל אחד יכול להרשות זאת לעצמו. פתאום הדרך להגשמת חלומכם – בית מרוצף פרקט, קרובה מתמיד. ניתן למצוא היום פרקטים בזול ובמחירים מפתיעים לכל תקציב, בין 40-400 ₪ למטר, ובאיכות טובה. אז איך עושים את זה, אתם שואלים?

פרקט אירופאי – לפעמים זה רק נשמע מבטיח

הפרקטים האירופאים בשוק, במיוחד אילו שמיוצרים בבלגיה או בגרמניה, צברו עם השנים מוניטין של פרקטים איכותיים, אבל זה לא בהכרח תמיד נכון. אמנם יש כמה חברות בלגיות וגרמניות איכותיות ומוכרות מאוד, אבל חשוב לדעת ששאר החברות האירופאיות לא טובות יותר מכל חברה אחרת שמוצעות למכירה בשוק. כדאי לדעת שחברות הפרקטים הסיניות כיום הן הזולות ביותר וביניהן ניתן למצוא פרקטים בזול ובאיכות גבוהה שאינה נופלת מהאיכות האירופאית. אז זכרו שקודם כל, עליכם לבחור את סוג הפרקט, מידת העמידות, החברה ואת המחיר המתאים לכם.

עסקת חבילה – פרטים שכדאי לקחת בחשבון

קניית הפרקט לא מסתכמת ברכישת הפרקט עצמו בלבד, ויש דברים נוספים שכדאי לקחת בחשבון. עלויות התקנה והתקנה איכותית חשובים לא פחות מאיכות הפרקט עצמו למשל. בנוסף לרכישת פרקטים בזול יש צורך לרכוש גם פאנלים מתאימים, ויש כאלה יקרים יותר ויקרים פחות, המותאמים לצבע הקיר או לצבע הפרקט שבחרתם. חומרי עבודה, קיצור משקופים ופינות, ספוג, ספי, חומרי איטום איכותיים, כאלה שיחזיקו לאורך זמן, והובלת הפרקט הם נושאים נוספים שצריך לחשוב עליהם. ואם יש לכם כבר פרקט, או שטיח מקיר לקיר, ישנה עלות נוספת של הסרת המשטח הקודם.

פרקטים בזול – העסקה הטובה ביותר

אז כבר הבנתם שלא רק הפרקט עולה כסף, ומומלץ תמיד לבקש הצעת מחיר, לא רק לפרקט אלא גם  להתקנה ולשאר החומרים שהוזכרו כאן. אנשים רבים מתפתים ללכת על ההצעה של הפרקט הזול ביותר, ובסופו של דבר הם משלמים ביוקר על כל הפרטים שמסביב. היזהרו מנפילה לפח הזה. טיפ נוסף שיעזור לכם לצמצם עלויות, הוא התקנת הפרקט בחורף – בזמן שבו אין ביקוש גדול, ומציאת פרקטים בזול במבצעים או בעודפים זמינה יותר.

פרקטים בזול זה אפשרי, וזה קורה! בואו להגשים חלום ולרצף את ביתכם בפרקטים במחירים משתלמים ואיכותיים ועם שירות מעולה! התקשרו עוד היום לרויאל פרקטים –  072-3340-710

התגובות סגורות

דילוג לתוכן